لوله بازکنی جهانشهر کرج

folder_openلوله بازکنی کرج
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی جهانشهر کرج

لوله بازکنی جهانشهر کرج در روز های تعطیل و جمعه ها در تمام ساعات شبانه روز همانند خدمات لوله بازکنی مهرشهر کرج انجام میشود. لوله بازکنی در جهانشهر کرج از بهترین خدمات ما بوده و از این به بعد شما میتوانید لوله بازکن تخصصی از منطقه خودتان درخواست نمایید تا اعزام شود. در این مقاله بسیار مهم به معرفی خدمات لوله بازکنی در محله جهانشهر کرج پرداخته می‌شود، تمامی موارد مربوط نیز به این موضوع توضیح داده خواهد شد.

✅️ مدت زمان گارانتی خدمات لوله بازکنی در جهانشهر کرج12 ماه کامل
✅️ شماره تماس لوله بازکن جهانشهر کرج09104788070
✅️ قیمت رفع گرفتگی فاضلاب130 هزار تومن
✅️ روش باز کردن لولهدستگاه جدید لوله بازکنی ژنراتور
✅️ تضمین لوله بازکنیتحویل لوله کاملا باز شده
✅️ ساعات کاری ارائه خدمات24 ساعته شبانه روزی

شماره لوله بازکنی جهانشهر کرج

شرکت لوله بازکنی زنجان محله ای در کرج به نام جهانشهر را نیز تحت پوشش نیرو های خود قرار می‌دهد و بدین صورت نیز بسیاری از مجموعه شرکت های لوله بازکنی جهانشهر کرج نیز وجود دارند که خدمات رسانی انجام می‌دهد، یکی از مهم ترین موضوعات داشتن شماره تماس یک لوله بازکن حرفه ای و ماهر یا یک شرکت معتبر و تضمینی میباشد در اینجا با بهترین لوله بازکن ها آشنا خواهید شد.

لوله بازکن جهانشهر کرج حدود 5 سال سابقه بالا در زمینه رفع انسداد فاضلاب در محله جهانشهر کرج دارد، برای اینکه زمان رسیدن به منزل مشتری کاهش یابد نیرو های شرکت از موتور به عنوان وسیله نقلیه جهت رفتن به محل مشتری استفاده می‌کنند، زمان نیز بسیار کم و تقریبا 20 دقیقه میباشد.

سروسکاران ما با انواع گرفتگی ها و رسوبات و … آشنایی کامل دارند و با سال ها تجربه از لوله بازکن های حرفه ای کرج محسوب می‌شوند، گرفتگی هر چه اعم از رسوب گرفتگی، سیمانی، چربی و موارد دیگر باشد نیروی ماهر شرکت در زمان کوتاه موجب عدم مسدودی چاه خواهد شد.

بیان منطقه جهانشهر کرج

لوله بازکنی در جهانشهر کرج
لوله بازکنی در محله جهانشهر به صورت کاملا شبانه روزی تحت سرویسکاران ویژه شرکت انجام میشود.

لوله بازکنی جهانشهر کرج یکی از بهترین و همینطور یکی از مناطق شهر کرج میباشد و در منطقه هشتم استان البرز به وجود آماده است. این محدوده از از محله های شلوغ و پر امکانات‌ کرج میباشد.

دسترسی به جهانشهر کرج از طریق محله حاجی آباد، کوی کارمندان شمالی، چهارصد دستگاه و بلوار طالقانی شمالی آسان است و می‌توان انجام داد. نیرو های شرکت در انواع مناطقی که نام برده شد حضور دارند ولی اینگونه و از این طریق اعزام لوله بازکن انجام نمی‌گیرد!

از چندین سال پیش یکی از بهترین نیرو های شرکت در محله جهانشهر در کرج قرار داده شد به این طریق افرادی که در جهانشهر زندگی می‌کنند و هر گونه مشکل خدماتی اعم از گرفتگی چاه و سایر داشتند سرویسکار از محله خودشان یعنی جهانشهر به منزلشان اعزام خواهد شد.

لوله بازکنی جهانشهر کرج تراش رایگان رسوب

در بسیاری از مواقع افرادی هنگام تماس با لوله بازکنی جهانشهر کرج سوالی مطرح می‌کنند با شرح: لوله فاضلاب ما رسوب گرفتگی دارد آیا هزینه باز کردن لوله چقدر میباشد. در اینجا قصد داریم این موضوع را کامل توضیح دهیم. در ابتدا ناگفته نماند هزینه لوله تراش رایگان میباشد.

در مواقعی که مشکل رسوب گرفتگی باشد، از دستگاه ژنراتور با فنر استفاده می‌شود همانند بقیه لوله ها ولی با فنر فولادی یا به اصطلاح فنر الماسی، این نوع فنر قابلیت باز کردن لوله های سیمانی و کاملا سخت را دارد به شرط اینکه به گونه درستی انجام بگیرد.

هزینه لوله بازکنی با فنر فولادی نیز به سر دنده دارد یعنی چی؟ داخل دستگاه 6 سر دنده قوی و نو وجود دارند که این فنر از آنها استفاده میکند. فنر الماسی قوی و اندازه متر و قدرت آن با فنر های معمولی فرق می‌کند، در هنگام استفاده از آن سه نظام استفاده می‌شود و با توجه به مصرف تعداد سر دنده ها + دستمزد دریافت خواهد شد.

علت بسته شدن راه فاضلاب چیست؟

علت اصلی گرفتگی فاضلاب زباله
به صورت قطعی و با اطمینان کامل می‌توان گفت در بیشتر مواقع زباله های ساختمان گرفتگی ایجاد می‌کنند و بدین صورت باید آشغال های منزل در سطل زباله ریخته شود.

راه های فاضلاب هر از گاهی دچار به گرفتگی می‌شوند همه ما نیز این موضوع را می‌دانیم و درک می‌کنیم در روز به تعداد 37 انسداد تقریبا در استان کرج رخ میدهد در تهران بیش از این حرف ها، مطمئنا شما نیز به این موضوع فکر کرده اید که آیا دلیل وقوع این مشکل چیست؟ در اینجا درباره همین موضوع صحبت خواهد شد.

بسته شدن راه های فاضلاب علت بی شماری دارند و نمی‌توان همه آنها را نام برد، توجه نمایید گرفتگی می‌تواند با هر چیزی اتفاق بیفتد همه وسایل ساختمان و سایر موارد نیز به غیر از آب از دلایل گرفتگی هستند و موجب وقوع این مشکل هستند. در زیر با تعدادی از این دلایل البته مهم و رایج آشنا خواهید شد:

 • گرفتگی به علت چربیات و روغن داخل غذا در سینک ظرفشویی
 • انسداد بخاطر ورود زباله های ساختمان داخل لوله ها مانند دستمال، پارچه، صابون، مو و موارد دیگر
 • بسته شدن فاضلاب با مصالح ساختمانی هنگام ساخت و ساز خانه

مواردی که در بالا گفته شد از رایج ترین عوامل گرفتگی های لوله هستند، زیرا در بسیاری از مواقع نیروی های ما در منزل مشتری این مورد ها را مشاهده نموده اند. برای جلوگیری از این مشکل بزرگ باید برخی نکات را رعایت کنید که در مقاله های قبلی موجود است.

علت رسوب گرفتگی فاضلاب در جهانشهر کرج

رسوب گرفتگی لوله از بدترین نوع انسداد است، در همچین مواقعی همانطور که گفته ایم از روش فنر فولادی استفاده میشود و هزینه این مورد نیز با سایر مواقع عادی فرق می‌کند. ولی در برخی مواقع حتی رسوب با فنر بزرگ نیز حل نمی‌شود و فرد مجبور به کنده کاری و تعویض لوله میشود به همین دلیل باید علت این موضوع را دانست و همینطور روش هایی جلوگیری از وقوع آن پس با ما همراه باشید.

دلایل وقوع رسوب گرفتگی عبارت اند از:

 • روغن داخل غذا که وارد سینک میشود.
 • غذا های باقی مانده که در ظرفشویی شسته میشود.
 • سیمان
 • چربی

موادی مانند روغن چربی و آب زمانی که در نقاطی از لوله گیر می‌کنند به مرور تح نشین می‌شوند و در نتیجه نیز رسوب گرفتگی ایجاد میشود. رسوب بستن لوله همانند کف سماور میماند، زمانی که راه فاضلاب این مورد را تجربه می‌کند دیگر عبور آب غیر ممکن میشود و آب کاملا بالا می‌زند.

برای جلوگیری از این مشکل بزرگ و دردسر ساز نیز پیشنهاد میشود غیر از آب اجازه ندهید موادی درون لوله برود.

لوله بازکنی فاضلاب در جهانشهر کرج

لوله بازکنی جهانشهر کرج شبانه روزی در دسترس همشهریان عزیز میباشد. به محض تماس فردی با پشتیبان شرکت نیرو های آماده و فوری اعزام خواهند شد. چاه بازکنی با رعایت نکات بهداشتی و در همه ساعات انجام میشود.

لوله بازکنی فاضلاب برای تمامی راه های فاضلاب صدق می‌کند که عبارت اند از موارد زیر:

 • فاضلاب آشپزخانه
 • کفشور حمام
 • سینک ظرفشویی
 • لوله توالت ( فرنگی و ایرانی )
 • لوله حیاط و پارکینگ
 • پشت بام و تراس
 • سایر موارد

روش لوله بازکنی جهانشهر کرج نیز مانند بقیه خدمات در همه جا، فنر برقی یا همان دستگاه ژنراتور میباشد، این روش از قابلیت های ویژه و خوبی برخوردار است و برای همه لوله های فضولات صدق می‌کند.

آشنایی تمام عیار با روش لوله بازکنی با فنر و دستگاه

لوله بازکنی جهانشهر کرج با فنر لوله بازکنی به همراه دستگاه
لوله بازکنی در جهانشهر کرج در همه جا با دستگاه لوله بازکنی جدید به نام ژنراتور و فنر های مختلف انجام می‌گردد.

دستگاه لوله بازکنی جدید که قابلیت استفاده به همراه فنر را دارد از سال های گذشته به محض ساخته شدن مورد استفاده شرکت های لوله بازکنی قرار می‌گیرد در حال حاضر بهترین، ارزانترین و قابل اعتماد ترین روش برای دفع گرفتگی های فاضلاب میباشد، دستگاه نیز ( ژنراتور ) نام دارد.

دستگاه ژنراتور خاصیت چرخاندن وسایلی همانند فنر را دارد، فنر های لوله بازکنی نیز از سایز کوچک تا بزرگ وجود دارند، این فنر ها برای باز کردن لوله های ساختمان به وجود آمده اند و قابلیت آنها نیز از بین عامل گرفتگی یعنی هر آنچه که داخل لوله باشد را دارند. سایز فنر های موجود در شرکت در فهرست زیر موجود است:

 • فنر معمولی ( از 3 تا 9 متر )
 • فنر متوسط ( از 10 تا 20 متر )
 • فنر بزرگ ( 20 تا 35 متر
 • فنر الماسی ( قطر زیاد، کلفت، بزرگ، قوی، فولادی، بلند )

متراژ فنر های بالا با توجه به شرایط و اندازه لوله مورد استفاده قرار می‌گیرند، همچنین مشتری نیز اگر درخواست فنر بزرگ را داشت همین کار انجام میشود.

نمونه باز کردن لوله فاضلاب ( سینک ظرفشویی )

لوله بازکنی جهانشهر کرج در اینجا قصد داریم نمونه باز کردن یکی از لوله های فاضلاب ( سینک ) را مرحله به مرحله توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

در ابتدا، گرفتگی کامل مورد بررسی کارشناس قرار می‌گیرد و بعد از دریافت اطلاعات مربوط همانند متر لوله، علت گرفتگی لوله، قطر لوله، طول فنر مورد نیاز و اطلاعات تکمیلی روش لوله بازکنی انتحاب خواهد شد که قطعا فنر میباشد.

بعد لوله بازکن مورد نظر دستگاه را روشن می‌کند و همانطور که گفته شد این دستگاه قابلیت هایی نظیر چرخاندن فنر را دارد و به همین صورت نیز به این صورت سعی می‌شود عامل گرفتگی لوله که داخل لوله است را از بین برده شود و در نتیجه نیز لوله کاملا باز شده را با فاکتور تحویل می‌دهیم.

میزان درصد بهم ریختگی در محل

در برخی مواقع برای مثال لوله بازکنی توالت ایرانی جهانشهر کرج ممکن است تا حدی کثیفی و بهم ریختگی در محل ایجاد شود و همینطور بسیاری از مشتریان عزیز نیز هنگام تماس تلفنی میزان خرابکاری را می‌پرسند در اینجا درباره همین موضوع صحبت خواهیم کرد.

دستگاه لوله بازکنی ژنراتور که معرفی شد، بهترین روش چاه بازکنی فاضلاب میباشد و تا حد کثیفی در آن به میزان قابل توجهی کم است با توجه به تجربه نیرو های ما این مورد در خدمات لوله بازکنی در جهانشهر کرج غیر ممکن است.

کارشناسان لوله بازکنی شرکت، از بین افرادی انتخاب شده اند که مهارت و استعداد لوله بازکنی دارند و کار را تمیز و پاکیزه انجام داده و تحویل مشتری می‌دهند. حتی در صورتی که کوچک ترین خرابی در محل ایجاد شود محل چه کثیفی شود و چه نشود شسته میشود.

لوله بازکنی تمامی لوله های فاضلاب جهانشهر کرج

رفع گرفتگی انواع لوله های جهانشهر کرج
لوله بازکنی محله جهانشهر کرج خدمات چاه بازکنی را برای انواع لوله های فاضلاب انجام می‌دهد.

منظور از لوله بازکنی جهانشهر کرج باز کردن کلیه لوله های فاضلاب میباشد. گرفتگی در انواع راه های فاضلاب هر چه که باشد لوله بازکن های شرکت توانایی باز کردن آنها را دارد. لوله هایی که ما توانایی رفع گرفتگی آنها را داریم عبارت اند از:

 • لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی جهانشهر کرج
 • لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه جهانشهر
 • لوله بازکنی کفشور حمام در جهانشهر
 • رفع گرفتگی سینک آشپزخانه در جهانشهر
 • دفع گرفتگی حیاط پارکینگ و تراس جهانشهر کرج
 • باز کردن گرفتگی ظرفشویی و پشت بام

در باز کردن انواع لوله های فاضلاب کمترین ریسکی نخواهد شد، یعنی هنگام انجام کار آسیب زدگی به لوله، کیفیت پایین کار، باز نشدن کامل لوله و مواردی همانند آنها به هیچ وجه صورت نمی‌گیرد بعد از باز کردن لوله نیز توسط سرویسکار حتما درخواست فاکتور کنید.

دلیل عرضه فاکتور به مشتری

خیلی از مردم ادعا کلاه برداری لوله بازکن ها را دارند، ادعا می‌کنند بعضی از افراد با عنوان سرویسکار هزینه های میلیونی از مشتری دریافت می‌کنند، تنها راهی که می‌توان از این مشکل جلوگیری نمود قطعا فاکتور میباشد.

لوله بازکنی جهانشهر کرج نیز جهت درک این موضوع و حل مشکل مشتری، برای هر خدماتی مثال لوله بازکنی و تخلیه چاه فاکتور معتبر شرکت را ارائه میدهد، به همین دلیل افرادی نیز که متوجه دریافت هزینه بالا از آنها شده اند می‌توانند از طریق شکایت به اتحادیه هزینه را بازگردانند.

توجه توجه، بعد اتمام کار سرویسکار از لوله بازکن ما طلب فاکتور نمایید تا قیمت و کیفیت بهتر و مناسب کار تضمین شود.

تضمین لوله بازکنی جهانشهر کرج چیست؟

در ارائه خدمات لوله بازکنی جهانشهر کرج دو مورد رایج است که به دلیل خاصی این مورد ها تضمین میشوند که در زیر توضیح داده شده است.

تضمین کیفیت لوله بازکنی: اولین موردی که در فاکتور تضمین خواهد شد، کیفیت لوله بازکنی میباشد. بسیاری از افراد بعد از باز کردن لوله فاضلاب توسط لوله بازکن، مجددا شاهد انسداد همان لوله می‌شوند به همین دلیل اعتماد به لوله بازکن های کرج کاهش یافته است به دلیل همین موضوع بوده نیز که کیفیت خدمات و باز کردن تکمیلی لوله ضمانت خواهد شد.

تضمین قیمت خدمات لوله بازکنی جهانشهر کرج: دومین مورد، تضمین مناسب ترین قیمتی میباشد که برای خدمات لوله بازکنی از مشتری دریافت خواهد شد. همانطور که فرموده شد، در صورتی که متوجه چیز مشکوک همانند قیمت بالا شدید میتوانید شکایت کنید.

خدمات دیگر در لوله بازکنی جهانشهر کرج

علاوه بر ارائه لوله بازکنی جهانشهر این مجموعه خدمات دیگر مربوط ساختمان را نیز همه ساعاته انجام می‌دهد که می‌توانید لیست کامل آنها را در فهرست زیر ببینید:

 • تخلیه نمودن چاه جهانشهر کرج
 • رفع انسداد فاضلاب جهانشهر کرج
 • دفع بوی نامطبوع لوله در جهانشهر کرج
 • خارج کردن اجسام با ارزش از لوله مهرشهر کرج

تمامی این خدمات مهم ساختمانی را میتوانید در طول روز در کوتاه ترین زمان از شرکت معتبر همچون ما کاملا تضمینی با قیمت بسیار مناسب دریافت کنید.

نتیجه کلی

بدین صورت همانطور که مشاهده می‌کنید در این مقاله بسیار مهم در رابطه با لوله بازکنی جهانشهر کرج به صورت مختصر به آن پرداخته شد در نتیجه اگر سوال یا خدماتی نیاز داشتید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی جهانشهر کرج

آیا روش لوله بازکنی جهانشهر کرج به نام دستگاه ژنراتور بهتر از روش های دیگر مانند پمپ تراکم هوا است؟

بله 100%. لوله بازکنی در جهانشهر کرج طبق گفته ما با روش جدید لوله بازکنی یعنی دستگاه ژنراتور انجام میشود، این دستگاه نسبت به دیگر روش ها از قابلیت ها و قدرت بالایی برخوردار است و مواردی از جمله کثیفی آسیب زدگی و … از ویژگی های آن نیست.

شرکت لوله بازکنی جهانشهر برای چند مدت باز شدن کامل لوله توسط سرویسکار را ضمانت میکند؟

در خدمات لوله بازکنی در جهانشهر کرج، بعد از اتمام کار چاه بازکنی لوله بازکن له مدت 12 ماه لوله را گارانتی می‌کند در صورتی نیز که متوجه گرفتگی مجدد چاه شدید از طریق همین شماره با ما تماس بگیرید تا پیگیری شود.

هزینه لوله بازکنی بر اساس چه مواردی تعیین میشود؟

قیمت باز کردن لوله بعد از اتمام کار بر طبق ( روش لوله بازکنی، مدت زمان انجام کار، طول فنر، اندازه فنر ) و موارد ریز که تاثیر چندانی ندارند تعیین خواهد شد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید