لوله بازکنی زیباشهر ( زنجان )

folder_openلوله بازکنی زنجان
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی زیباشهر

لوله بازکنی زیباشهر زنجان خدماتی مانند رفع گرفتگی و بوی بد لوله به شمار آورد. لوله بازکن زیباشهر تخصص در زمنیه باز کردن لوله های فاضلاب را دارد. جهت بهره مندی از این خدمات با شماره ( 09104788070 ) تماس بگیرید.

✅️ روش انجام کارفنر، دستگاه ژنراتور
✅️ مدت زمان حضور25 دقیقه
✅️ تجربه کاری20 سال
✅️ نام خدماتلوله بازکنی زیباشهر
✅️ هزینه انجام کار150 هزار ریال
✅️ نوع فنر لوله بازکنیفولاد

لوله بازکنی زیباشهر ارائه دهنده خدمات، تخلیه چاه، رفع مسدودی فاضلاب، رفع بوی لوله، در آوردن اشیا و … است، خدمات در زمان کوتاه با ضمانت کتبی زیر نظر اتحادیه انجام می‌گردد.

لوله بازکن زیباشهر از بهترین سرویسکاران شرکت لوله بازکنی زنجان است که با بهره مندی از دستگاه تکنولوژی به نام ژنراتور مخصوص لوله بازکنی فاضلاب و فنر های مختلف چاه بازکنی آماده است هر گونه گرفتگی را در کمترین زمان رفع کند.

پیشنهاد مطالعه مقاله: تخلیه چاه زنجان

خدمات لوله بازکنی در زیباشهر

لوله بازکنی زیباشهر معتبر ترین مرکز خدماتی در محله زیباشهر استان زنجان میباشد. زیباشهر از محلات بالا شهر زنجان میباشد. جمعیت زیادی ای زنجان در این منطقه زندگی می‌کنند و بدترین اتفاقی که ساکنان محله با آن مواجه می‌شوند بالا زدن آب از چاه میباشد که گرفتگی لوله نامیده می‌شود.

افراد که دچار به مسدود لوله می‌شوند، قطعا در اینترنت به دنبال ارزانترین شرکت چاه بازکنی هستند، ولی اشتباه نکنید همیشه کیفیت کار از قیمت بهتر است. اگر بخواهیم دقیق شرح دهیم، فرض کنید شما از یک شرکت ارزان قیمت خدمات دریافت کرده اید و مشکلتان حل شده است ولی بعد از مدت کوتاه دوباره شاهد همان مشکل میشوید این قطعا به دلیل کیفیت پایین کار بوده است. پس همواره به اطلاع میرسانیم از خدمات تضمینی شرکت های معتبر استفاده نمایید.

لوله بازکنی زیباشهر مشکل تضمین خدمات و … را کاملا درک کرده و به حداقل می‌رساند. زیرا، همیشه توصیه می‌شود بعد از اتمام کار از سرویسکاران ما درخواست فاکتور کنید چون در فاکتور قیمت کیفیت کار ضمانت میشود و گارانتی چند ماهه نیز در نظر گرفته شده است.

ویژگی های معتبر ترین لوله بازکنی زیباشهر

در هنگام گرفتگی های فاضلاب، افرادی سعی می‌کنند با راه حل های تکراری مانند اسید موجب باز شدن لوله شوند، ولی به شدت در اشتباه هستند زیرا استفاده روش های خطرناک همانند اسید و موارد مربوط به محلول شیمیایی و غیره علاوه بر اینکه هیچ کمکی به باز شدن لوله نخواهد کرد بلکه کار را نیز بدتر از قبل می‌کند و شدت گرفتگی نیز افزایش میابد.
ولی افراد دیگری هستند که در صورت بسته شدن راه لوله، سریع با سرچ در گوگل، دیوار و … با شرکت های لوله بازکنی تماس می‌گیرند.

مهم ترین کاری که باید در هنگام ارتباط با شرکت های چاه بازکنی انجام دهید، تماس با شرکت های معروف لوله بازکنی معتبر و 100% تضمینی میباشد اگر غیر از این باشد علاوه بر خسارات زیاد در آینده شاهد اتفاقات بدی اعم از شکستگی لوله و … خواهید شد. یک شرکت مناسب و خوب باید ویژگی های موارد زیر را دارا باشد:

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • پشتیبانی 1 ساله
 • ارائه فاکتور برای تضمین خدمات
 • بهره مندی از دستگاه های روز دنیا
 • تعرفه قیمت های پایین و نرخ اتحادیه
 • دارا به تجربه بالا و سابقه زیاد
 • برخورداری از لوله بازکن های آماده به کار و حین حال ماهر
 • برخورد با مشتری به بهترین نحوه ممکن

پس هنگام انتخاب مرکز لوله بازکنی حتما به نکات بالا توجه ویژه بکنید و هرگز در دام لوله بازکن های بی سابقه و پول باز نیفتید، این افراد تنها به دلیل دریافت پول خدمات بی کیفیت و غیر تضمینی انجام می‌دهند.

عامل انسداد لوله فاضلاب زیباشهر

علت گرفتگی فاضلاب در زیباشهر
گرفتگی لوله زیباشهر بستگی به رعایت نکات شما جهت پیشگیری از انسداد لوله دارد.

عوامل مختلف و متفاوت و در حین حال بسیار زیادی زیاد دارد که چاه فاضلاب را مسدود می‌کنند، گرفتگی های چاه در زمان های غیر مشخص و هر لحظه که انتظار ندارید برایتان رخ میدهد بنابراین، هر زمانی آماده باشید.

توجه داشته باشید، هر چیزی، وسایلی، اشیائی، وسیله و … غیر از آب داخل لوله عبور کند در نتیجه موجب به گرفتگی لوله میشود. زیرا، همانطور که می‌دانیم قطر لوله های امروزه بسیار کوچیک بوده و حتی کاغذ دستمالی نیز باعث می‌شود آب به سختی از لوله عبور کند مخصوصا توالت فرنگی که با هر چیزی مسدود میشود.

دلایل مختلف و نمونه هایی از علل های گرفتگی چاه فاضلاب را در زیر ببینید:

 • گرفتگی چاه توالت فرنگی با کاغذ دستمالی
 • گرفتگی سینک ظرفشویی با عبور روغن چربی و غذا داخل آن
 • انسداد حمام با عبور مو بلند و صابون داخل لوله
 • مسدودی حیاط و پارکینگ با باریدن حمام و عبور وسایل مختلف همراه آب داخل لوله
 • و …

علاوه بر موارد بالا با بسیاری از علل های گرفتگی چاه در مقاله های قبلی و قبل تر آشنا شوید. تنها راه جلوگیری از گرفتگی متعدد لوله اجازه ندادن به عبور مواد مختلف داخل لوله است.

راه حل لوله بازکنی زیباشهر برای رفع گرفتگی

دستگاه ژنراتور بهترین روش لوله بازکنی زیباشهر
دستگاه ژنراتور برقی و فنر برقی را می‌توان بهترین به عنوان بهترین روش لوله بازکنی زیباشهر به شمار آورد.

لوله بازکنی زیباشهر برای رفع گرفتگی کلیه لوله های فاضلاب از راه حل و … استفاده نمی‌کند، تنها روش مرکز لوله بازکنی زنجان که کلیه شعبات متفاوت در زنجان را بر عهده دارد از دستگاهی به نام ژنراتور با سرفنر و سر دنده استفاده می‌کند و در همه مواقع هر گونه گرفتگی غیر ممکن نیست و رفع میشود.

راه حل های دیگر لوله بازکنی عبارت اند از:

 • واترجت
 • تلمبه
 • فشار آب
 • پمپ کمپرسور هوا
 • فنر دستی
 • و …

استفاده از روش های بالا به هیچ وجه مناسب لوله بازکنی نیست، بلکه در گذشته تنها از راه حل های بالا جهت رفع گرفتگی لوله استفاده می‌کردند و با وجود کثیف کاری های زیاد، سر و صدا و حتی کیفیت پایین کار مشکل حل می شد، ولی با رسیدن دستگاه ژنراتور دیگر استفاده از روش های بالا قدیمی و افراد کمی از آنها استفاه می‌کنند.

دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر با ویژگی های منحصر به فرد هیچ گونه معایب شناخته ترین روش سال 1401 و سال های اخیر بوده است. 90% شرکت های لوله بازکنی از این روش برای حل مشکل گرفتگی در سراسر ایران و کشور های دیگر استفاده می‌کنند.

بررسی دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی جدید ژنراتور و فنر های متفاوت یکدیگر را تشکیل می‌دهند. زیرا، دستگاه است که فنر را کنترل می‌کند و فنر نیز با دستگاه کار می‌کند، این روش باید توسط متخصص لوله بازکنی حرفه ای انجام شود تا کار به بهترین کیفیت ممکن صورت بگیرد.

از ویژگی های مهم دستگاه و فنر می‌توان به: منحصر به فرد بودن، ایجاد نکردن کثیف کاری در محل، بدون سر و صدا، آسیبات به لوله، کیفیت بالا کار، حل مشکل در 20 دقیقه، سبک و … اشاره کرد.

فنر دیگری با نام فنر الماسی، فولادی، بزرگ وجود دارد که با همین دستگاه کار می‌کند ولی با سر دنده. دستگاه ژنراتور در داخل خود بیش از 6 سر دنده مختلف دارد که مربوط به فنر فولادی هستند این فنر با این سر دنده ها کار می‌کند. به دلیل قدرت بالایی که فنر دارد نیاز است از سه نظام یا همان سر دنده استفاده شود. فنر الماسی مخصوص رفع گرفتگی های بزرگ مانند سیمانی رسوبات و … است.

بنابراین، به اطلاع میرسانیم لوله بازکن زیباشهر از روشی که گفته شد جهت باز کردن لوله های فاضلاب شما عزیزان استفاده می‌کند و بدون خرابکاری و … مشکل به اتمام می‌رسد. در ضمن نیرو های شرکت ما مشکل لوله را از ریشه حل می‌کنند و در صورت مجدد گرفتگی با پشتیبانی تماس گرفته و اطلاع دهید.

لوله بازکنی با فنر سر دنده یا فولادی

همانطور که پاراگراف های قبل تر گفته شد، فنری با نام فولادی وجود دارد که مخصوص گرفتگی های سخت و سیمانی است. در اینجا قصد داریم بیشتر و کامل درباره آن صحبت کنیم.

با وجود گرفتگی های زیاد در استان زنجان، لوله بازکن های شرکت همواره در حال کار هستند. در بعضی از مواقع لوله بازکن در حال لوله بازکنی با فنر معمولی می‌بیند مشکل حل نمی‌شود و فنر معمولی جوابگو نیست و نمی‌تواند از محل گرفتگی عبور کند، به همین دلیل تنها دو راه برای حل مشکل خواهید داشت 1 کنده کاری و تعویض لوله 2 استفاده از فنر فولادی جهت رفع مشکل.

مطمئنا اگر هر کسی باشد روش دوم را جهت انجام دادن کار انتخاب می‌کند زیرا آسان تر از راه حل اولی است. فنر الماسی مخصوص باز کردن لوله هایی: سیمانی، رسوب گرفتگی، چربی و بسیار سخت است. قیمت این روش با فنر های دیگر لوله بازکنی فرق می‌کند و با توجه به سر دنده مصرف شده دریافت می‌شود.

لوله بازکنی زیباشهر در همه ساعات شبانه روز

لوله بازکنی 24 ساعته زیباشهر
خدمات لوله بازکنی زیباشهر در 24 ساعت شبانه روز انجام میشود.

گرفتگی راه فاضلاب از مشکلات عمده افرادی که در زیباشهر زندگی می‌کنند است، یکی از بدترین معایب آن ایجاد مشکل در همه ساعات شبانه روز مانند ساعت 1 بامداد و … است و به همین دلیل بعضی از افراد که این مشکل را در مواقع بد تجربه می‌کنند نمی‌دانند چه کار کنند و با کجا تماس بگیرند و تخصص باز کردن لوله را نیز ندارند.

لوله بازکنی زیباشهر این مشکل را از سال های بسیار بسیار پیش حل کرد. نیرو های شرکت و شعبه های مرکز لوله بازکنی زنجان به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند و در بازه های زمانی مختلف سرویسکاران تعویض می‌شوند به همین دلیل اگر هر زمانی، لحظه ای از 24 ساعت شاهد گرفتگی یکی از لوله های فاضلاب شدید با ما تماس بگیرید.

مجموعه لوله بازکنی زیباشهر آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز در همه مواقع و شرایطی است تنها کاری که شما عزیزان باید انجام دهید، تلفن خود را بردارید و با شماره بالای مقاله که درج شده است تماس بگیرید.

چاه بازکنی زیباشهر در ایام تعطیلات و روز های تعطیل

همانند صحبت های بالاتر که عرض کردیم، گرفتگی لوله ممکن است در هر ساعاتی از روز اتفاق بیفتد، این مشکل برای انواع روز های سال نیز رخ میدهد، گرفتگی ممکن است در ایام محرم عید نوروز و جمعه ها نیز ایجاد شود.

لوله بازکنی زیباشهر زنجان این مشکل را نیز حل کرد، سرویسکاران ما در تمام روز های سال فعالیت می‌کنند. نیرو های فنی شرکت در ماه محرم، عید نوروز، روز های جمعه و پنجشنبه نیز در شعبه ها بوده و هر زمانی که تماس بگیرید به مشکلتان رسیدگی خواهند کرد.

شماره تماس لوله بازکن زیباشهر بدون تعطیلی: 09196440308

خدمات دیگر لوله بازکنی زیباشهر در زنجان

همانطور که می‌دانید انواع شرکت های رفع گرفتگی لوله، علاوه بر خدمات لوله بازکنی، خدمات تخلیه چاه و … نیز ارائه می‌دهند. همانند آنها در زیر نمونه هایی از خدمات معتبر و تضمینی دیگر شرکت را کامل دریافت کنید:

تخلیه چاه زیباشهر: خدمات تخلیه چاه فاضلاب با ماشین های بزرگ و انواع کوچک با پمپ قوی و ساکشن انجام میشود، این خدمات توسط راننده تانکر مخصوص با کیفیت بالا و تمیز تحویل داده میشود. قیمت تخلیه نمودن چاه با توجه به نرخ اتحادیه از مشتری دریافت می‌شود و در انتهای کار فاکتور نیز تحویل می‌دهیم تا اطمینان کامل داشته باشید.

حفاری چاه فاضلاب زیباشهر: یکی دیگر از مهم ترین خدمات شرکت لوله بازکنی زیباشهر زنجان، حفر چاه یا کندن چاه نو در زیباشهر زنجان میباشد. مطمئنا همه افراد روزی با پر شدن چاه، ریزش چاه و به چاه نو نياز پیدا می‌کنند، جهت نیاز به چاه نو فاضلاب تماس بگیرید. مقنی های شرکت بعد از تماس شروع به کار نموده و سعی می‌کنند کار را با کیفیت در کمترین زمان به اتمام برسانند.

خدمات دیگر نیز مانند: رفع بوی ناخوشایند فاضلاب در زیباشهر و بیرون آوردن شئ از چاه توالت و فاضلاب نیز شبانه روزی ارائه می‌گردد.

نوع تضمین لوله بازکنی زیباشهر زنجان

ضمانت خدمات لوله بازکنی زیباشهر
انواع خدمات مجموعه لوله بازکنی زیباشهر با تضمین واقعی با ارائه فاکتور انجام می‌گردد.

از مهم ترین کار هایی که هر شرکت خوب و معتبر باید انجام دهد دادن فاکتور به مشتری جات تضمین خدمات است. معتبر بودن و کیفیت کار شرکت های چاه بازکنی با فاکتور معلوم خواهد شد، زیرا افراد سودجو و افرادی که تنها به دریافت پول بوده و خدمات لوله را انجام می‌دهند فاکتور ندارند که به مشتری بدهند.

بعد انجام خدمات شرکت لوله بازکنی زیباشهر زنجان مانند تخلیه چاه لوله بازکنی زنجان ضمانت کتبی تحویل مشتری می‌گردد. کیفیت کار تضمین میشود و مناسب بوده و منصف قیمت نیز تضمینی خواهد بود.

پس با خیال راحت با ما تماس بگیرید و نگران هیچ چیزی نباشید! با یک تماس از خدمات خوب شرکت بهره مند خواهید شد.

کلام آخر

در نتیجه همانطور که دانستید لوله های فاضلاب از قطر کوچکی برخوردار هستند و اصلی ترین مشکل آنها گرفتگی است این مشکل هر زمانی می‌تواند رخ دهد در این زمان ها با تماس با شرکت لوله بازکنی زیباشهر مشکل خود را حل کنید.

آیا لوله بازکنی زیباشهر ( زنجان ) در چه ساعات شبانه روز خدمات رفع گرفتگی لوله را ارائه میکند؟

لوله بازکنی زیباشهر زنجان در همه ساعات شبانه روز و 24 ساعت خدمات باز کردن لوله های فاضلاب را انجام می‌دهد. به دلیل اینکه گرفتگی ممکن است هر لحظه ای اتفاق بیفتد این تصمیم از سال های اخیر گرفته شده و انجام میشود.

تضمین لوله بازکنی زیباشهر چگونه است؟ آیا در صورت گرفتگی مجدد لوله چه کار باید بکنیم؟

ضمانت خدمات لوله بازکنی زیباشهر با فاکتور انجام میشود. در صورت مجدد گرفتگی همان لوله با پشتیبانی تماس بگیرید تا کارشناس لوله بازکنی جهت بررسی گرفتگی به محل اعزام شود در صورتی که گرفتگی زیر گردن لوله بازکن بوده باشد مشکل بدون دریافت هزینه حل می‌گردد.

ارتباط با پشتیبانی مرکز لوله بازکنی چگونه است؟

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی شرکت جهت درخواست نیرو و انجام خدمات با شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید