لوله بازکنی شاهین ویلا کرج

folder_openلوله بازکنی کرج
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی شاهین ویلا

لوله بازکنی شاهین ویلا ( کرج ): این مقاله نیز یکی دیگر از خدمات مرتبط با لوله بازکنی گوهردشت میباشد، کسانی که در محدوده مربوطه زندگی می‌کنند قطعا به دلیل مواجه با گرفتگی به این مقاله مراجعه کرده اید، درست آمده اید منبع نیاز شما اینجاست.

لوله بازکنی شاهین ویلا به معنی حل مشکلاتی فاضلاب است که در منزل رخ میدهد این مشکلات عبارت اند از قبیل: گرفتگی لوله، لباسشویی، توالت و دیگر فضولات.

لوله بازکنی زنجان در این رابطه برای حل مشکلات خانگی مربوط به فاضلاب، این شعبه را واقع و در این منطقه نهاد تا همشهریان عزیز از آن بهره مند شوند، در این مقاله کامل به معرفی این خدمات پرداخته می‌شود پس کامل مطالعه نمایید.

شاهین ویلا ( کرج ) کجاست؟

لوله بازکنی در شاهین ویلا
خدمات چاه بازکنی برای ساکنان منطقه شاهین ویلا به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود.

شاهین ویلا نام محله و محدوده ای است در شمال استان البرز به مناطق همسایه و مرتبط می‌توان به گوهردشت، عظیمیه، باغستان حصارک بالا، حیدرآباد اشاره کرد. این محله شامل چهار شهرک است که عبارت اند از:

 • شهرک یاس
 • شهرک گلها
 • شهرک 350 متری
 • شهرک ظفر

لوله بازکنی شاهین ویلا به قصد حل مشکلات افراد این منطقه راه اندازی شد، این محله منطقه 6 کرج از جمعیت متوسط برخوردار است و همانطور که می‌دانیم مشکل انسداد در همه جای شهر وجود دارد بدین صورت بهتر است در صورت وقوع چنین مشکلاتی از منطقه خود درخواست نیرو کنیم تا زمان اتمام کاهش یابد.

لوله بازکن شاهین ویلا تحت نظر اتحادیه بوده و آماده خدمت رسانی میباشد کل ساعات شبانه روز 24/24 ساعات کاری شرکت است و شبانه روزی فعالیت میکنیم، بدون معطلی با شماره 09104788070 تماس بگیرید.

انسداد فاضلاب در شاهین ویلا چیست؟

انسداد فاضلاب به تعریف به گرفتگی یکی یا چند تا از لوله های فاضلاب در منزل را می‌گویند. گرفتگی فاضلاب یکی از اتفاق های غیر منتظره و غیر عمد است که ممکن است هر زمانی رخ دهد و بسیاری از ما نیز این موضوع را مشاهده کرده ایم. آیا دلیل این مشکل چیست؟

افراد خودشان با عدم رعایت نکات بهداشتی جهت جلوگیری از گرفتگی این مشکل آزار دهنده و ناخوشایند را ایجاد می‌کند، با رعایت موارد زیر باعث کاهش گرفتگی ها شوید.

عوامل مهم انسداد راه فاضلاب:

 • عبور منابع و وسایل مختلف ساختمان داخل لوله
 • تجمع گریس
 • اجسام خارجی و زباله ها
 • دستمال مرطوب
 • دوغاب صابون

پس بدین صورت با انسداد فاضلاب همچنین علل وقوع این مشکل به خوبی آشنا شدیم، قطعا حالا شما به دنبال راه هایی هستید تا گرفتگی را به حداقل برسانید، این موضوع نیز آسان است فقط کافیست ادامه مقاله را مطالعه کنید.

راه های پیشگیری از انسداد فاضلاب

یکی از مشکلات کل کشور ما ایران در انواع شهر ها از جمله تهران، کرج، زنجان، مشهد و … گرفتگی خط فاضلاب است. این مشکل در برخی منابع همواره رخ میدهد و زندگی را قطعا مختل میکند پس باید به این مشکل رسیدگی شود.

اگر قصد پیشگیری از گرفتگی لوله های منازل خود را دارید پیشنهاد میشود از راه حل های زیر پیروی کنید:

 1. هر ماه به وسیله محلول های لوله بازکن یا آب لوله را کامل شستشو دهید تا منابع موجود داخل آن از جمله چربی و … تمیز شود.
 2. اجازه ندهید دستمال مرطوب، پارچه و وسایل بهداشتی داخل توالت وارد شود.
 3. گیاه، درختان و ریشه آنها را از لوله های منزل دور کنید.
 4. از لوله های جدید به جای لوله های سفالی قدیمی استفاده کنید.

گرفتگی لوله ممکن است در هر سال 1 یا 2 بار اتفاق بیفتد، این طبیعی است در غیر این صورت کار از دسترس خارج شده است و باید جهت حل مشکل هزینه های اضافی به شرکت های لوله بازکنی بپردازید. با رعایت نکات و مواردی که فهرست بالا بیان شد از شر این موضوع خلاص شوید.

2 روش برای لوله بازکنی شاهین ویلا کرج

روش لوله بازکنی در شاهین ویلا
شرکت لوله بازکنی شاهین ویلا از دستگاه ژنراتور و فنر برقی جهت لوله بازکنی استفاده خواهد کرد.

گرفتگی متعدد لوله های ساختمان فرد را آزار میدهد و خسته می‌کند، حتی این اتفاق را در ساعات بد روز نیز شاهد میشویم، بسیاری از افراد آن را تجربه کردند برای مثال در ماه رمضان ساعت 2/5 بامداد این اتفاق برای یکی از مشتریان رخ داده بود، لازم نیست نگران این موضوع باشید! زیرا خدمات لوله بازکنی شاهین ویلا کرج شبانه روزی و 24/24 و حتی ایام تعطیلات نیز انجام و ارائه می‌شود.

شما هنگام مسدود شدن لوله تنها 2 راه پیش رو خواهید داشت که هر یک از آنها را کامل شرح می‌دهیم:

 1. تماس با لوله بازکنی: در این راه حل فرد هنگامی که به مشکلی اعم از گرفتگی، انسداد هر یک از لوله های فاضلاب برخورد می‌کند و سریع تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شرکت های اتحادیه لوله بازکنی تماس می‌گیرد و لوله بازکن نیز بلافاصله به محل اعزام شده و اقدام به رفع مشکل می‌کند، بعد از اتمام، کار به صورت تضمین شده با فاکتور و تحویل لوله باز شده پایان می یابد.
 2. روش لوله بازکنی خانگی: این روش نسبت به راه حل بالا متفاوت تر است، و از هزینه کمتری برخوردار است در واقع شاید اصلا هزینه ای نداشته باشد. در اینجا فرد هنگام روبه رو با گرفتگی فاضلاب سعی می‌کند به گونه ای به وسیله ابزار های خانگی مانند اسید، تلمبه و … مشکل را حل نماید. ولی کیفیت، اطمینان و ضمانتی برای باز شدن کامل لوله وجود ندارد.

بنابراین، بستگی به فرد دارد که کدام روش را انتخاب نماید، در صورتی که کیفیت را به قیمت ترجیح می‌دهید روش دوم را انتخاب و در غیر این صورت روش اول را اجرا کنید.

معرفی لوله بازکنی شاهین ویلا

اطلاعاتتکمیلی
✅️ شرح خدماتلوله بازکنی شاهین ویلا
✅️ روش لوله بازکنیدستگاه ژنراتور و فنر
✅️ قیمت لوله بازکنیزیر قیمت همکاران اتحادیه
✅️ نوع تضمین لولهارائه فاکتور و تضمین کیفیت
✅️ لوله بازکنی فوریارزانتر از همه جا شبانه روزی
✅️ زیر قیمت همکارانرعایت پروتکل های بهداشتی
✅️ بدون تعطیلیبدون کثیف کاری و خرابی
✅️ شماره تلفن09104788070
✅️ ساعات کاری24 ساعته شبانه روزی

شرکت لوله بازکنی زنجان زیر نظر اتحادیه که از 20 سال پیش خدمات رفع گرفتگی را آغاز کرده و هم اکنون ارائه میدهد از مرکز های قدیمی و بزرگ میباشد که حدود 300 شعبه فعال در سراسر کشور دارد که این شامل محله شاهین ویلا نیز می‌شود.

اتحادیه لوله بازکنی شاهین ویلا از شعبات مهم و حیاتی ما میباشد، این شعبه به ساکنان این منطقه اختصاص دارد، افراد این محل در هر لحظه از روز و شب می‌توانند تنها با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوند.

ناگفته نماند لوله بازکن های شاهین ویلا در حدود 8 سال تجربه چاه بازکنی دارند و با توجه به رفع گرفتگی های متعدد در شهر با انواع انسداد و … آشنایی دارند، فنرزنی و حل مشکل لوله برای سرویسکاران شرکت مانند آب خوردن می ماند.

به این ترتیب بدون کمترین نگرانی! میتوانید با شماره های درج شده در مقاله جهت سریع اعزام نیرو های فنی اقدام کنید.

نحوه لوله بازکنی در شاهین ویلا

بسته شدن راه فاضلاب شرایط بسیار سخت و نگران کننده ای برای مشتری است بعضی از افراد نمی‌ دانند این مواقع از چه کسانی کمک بگیرند و یا اینکه چه کار کنند، حل این مشکل کار آسانی نیست و باید به دست متخصص لوله بازکنی مشکل رفع شود.

متخصص لوله بازکنی شاهین ویلا تجربه در باز کردن انواع لوله های فاضلاب دارد، و تشخیص علت های گرفتگی و بررسی برای آنها بسیار است. برای اینکه گرفتگی 100% لوله را باز کنیم روش های موجود زیاد است که در زیر لیست شده اند و با توجه به تجربه ما از بهترین روش پیروی میکنیم:

 • فنر برقی
 • دستگاه واترجت
 • دریل

سه مورد بالا از میان روش هایی هستند که شرکت های چاه بازکنی به ویژه از آنها استفاده می‌کنند، روش فنر برقی نسبت به سایر روش های گفته شده کارایی بیشتری دارد و کثیف کاری، سر و صدا و خرابکاری هایی که بقیه روش ها ایجاد می‌کنند، فنر برقی ایجاد نمی‌کند.

به این ترتیب، تا به اکنون هیچ گرفتگی ای نبوده است که با روش فنر لوله بازکن با نشود و لازم به ذکر است ما این این راه حل استفاده میکنیم. در ادامه نحوه کار با این ابزار را توضیح خواهیم داد.

لوله بازکنی فاضلاب با فنر برقی

فنر زنی و لوله بازکنی فاضلاب شاهین ویلا
لوله بازکنی انواع لوله های فاضلاب در محدوده شاهین ویلا توسط نیرو های متخصص و ویژه.

در مقاله گفته شد، چاه بازکنی شاهین ویلا از روش فنر برقی جهت از بین علت گرفتگی و باز کردن لوله استفاده می‌کند در اینجا نحوه باز کردن لوله اصولی و دقیق را مرحله به مرحله در زیر شرح میدهیم:

 1. در مراحل اولیه نیرو های فنی شرکت بررسی محل را به این خاطر انجام می‌دهند تا از صحت اطلاعات یعنی علت گرفتگی لوله، نیاز به کدام فنر لوله بازکنی و نکات ریز مطمئن شوند و آنچه مورد نیاز است از جمله فنر چند متری و دستگاه را آماده میکنیم.
 2. بعد از اینکه فنر را به داخل ورودی لوله هدایت کردیم با دستگاه مربوطه یعنی ژنراتور آن را کنترل میکنیم تا از مانع گرفتگی را رد کنیم. هر شئ، وسیله و موردی که در محلی از لوله موجب بسته شدن راه شده است به وسیله فنر از بین خواهد رفت و بدین صورت لوله باز می‌شود.

درست است لوله خدمات لوله بازکنی در 2 مرحله کوتاه انجام میشود ولی بسیار حساس و نیاز به تخصص ویژه دارد تا آسیباتی از جمله شکستگی لوله و خسارات احتمالی به مشتری وارد نشود.

فنر زنی کلیه لوله های فاضلاب

منظور از فنر زنی فاضلاب، یعنی باز کردن تمامی لوله های ساختمان محل کار، منزل بیمارستان و شرکت که مربوط به فاضلاب و آب هستند که میتوانید در زیر ببینید:

لوله بازکنی خط فاضلاب:

 • آشپزخانه
 • حمام
 • توالت
 • پشت بام
 • لباسشویی
 • پارکینگ ( حیاط )
 • تراس
 • سینک
 • ظرفشویی
 • وان

در باز کردن هر یک از لوله های فهرست بالا کمترین ضعف نخواهد شد یعنی از بهترین و برترین ابزار های مخصوص استفاده خواهد شد. برای نمونه برای باز کردن حمام از فنر مخصوص آن و به هیچ وجه از فنر توالت فرنگی استفاده نمی‌شود.

گرفتگی لوله ها دلایل متفاوت دارند برای مثال: علت گرفتگی کفشور حمام می‌تواند مو و صابون میباشد و دیگر لوله ها نیز دلایل خود را دارد. بدین صورت به هر علتی تحت شرایط گرفتگی وجود داشت بلافاصله با ما تماس بگیرید.

کمترین میزان کثیف کاری در لوله بازکنی شاهین ویلا کرج

هنگامی که آب لوله بالا بزند یعنی گرفتگی رخ داده است، باید سریع اقدام به حل مشکل کنید در غیر این صورت در صورتی که لوله باز نشود به زودی آب و مخلّفات لوله روی زمین جاری می‌شود و به طور معمول کثیف کاری در منزل ایجاد میشود به خصوص اگر لوله آشپزخانه، توالت و حمام باشد.

یکی از موضوعاتی که مشتریان عزیز را نگران می‌کند، کثیف کاری هنگام لوله بازکنی است، سرویسکاران این مجموعه از دستگاه های پیشرفته روز و روش های خوب جهت باز کردن گرفتگی استفاده می‌کنند و مشکل کثیف کاری حل شده است.

به دلیل اینکه چاه بازکن شاهین ویلا از دستگاه ژنراتور و فنر برقی جهت چاه بازکنی استفاده میکند یکی از قابلیت های این دستگاه عدم ایجاد خرابی در محل کار است، به دلیل رضایت مشتری نیز سعی می‌شود حتی کوچک ترین کثیفی ایجاد نشود و کار تمیز خواهد بود.

حضور لوله بازکن در شاهین ویلا در کوتاه ترین زمان

لوله بازکن تخصصی در شاهین ویلا
حضور چند دقیقه ای نیرو های فنی لوله بازکنی شاهین ویلا به علت وجود سرویسکاران در این محله.

در مواقعی که گرفتگی فاضلاب در زمان بدی اتفاق بیفتد مشتری ناچار می‌شود به هر دلیلی که شده جهت حل مشکل اقدام کند تا این کار سریع انجام شود. زمان هایی که مشتری باید سریع گرفتگی را رفع کند:

 • در خانه مهمان حضور داشته باشد.
 • کار مهمی وجود داشه باشد که باید سریع به آن رسیدگی شود.
 • داشتن بلیت سفر در ساعت معین
 • و موارد دیگر

در مواقع بالا شما به لوله بازکنی فوری نیاز خواهید داشت، یکی از مهم ترین موقع، زمان حضور نیرو در منزل است. لوله بازکن های این مجموعه جهت اینکه سریعتر عمل کنند مجهز به موتوری و از محل خود مشتری اعزام میشود بدین صورت نیاز نیست در صورت تماس با ما نگران این زمان باشید.

قول میدهیم فنر زن شاهین ویلا بعد از تماس شما 20 دقیقه الی 30 دقیقه در منزل شما حضور خواهد شد.

نکات مهم در ارائه خدمات لوله بازکنی شاهین ویلا

در این شرایط ناگوار لازم به ذکر است که نکات مهمی وجود دارد که هنگام ارائه خدمات چاه بازکنی جهت افزایش کیفیت کار رعایت خواهند شد، این نکات عبارت اند از:

 1. رعایت اصول، پروتکل ها و نکات بهداشتی جهت قطع زنجیره ویروس کرونا و توجه به سلامت مشتری
 1. اعزام مجهز ترین و مناسب ترین نیرو به محل به منظور انجام بهتر کار و بدون به وجود آمدن مشکل
 2. تضمین لوله باز شده به مدت 6 ماه و
 3. استفاده از ماسک هنگام ارائه خدمات از ابتدا تا پایان کار.

رعایت اصول بهداشتی به خصوص به ویروس کرونا و آنفولانزا صدق می‌کند. می دانیم این ویروس ها متأسفانه مردم زیادی از بین برد و مردم با ترس و دلهره زندگی می‌کنند به همین دلیل جهت ارائه بهتر خدمات و سلامتی همشهریان عزیز و گرامی پروتکل های مربوط به بهداشت رعایت کامل می‌شوند.

فنر زن شاهین ویلا چگونه لوله های سخت و سیمانی را باز میکند؟

همانطور که گفته شد، لوله های فاضلاب معمولا بر اساس چند عامل مسدود می‌شوند که به اشیا و دستمال و غیره اشاره شد، ولی در بعضی مواقع مشاهده می‌شود که گرفتگی لوله با شدت رخ داده است و علت آن نیز چیزی نیست جز موارد زیر:

 • گرفتگی لوله با گچ
 • سیمان
 • شن
 • ماسه
 • دوغاب
 • رسوب
 • قیر
 • مصالح ساختمان هنگام سخت و ساز

علل های گرفتگی بالا از میان مواردی هستند که به شدت لوله را مسدود می‌کنند و فنر های معمولی، دریل و … نمی‌تواند این مشکل را از بین ببرند و تنها یک راه باقی می ماند و آن نیز فنر فولادی یا به اصطلاح الماسی میباشد.

فنر بزرگ و فولادی از جنس فولاد و فنر قدرتمندی است که با دستگاه ژنراتور و سه نظام های این دستگاه کار می‌کند و قابلیت باز کردن لوله های سخت و سیمانی را دارد، این کار به دست یکی از ماهرترین افراد ما با دقت بیشتر و ماهرانه انجام میشود.

بنابراین، نگران گرفتگی های سخت لوله های منزل خود نباشید! تنها کاری که کافیست برای حل مشکل تماس بگیرید تماس با شماره موجود در سایت است.

ارتباط مستقیم با لوله بازکن شاهین ویلا

بسیاری از افراد معتقدند که در ابتدا، بیواسطه و یا با شماره تلفن مستقیم لوله بازکن در منطقه خودشان همانند شاهین ویلا تماس بگیرند، لازم به ذکر است فرقی نمی‌کند شما با کدام یک از شماره تماس های سایت تماس بگیرید

زیرا چه در صورت تماس شما با سرویسکار و چه با مدیریت ( پشتیبان ) نزدیک ترین نیروی فنی به منزل شما اعزام خواهد شد و نیاز نیست شما کاری جهت ارتباط مستقیم انجام دهید.

مدیریت لوله بازکنی زنجان سایر شعبه های فعال خود را تحت نظر و در اختیار دارد و امکان اعزام لوله بازکن از نزدیک ترین شعبه سریعانه امکان پذیر و صورت می‌گیرد.

نتیجه مقاله

در نتیجه، خدمات رفع گرفتگی لوله به ساکنان عزیز و محترم این منطقه به صورت 24 ساعته و فوری ارائه می‌شود، فقط تماس کافیست.

آیا متخصص لوله بازکنی شاهین ویلا به رعایت نکات بهداشتی توجه می کند؟

در مقاله نیز گفته شد، نیرو های فنی این مجموعه کلیه نکات و پروتکل های بهداشتی را هنگام ارائه خدمات رعایت می‌کنند. زیرا، وجود ویروس هایی مانند کرونا و با توجه به شرایط کاری الزامی است اصول بهداشت تکمیل رعایت شود.

آیا در صورت سوراخ شدن و شکستگی لوله به دست لوله بازکن خسارت بر عهده کیست؟

امکان شکستن لوله توسط لوله بازکن به وسیله فنر هنگام انجام کار وجود دارد، مهارت و تجربه سرویسکار باید به قدری زیاد باشد که این اتفاقات رخ ندهد پس از شرکت های مطمئن درخواست خدمات نمایید که لوله بازکنی شاهین ویلا بهترین گزینه است.

شماره تلفن مستقیم لوله بازکن در شاهین ویلا چیست؟

می‌دانیم بعضی از افراد دوست دارند با لوله بازکن ارتباط مستقیم از طریق تلفن همراه کنند، به این منظور با شماره تلفن 09029119473 تماس بگیرید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید