لوله بازکنی شهرک نصر ( زنجان )

folder_openلوله بازکنی زنجان
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی شهرک نصر زنجان

لوله بازکنی شهرک نصر زنجان با کادر مجرب توسط نیرو های شرکت لوله بازکنی زنجان انجام میشود. خدمات لوله بازکنی فاضلاب در محله شهرک نصر کاملا تخصصی زیر نظر بهداشت و اتحادیه انجام میشود جهت ارتباط با لوله بازکن های مجرب و آماده با شماره 09104788070 تماس بگیرید.

لوله بازکنی شهرک نصر زنجان به صورت شبانه روزی ارائه می‌گردد. قطعا شما عزیزان تا به الان با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شده اید و یا قطعا الان این مشکل را تجربه می‌کنید و به همین دلیل وارد صفحه ما شده اید.

✅️ نام خدماتلوله بازکنی شهرک نصر
✅️ مدت زمان انجام20 دقیقه
✅️ روش لوله بازکنیدستگاه لوله بازکنی با فنر
✅️ قیمت لوله بازکنی شهرک نصر بستگی به شدت گرفتگی
✅️ ناشرلوله بازکنی زنجان
✅️ نوع خدماتفنرزنی فاضلاب

لوله بازکن شهرک نصر زنجان در همه ساعات کاری شبانه روز خدمات رفع گرفتگی را انجام می‌دهد، نیرو های ما مجهز به موتور هندا هستند و زمان حضورشان در منزل مشتری کمتر از نیم ساعت میباشد. ارتباط با لوله بازکن ها همانطور که می‌دانید بسیار آسان است.

لوله بازکنی در محله شهرک نصر زنجان

لوله بازکنی در شهرک نصر زنجان یکی دیگر از مهم ترین خدمات شرکت لوله بازکنی زنجان میباشد. همانطور که می‌دانیم لوله بازکنی زنجان خدمات لوله بازکنی را در تمام نقاط استان زنجان مانند لوله بازکنی زیباشهر زنجان و دیگر مناطق را پوشش داده و ارائه میکند.

هنگام گرفتگی فاضلاب بعضی از ساکنان این منطقه دست و پاچه می‌شوند و نمی‌دانند چه کار کنند دیگری نیز سعی می‌کنند با راه حل های همانند اسید سعی در رفع گرفتگی نمایند اما به اطلاع میرسانیم استفاده از این گونه روش ها تنها کار را بدتر خواهد کرد و برای لوله اثری ندارد.

شرکت لوله بازکنی زنجان چند سال پیش در محدوده شهرک نصر نیرو فنی مجرب و ماهر مستقر نموده است تا افرادی که در این منطقه زندگی می‌کنند در صورت نیاز به لوله بازکنی سریع در محل حاضر شوند به همین دلیل نیز نگران زمان رسیدن نیرو نباشید.

خدمات تضمینی لوله بازکنی شهرک نصر

لوله بازکنی شهرک نصر زنجان در زنجان تحت نظر شرکت معتبر و مرکز اصلی لوله بازکنی زنجان میباشد. چاه بازکن های باتجربه و … از مرکز این مجموعه اعزام میشوند. و شعبه های فعال شرکت در تمام محله های زنجان وجود دارند.

چاه بازکنی شهرک نصر زنجان سعی در رفع گرفتگی فاضلاب و حل نمودن مشکلات همشهریان عزیز را در کمترین زمان دارد، جلب رضایت مشتری در این مسیر از مهم ترین وظایف ماست. تضمین خدمات انجام شده در نتیجه موجب جلب رضایت بیشتر مشتری خواهد شد و اطمینان بیشتر به این مجموعه.

ما در مقاله های خود همچنان می‌گوییم بعد از انجام و اتمام کار، از لوله بازکن درخواست ضمانت کتبی نمایید. زیرا این موضوع به صلاح مشتری بوده و در صورت رخ دادن مجدد مشکل و دوباره می‌توان با فاکتور ارائه شده شرکت درخواست انجام خدمات بدون هزینه را کرد.

بنابراین همانطور که می‌بینید لوله بازکنی این مجموعه معتبر ترین گزینه است بدون نگرانی خدمات تضمینی تنها با یک تماس دریافت کنید.

اهمیت رضایت مشتری در لوله بازکنی شهرک نصر زنجان

لوله بازکنی شهرک نصر با جذب رضایت مشتریان
جلب رضایت مشتری در انجام کار لوله بازکنی اولويت اول کار ماست.

رفع گرفتگی فاضلاب شهرک نصر زنجان تنها با رضایت 100% مشتری انجام میشود. مهم ترین چیزی که در ارائه خدمات چاه بازکنی در محدوده شهرک نصر حائز اهمیت بالا است، جذب بیشتر رضایت مشتری و راضی از خدمات مجموعه است.

نکات زیادی از جمله: رعایت اصول بهداشت، عدم ایجاد کثیفی حین انجام کار، ارائه مناسب ترین و منصف ترین قیمت، تضمین خدمات و … جهت راضی بودن مشتری رعایت خواهد شد.

چاه بازکن شهرک نصر زنجان تا به اکنون خدمات لوله بازکنی را به هدف رفع مشکل مشتری و رضایت آنها ارائه داده است. جلب 100% رضایت شما باعث دلگرمی ما خواهد شد در صورت نارضایتی مشتری خدمات انجام نمی‌گردد.

چاه بازکنی شهرک نصر با ارائه فاکتور کتبی

همه افراد مطمئنا با ارائه فاکتور به شرکت های لوله بازکنی اطمینان پیدا می‌کنند. از نظر همه ارائه کتبی فاکتور بهترین روش جهت ضمانت خدمات و گارانتی است و خیال شما را آسوده نگه می‌دارد. این مجموعه نیز به همین دلیل جهت رضایت کاربر از سال های پیش تر فاکتور شرکت را چاپ نموده و تحویل مشتری میدهد.

بعد از اتمام خدمات لوله بازکنی در منزل مشتری، تحویل لوله باز شده تا 6 ماه گارانتی میشود در صورت مجدد گرفتگی میتوانید با تماس با پشتیبانی این موضوع را با ما بیان کنید تا سرویسکار جهت رفع گرفتگی لوله به منزل اعزام شود، در ضمن دیگر نیاز نیست هزینه ای بابت باز کردن لوله پرداخت کنید.

در فاکتور کمترین و مناسب ترین قیمت کار، کیفیت بالای کار و موارد ریز تضمین شده است و انواع خدمات انجام شده در فاکتور ثبت خواهد شد در صورت که متوجه چیز غیر عادی شدید میتوانید از طریق اتحادیه پیگیری نمایید.

فاکتور شرکت لوله بازکنی زنجان اصل بوده و در انواع مکان ها و منازل مشتری برای همه خدمات از جمله تخلیه چاه شهرک نصر لوله بازکنی و … ارائه می‌شود.

رفع انسداد فاضلاب با روش های مطمئن

شرکت های لوله بازکنی شهرک نصر در زنجان هر کدام از روش های متفاوت و مختلفی جهت انجام خدمات لوله بازکنی استفاده می‌کنند. روش های موجود لوله بازکنی تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند و هر کدام از مزایا و معایب متفاوتی برخوردار هستند. روش های رایج لوله بازکنی در زیر موجود است:

 • روش فنر برقی و دستگاه جدید ژنراتور
 • پمپ کمپرسور هوا
 • ابزار دریل

امروزه در سال 1401 سه روش بالا جزء سه روش برتر لوله بازکنی هستند، در شهر های مختلف ایران از این راه حل ها استفاده میشود و در هر استان متفاوت میباشد. باید گفت روش فنر لوله بازکنی نسبت به سایر روش ها عملکرد بهتری دارد و تاکنون نسبت به آن معایبی ثبت نشده است.

در گذشته از دریل جهت لوله بازکنی استفاده می‌شود و بعد از مدت ها پمپ تراکم هوا و الان نیز از فنر برقی استفاده می‌شود البته هنوز نیز کسانی وجود دارند که از روش های قدیمی کمک بگیرند که در ادامه نحوه چاه بازکنی با این سه روش را کامل توضیح خواهیم داد.

لوله بازکنی شهرک نصر با دریل

لوله بازکنی شهرک نصر با دریل
دریل یا مته از روش های قدیمی لوله بازکنی در شهرک نصر بوده و امروزه کمتر مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد.

روش دریل در حدود سال 1390 تا 1395 مورد استفاده شرکت های لوله بازکنی بود و بیشتر افراد از این روش استفاده میکردند و حتی در بعضی منازل مشتری ها نیز خود افراد از این راه جهت انجام کار استفاده می‌کردند، این روش چندان کارآمد نداشت و بعضی مواقع حتی نیاز به کنده کاری می شد.

مراحل لوله بازکنی با دریل به صورت زیر است:

 1. در ابتدای مراحل فرد فنر مخصوص دریل را داخل می‌کند و دستگاه را به برق متصل می‌کند. بعد فنر را داخل لوله هدایت می‌کند. دقت کنید این دریل است که فنر را می‌چرخاند و لوله نیز به این صورت رفع میشود.
 2. در مرحله دوم فرد سعی می‌کند فنر را از محل گرفتگی لوله عبور دهد تا گرفتگی رفع شود و در نتیجه نیز لوله باز شود. به این صورت خواهد بود که در اتمام یا گرفتگی حل می‌شود در غیر این صورت نیز کنده کاری.

مراحل لوله بازکنی با روش دریل در دو مرحله به اتمام می‌رسد زیرا این روش چندان سخت نیست و کاملا آسان بوده و میتوان استفاده کرد. دریل نیز برای لوله بازکنی فاضلاب مناسب است و پیشنهاد میکنیم استفاده کنید.

چاه بازکنی فاضلاب با پمپ کمپرسور هوا

لوله بازکنی شهرک نصر با پمپ کمپرسور هوا
پمپ کمپرسور هوا دومین روش بعد از فنر برقی جهت باز کردن لوله های فاضلاب است و کارایی و عملکرد خوبی دارد.

پمپ کمپرسور هوا که با نام های مختلف مانند پمپ تراکم هوا و پمپ بادی نام میشود، یکی از روش های خوب و مطمئن لوله بازکنی است. در هنگام استفاده از این روش هیچ گونه خطری وجود نداره و در صورت رفع نشدن گرفتگی می‌توان از روش دیگر استفاده نمود.

مراحل لوله بازکنی چاه های فاضلاب با پمپ هوا به صورت زیر است:

 1. در اولین مرحله از رفع گرفتگی لوله با روش پمپ تراکم هوا، سیم دستگاه را به برق متصل می‌کنیم. شیلنگ پمپ و همه موارد ریز و مربوطه را درست و سر جای خود قرار میدهیم و سر شیلنگ را سر لوله نگه می‌داریم.
 2. در مرحله دوم دکمه مربوط به هوا را فشار میدهیم، بعد هوا با فشار بسیار بسیار زیاد از شیلنگ به داخل لوله هدایت می‌شود و هر آنچه که سر راه لوله باشد را داخل چاه فاضلاب و بیرون هدایت می‌کند.
 3. اگر لوله بعد از مراحل بالا باز نشد، مراحل را چند بار تکرار می‌کنیم و هوا را داخل لوله وارد میکنیم تا لوله باز شود.

با انجام مراحل بالا، خدمات چاه بازکنی با روش پمپ هوا انجام میشود. توجه نمایید این روش برای لوله هایی با قطر های زیاد مناسب است چون حجم کامل لوله تحت پوشش هوا قرار می‌گیرد.

رفع گرفتگی چاه با فنر لوله بازکنی شهرک نصر

لوله بازکنی در شهرک نصر با فنر لوله بازکن
فنر لوله بازکنی شهرک نصر و دستگاه ژنراتور جایگزین تمامی روش های لوله بازکنی اعم از دریل و پمپ هوا بوده و کارایی و عملکرد بسیار بالایی دارد.

بهترین، جدید ترین، ارزانترین، معتبر ترین، مطمئن ترین، معروف ترین و مناسب ترین روش باز کردن انواع لوله های فاضلاب منزل از جمله: چاه فاضلاب آشپزخانه، چاه حمام، چاه توالت فرنگی و ایرانی، حیاط و تراس و دیگر موارد است.از سال های قبل همه شرکت های لوله بازکنی در ایران از روش فنر برقی جهت چاه بازکنی فاضلاب استفاده می‌کنند. زیرا، کار کاملا تمیز و با کیفیت انجام میشود.

لوله بازکنی شهرک نصر زنجان با روش فنر چاه بازکنی طبق مراحل زیر انجام میشود:

 1. در مرحله اول بررسی کامل محل توسط نیرو های فنی و با تجربه شرکت انجام میشود تا علت گرفتگی مشخص شود. بعد از فهمیدن دلیل گرفتگی و ریشه مشکل فنر مخصوص از لیست فنر ها انتخاب میشود.
 2. در این مرحله دستگاه را به برق زده و روشن میکنیم بعد فنر را در جای مخصوص از دستگاه قرار میدهیم و بعد از آن به داخل لوله عبور میدهیم. در حین این مراحل با کنترل دستی دستگاه فنر را می‌چرخانیم و سعی می‌شود آنچه در داخل لوله است یا به چه هدایت شود یا اینکه از بین برود و سومین گزینه نیز بیرون می آوریم.
 3. در مراحل بالا معمولا لوله باز میشود، در غیر این صورت از فنری به نام فنر الماسی با سر دنده های داخل دستگاه استفاده می‌شود که قدرت بسیار بالایی دارد و 100% لوله باز خواهد شد.

مراحل بالا تنها باید به دست متخصص لوله بازکنی انجام شود در غیر این صورت اگر به دست افراد ناشی و بی تجربه مطمئن خسارات زیادی ایجاد میشود.

بنابراین، در نتیجه روش فنر برقی راه حل شرکت لوله بازکنی زنجان > لوله بازکنی شهرک نصر بوده و همواره استفاده می‌شود. همچنین اطمینان می‌دهیم حین انجام دادن کار خرابکاری و … به هیچ وجه صورت نمی‌گیرد.

مزایا و معایب فنر لوله بازکنی هنگام انجام کار

همانطور که گفته شد، لوله بازکنی شهرک نصر از فنر لوله بازکنی جهت باز کردن هر کدام از لوله های ساختمان استفاده می نماید. باید بدانید سایر روش ها مانند پمپ و دریل که گفته شد، این روش ها معایبی مانند ایجاد کثیف کاری و عدم باز کردن لوله های سخت را دارند که فنر برقی این ها را برخوردار نیست. در ادامه درباره مزایا و معایب روش حین لوله بازکنی را خواهید دید:

مزایا فنر لوله بازکنی:

 • عدم ایجاد خرابکاری، سر و صدا
 • باز کردن کامل لوله از ریشه
 • مناسب برای رفع گرفتگی لوله های سیمانی و سخت
 • باز کردن رسوبات و چربی
 • رسوب تراشی لوله
 • از بین بردن آشغال و آنچه داخل لوله است
 • و موارد دیگر را در مقاله های قبلی میتوانید مشاهده کنید.

معایب فنر لوله بازکنی:

تا به اکنون توسط کارشناسان و متخصصان لوله بازکنی معایبی از این روش ثبت نشده است و از سال های قبل در رده اول روش های لوله بازکنی بوده و به عنوان بهترین روش ممکن شناخته می‌شود.

هزینه خدمات لوله بازکنی شهرک نصر

لوله بازکنی شهرک نصر ( زنجان ) در بین سایر شرکت های چاه بازکنی در رده اول از جمله: کیفیت، قیمت، تضمین و … قرار دارد. تا به اکنون هیچ کدام از مشتریان عزیز از این مجموعه ناراضی نبوده است و همگی تشکر ویژه نموده اند. از ویژگی های بسیار مهم شرکت می‌توان به قیمت منصفانه خدمات آن اشاره کرد.

خدمات مجموعه لوله بازکنی شهرک نصر زیر قیمت همکاران و با تجربه به نرخ اتحادیه حتی زیر این نرخ انجام میشود. معروفی و شناخته شدن این مجموعه بیشتر به این دلیل است. زیرا، کیفیت خدمات نسبت به قیمت بسیار خوب و 100 میباشد.

قیمت انواع خدمات بستگی به کار دارد. قیمت لوله بازکنی بستگی به شدت جریان گرفتگی، فنر استفاده شده، طول و اندازه فنر، مدت زمان انجام کار و موارد ریز دیگر دارد. ولی با این همه مواردی که گفته شد در نتیجه هزینه کار منصف، تضمینی، ارزان و قابل ضمانت است.

اگر دقیق تر بگوییم هزینه فنر معمولی که استفاده می‌شود حدود 150 هزار میباشد.

بهینه سازی سرعت انجام خدمات لوله بازکنی

یکی دیگر از ویژگی های خیلی مهم شرکت لوله بازکنی زنجان که در انواع مناطق زنجان مانند شهرک نصر زنجان و … انجام میشود، بهینه بودن سرعت عمل لوله بازکن های شرکت است.

مهم ترین چیز مدت زمان حضور نیرو در منزل مشتری است. این زمان توسط نیرو های ما در حدود 10 الی 40 دقیقه است. زیرا، نیرو های ما در منطقه شما هستند و سریع با وجود موتور سیکلت می‌رسند.

لوله بازکنی شهرک نصر همچنین به دلیل استفاده از دستگاه های روز دنیا مانند ژنراتور و سرویسکاران باتجربه و ماهر که در شرکت هستند، زمان باز کردن لوله بسیار کوتاه بوده و سریع انجام میشود.

نتیجه پایانی

در آخر، اگر تحت هر شرایطی دچار به انسداد لوله های ساختمان خود شده اید خونسرد باشید و به هیچ وجه نگران نباشید! تنها کاری که کافی است انجام دهید تلفن همراه خود را بردارید و با شماره موجود در سایت لوله بازکنی شهرک نصر تماس بگیرید تا نیرو به محلتان اعزام شود.

لوله بازکنی شهرک نصر زنجان از چه دستگاه لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان استفاده میکند؟

شرکت لوله بازکنی شهرک نصر زنجان از دستگاهی به نام ( ژنراتور برای باز کردن انواع لوله های ساختمان و منزل همراه با سرفنر های مختلف استفاده می‌کند. این روش نسبت به سایر روش ها مطمئن تضمینی و ارزانتر میباشد.

آیا می‌توان پمپ کمپرسور هوا را برای انواع لوله های فاضلاب استفاده کرد و جوابگو است؟

خیر، اکنون از روش فنر لوله بازکنی همراه با ژنراتور جهت رفع گرفتگی فاضلاب استفاده می‌شود. پمپ هوا را می‌توان برای لوله های با قطر بالا و زیاد استقاده نمود. همانطور که می‌دانید هوا حجم کامل لوله را که زیاد است پوشش می‌دهد ولی فنر خیر.

راه های ارتباطی با مجموعه مرکز لوله بازکنی زنجان چیست؟

جهت ارتباط با مدیریت و پشتیبانی کامل با شماره تلفن 09104788070 تماس بگیرید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید