لوله بازکنی شهرک کارمندان زنجان

folder_openلوله بازکنی زنجان
comment4 دیدگاه
لوله بازکنی شهرک کارمندان

به وبسایت لوله بازکنی زنجان > لوله بازکنی شهرک کارمندان زنجان خوش آماده اید. در این مقاله به تعریف درباره خدمات چاه بازکنی و رفع گرفتگی لوله در محله شهرک کارمندان پرداخته خواهد شد.

فهرست مطالب

لوله بازکنی شهرک کارمندان زنجان

یکی از عمده ترین مشکلاتی که مردم عزیز در کارمندان در طول شبانه روز با آن مواجه می‌شوند، گرفتگی لوله های ساختمان و بالا زدن آب چاه میباشد.

لوله بازکنی شهرک کارمندان زنجان به دلیل رفع مشکل گرفتگی چاه راه اندازی شد، گرفتگی لوله های منزل از مشکلات رایج است و در هر لحظه ای ممکن است در 24 ساعت اتفاق بیفتد. طبق آماری که گرفته شد است، میانگین بیش از 50 گرفتگی در زنجان این اتفاق رخ میدهد.

در هر صورت نگران نباشید! شما عزیزانی که در شهرک کارمندان زندگی میکنید، در هر شرایطی هر زمانی که با مشکلاتی همچون گرفتگی چاه و پر شدن چاه مواجه شدید، تلفن خود را بردارید و با شماره 09104788070 تماس بگیرید.

معرفی محله شهرک کارمندان

شهرک کارمندان زنجان
شهرک کارمندان

شهرک کارمندان از محله های بالاشهر استان زنجان میباشد، این محله در شمال شهر زنجان واقع شده است و سه فاز مسکونی دارد و بین دو بلوار والفجر و بهاران قرار دارد.

شهرک کارمندان از محله هایی به شمار می‌رود که خدمات لوله بازکنی در آنجا انجام میشود. در این محدوده مرکز های چاه بازکنی زیادی است که در حال فعالیت هستند.

لوله بازکن های ما در شهرک کارمندان مستقر هستند، برای خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز و رفع مشکلات خدماتی مانند گرفتگی چاه و فاضلاب.

در صورتی که ساکن محله شهرک کارمندان هستید و مشکل چاه دارید، با ما تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی شهرک کارمندان

لوله بازکنی شهرک کارمندان، شرکتی بزرگ، معتبر، تضمینی و شبانه روزی است که به هدف رفع مشکل همشهریان به بهترین شکل ممکن ایجاد شده است. سرویسکاران شرکت حدود 600 نفر میباشد.

علاوه بر خدمات لوله بازکنی، خدمات تخلیه چاه و حفر چاه و در آوردن اشیا از چاه و … انجام میشود. به محض تماس مشتری با شرکت، به مدت تقریبا 20 دقیقه سریع به مشکل مشتری رسیدگی خواهد شد.

در صورت مشاهده گرفتگی چاه و لوله، در زمان 15 دقیقه با تجربه ترین سرویسکار از شرکت به منزل مشتری اعزام میشود، بعد از بررسی مشکل چاه و تشخیص دلیل گرفتگی لوله بهترین روش جهت باز کردن لوله انتخاب میشود.

اما در صورتی که مشاهده شود، چاه فاضلاب پر شده است و دلیل بالا آمدن آب این مورد بوده است همانطور که میدانید، ماشین تخلیه چاه برای خالی کردن چاه نیاز است. در سریعترین زمان به مدت 1 ساعت ماشین مخصوص جهت تخلیه چاه فاضلاب به محل مشتری اعزام شده و کار را انجام داده و تحویل می‌دهد.

روش لوله بازکنی در شهرک کارمندان

روش فنر لوله بازکن و دستگاه ژنراتور
لوله بازکنی در شهرک کارمندان با دستگاه ژنراتور برقی و فنر برقی انجام میشود.

می‌دانیم که روش های خانگی و شرکتی بسیاری جهت رفع مسدودی چاه وجود دارد، باید گفت یکی از مهم ترین موارد لوله بازکنی، انتخاب روش مناسب است. در زیر روش های شرکت لوله بازکنی شهرک کارمندان آماده است:

 • دستگاه ژنراتور ( بیش از 80% شرکت های لوله بازکنی از این روش استفاده میکنند )
 • دریل ( بیشتر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد )
 • فنر دستی ( به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد )
 • واترجت ( در زمان گذشته استفاده میشد )
 • پمپ هوا ( مناسب برای باز کردن لوله ها با قطر زیاد )
 • و غیره

همانطور که در بالا نیر گفته شده است، بیش از 80% از شرکت های چاه بازکنی از روش فنر لوله بازکن جهت باز کردن گرفتگی لوله استفاده می‌کنند. زیرا با توجه به مزایا و معایب این روش و روش دیگر، دستگاه ژنراتور بهتر و مطمئن تر عمل می‌کند.

روش های دیگری غیر از فنر که قرار داده ایم در بالا، امروزه کم مورد استفاده قرار می‌گیرند، زیرا کثیف کاری، رفع نکردن برخی گرفتگی، آسیب به لوله از مهم ترین معایب آنها است. اما همانطور که از سال های پیش از فنر لوله بازکنی برای لوله بازکنی استفاده می‌شود معایبی از این روش مشاهده نشده است.

روش فنر هر گونه گرفتگی در هر شرایطی اعم از سیمان و رسوب زدایی به بهترین کیفیت بدون خرابی و آسیب به لوله رفع می‌کند. انجام کار با این روش توسط این شرکت تضمینی صورت می‌گیرد.

معرفی کامل روش دستگاه ژنراتور ( فنر لوله بازکن )

در توضیحات بالا درباره برخی از ویژگی های این روش توضیح داده ایم در اینجا قصد داریم درباره معایب و مزایا روش فنر لوله بازکن صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

مزایا:

 • بدون ایجاد کثیف کاری و صدا حین انجام کار
 • رفع همه گونه گرفتگی در کمترین زمان
 • تضمینی و ارائه فاکتور بعد از انجام کار
 • سبک بوده و قابل حمل در سراسر زنجان
 • رفع گرفتگی لوله با کیفیت و از ریشه
 • و …

معایب:

تاکنون برای روش دستگاه ژنراتور و فنر معایبی ثبت نشده است.

همانطور که مشاهده می‌کنید با توجه به مزایا و معایب این روش، این روش بهترین روش در سال 1401 و سال های اخیر بوده و میباشد.

مراحل لوله بازکنی با دستگاه و فنر

 1. در مرحله اول مشتری با لوله بازکنی شهرک کارمندان تماس می‌گیرد و مشکل خود را کامل مانند گرفتگی لوله توالت فرنگی شرح می‌دهد و بهترین سرویسکار از شرکت به منزل مشتری اعزام میشود.
 2. در این مرحله بعد از حضور سرویسکار در محل مشتری و منزل که معمولا این زمان بین 10 دقیقه الی 40 دقیقه انجام میشود، لوله بازکن عامل گرفتگی لوله، محل گرفتگی لوله، قطر لوله و مورد های ریز و … را بررسی می‌کند.
 3. در سومین مرحله از لوله بازکنی، لوله بازکن فنر مخصوص لوله را داخل دستگاه می اندازد و سر فنر را کج می‌کند و به داخل چاه هدایت می‌کند. سرویسکار برای رفع عامل گرفتگی لوله آماده می‌شود.
 4. در آخرین مرحله، سرویسکار عامل گرفتگی لوله را کامل از بین میبرد و در نتیجه باعث می‌شود گرفتگی لوله برطرف شود. بعد از رفع مسدود چاه محل شستشو داده میشود و تمیز تحویل می‌دهیم.

توجه توجه بعد از انجام کار جهت اطمینان به شرکت ما و رضایت شما عزیزان از نیرو های ما درخواست فاکتور نمایید.

چگونگی ارائه خدمات لوله بازکنی در شرایط کرونا

خیلی از همشهریان عزیز و حتی خود ما که شاهد انتشار ویروس کرونا در سراسر جهان بوده ایم، نگران سلامتی جان خود و خانواده هستیم. ممکن است بعضی از افرادی که مشکل گرفتگی لوله دارند هنگام تماس با متخصص نگران باشند، اما نگران نباشید!

به دلیل اینکه شما نیز نگران ویروس کرونا هستید و ما نیز برای درک این موضوع و ارائه بهتر خدمات خود و جلب رضایت شما، خدمات چاه بازکنی با زدن ماسک و رعایت نکات بهداشتی انجام می‌گیرد.

متخصصین لوله بازکنی شهرک کارمندان هنگام ورود به منزل مشتری ماسک می‌زنند و حتی حین انجام کار و خروج نیز همواره از ماسک یکبار مصرف استفاده می‌کنند. همچنین نیرو های شرکت از الکل ضد عفونی نیز استفاده و ابزار های کار را شستشو می‌دهند.

بنابراین، نگران نباشید! مطمئنا باشید رضایت و جان شما عزیزان برای ما مهم است و پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد.

علت اینکه لوله های ساختمان منجر به گرفتگی میشود؟

عامل گرفتگی فاضلاب شهرک کارمندان
بیشتر علت گرفتگی چاه فاضلاب عبور وسایل اضافی و جامدات به داخل لوله میباشد.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که شما نیز می‌خواهید بدانید و درباره آن فکر کنید، آیا چرا گرفتگی لوله اتفاق می افتد و دلیل اصلی آن چیست و چگونه از این مشکل تا حد ممکن جلوگیری کنیم؟

دلیل اصلی اینکه لوله مسدود میشود، عبور جامدات و وسایل و اشیا به داخل لوله میباشد. هنگام عبور موادی به داخل لوله آن مواد یا اشیا مانع عبور آب از لوله به داخل چاه میشود و به مرور زمان لوله کیپ میشود و راه آب بسته می‌شود.

طی سال های سال که شرکت لوله بازکنی زنجان به ارائه خدمات می‌پرداخت، طبق آمار به دست آمده بیشتر گرفتگی های لوله مانند حمام به دلیل مو و صابون و آشپزخانه و … به خاطر افتادن اشیا داخل لوله بوده است. همچنین در زیر برخی از علت های مسدودی لوله گفته شده است:

 • هنگام ساخت و ساز ( شن، ماسه، سیمان )
 • رسوب زایی ( به دلیل ریختن روغن و غذا داخل سینک و لوله )
 • جامدات مختلف ( مانند اسباب بازی، دستمال، کاغذ دستمالی و … )
 • و موارد دیگر

موارد که در بالا توضیح داده ایم از مهم ترین دلایل گرفتگی لوله ها هستند، مهم ترین کاری که می‌توانید برای جلوگیری از این مشکل انجام دهید، رعایت مواردی هستند که در پایین شرح داده شده است.

راه حل های کاهش مسدود لوله در منزل

در بالا گفته ایم که با رعایت برخی موارد می‌توان از شر گرفتگی لوله تا حد ممکن خلاص شد. باید گفت نمی‌توان گفت یکباره با انجام کاری دیگر این مشکل رخ نمی‌دهد، خیر این کار غیر ممکن است اما می‌توان با رعایت نکاتی تا حدی این مشکل را حل کرد.

چندین راه حل مهم وجود دارد که شما را از شر گرفتگی همواره و متعد لوله های فاضلاب راحت می‌کند و کاهش هزینه هایی که برای لوله بازکنی به متخصصین می‌دهد این موارد عبارت اند از:

 • قرار دادن کفشور و یا طوری سطح لوله برای جلوگیری از عبور موارد مختلف و جامدات بزرگ داخل لوله
 • ریختن آب جوش با کتری داخل لوله های ساختمان هر یک ماه یا 15روز
 • قرار دادن سطل زباله کنار لوله های منزل و انداختن هر گونه مواد و اشیا داخل آن به جای لوله

شما عزیزان مطمئن باشید با رعایت موارد که در بالا گفته شده است، تا مدت ها شاهد بالا آمدن آب و بسته شدن چاه فاضلاب نخواهید شد.

معتبر ترین مرکز لوله بازکنی شهرک کارمندان

شرکت های بسیار بسیار زیادی در حال ارائه خدمات لوله بازکنی در شهرک کارمندان در حال فعالیت هستند اما توجه کنید همه آنها تضمینی، معتبر و بهتر نیستند. یکی از مهم ترین مواردی که باید هنگام گرفتگی چاه به آن توجه کنید، تماس با یک مرکز لوله بازکنی در محله خود معتبر و تضمینی است.

پیشنهاد ما به شما همشهریان عزیز و محترم تماس با لوله بازکنی زنجان است. زیرا، خدمات با کیفیت، ارزانترین، 100% تضمینی، کمترین زمان، زیر قیمت همکاران و بسیار فوری و بهتری نسبت به همکاران ارائه میدهیم.

بعضی از مرکز های لوله بازکنی تنها برای دریافت پول این خدمات را ارائه می‌کنند. به عنوان مثال: ممکن است شما با یک مرکزی جهت رفع گرفتگی لوله تماس بگیرید و سرویسکاری در منزل شما حاضر شود و مشکل را حل کند و بعد از دریافت پول مرخص شود، شما بعدت از مدت کوتاه دوباره شاهد همان اتفاق میشوید به این دلیل که لوله بازکن فقط به خاطر دریافت پول مشکل را سطحی حل کرده بود.

در ادامه مقاله همچنین دلایلی را برای انتخاب مجموعه مرکز لوله بازکنی شهرک کارمندان ارائه میکنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

ویژگی ها و علت انتخاب لوله بازکنی شهرک کارمندان

اگر یادتان باشد، در بالا گفته ایم شرکت لوله بازکنی زنجان بهترین مجموعه و شرکت لوله بازکنی در شهرک کارمندان میباشد در اینجا قصد داریم ثابت کنیم به دلایل زیر همچین حرفی زده شده است:

 • معروف
 • هدف اصلی ( جلب رضایت مشتری )
 • معتبر و سابقه درخشان 20 سال
 • تضمین کردن خدمات انجام شده
 • ضمانت قیمت و کیفیت کار
 • رعایت نکات بهداشت
 • حضور سریع نیرو در محل مشتری
 • نیرو های متخصص، ماهر و با تجربه
 • ارزانترین مرکز لوله بازکنی
 • برخورد محترمانه و مناسب با مشتری
 • %30 تخفیف ویژه
 • و …

متخصصان و لوله بازکن های شرکت دارای سابقه بالای 10 سال دارند و آموزش های مربوط به خدمات را قبل از استخدام گذرانده اند و خوشبختانه تاکنون خسارت و مشکلی به وجود نیاورده اند.

باید گفت ویژگی های مجموعه لوله بازکنی شهرک کارمندان بی شمار است. پس بدون کمترین نگرانی میتوانید با ما تماس گرفته و درخواست نیرو متخصص نمایید.

هزینه لوله بازکنی در زنجان

مطمئن مهم ترین موضوعی که به ذهن مشتری قبل و بعد از تماس با ما می‌رسد، هزینه لوله بازکنی چقدر است؟ یا هنگام تماس با شرکت سوال می‌کنند، قیمت باز کردن لوله چقدر میباشد؟

خدمات رفع گرفتگی لوله به گونه ای است که توسط هر کدام از شرکت های چاه بازکنی با قیمت های متفاوت و مختلف ارائه می‌شود، پس باید سعی کنید با ارزانترین مرکز لوله بازکنی تماس بگیرید که پیشنهاد ما مثل همیشه این مجموعه است.

هزینه خدمات ما، هزینه ابزار و دست مزد لوله بازکن است و همانطور که گفته شد 30% تخفیف نیز برای مشتریان شرکت در نظر گرفته شد و بعد از انجام کار اعمال می‌شود.

اگر قیمت دقیق از ما بخواهید، هزینه فنر معمولی بین 100 تومن الی 170 میباشد. بدون نگرانی با مطمئن ترین مجموعه لوله بازکنی تماس بگیرید. شماره تماس در سایت درج شده است.

لوله بازکنی شهرک کارمندان بدون تعطیلی

لوله بازکنی بدون تعطیلی در شهرک کارمندان
خدمات چاه بازکنی و رفع گرفتگی در محله کارمندان بدون تعطیلی ارائه داده میشود.

یکی از مهم ترین ویژگی های ما، ارائه خدمات چاه و لوله در شهرک کارمندان بدون تعطیل در ایام تعطیلات و یا عید نوروز و ماه محرم است. زیرا، گرفتگی چاه از مشکلاتی است که ممکن است هر زمانی، ساعتی و هر موقعی رخ دهد.

برای مثال امکان دارد چاه یکی از لوله های منزل شما در عید نوروز و روز جمعه دچار گرفتگی شدید شده و آب بالا بزند، شاید در این زمان ندانید چه کار کنید ولی نگرانی ندارد، لوله بازکنی زنجان بدون تعطیلی بوده و خدمات در همه روز های هفته بدون تعطیلی انجام میشود.

به این دلیل این مورد در سایت توضیح داده شده است که بعضی از همشهریان عزیز هنگام تماس با ما به عنوان مثال در روز جمعه سوال می‌کنند آیا شما در روز های جمعه نیز لوله بازکنی انجام می‌دهید؟ بله.

و همچنین یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه انجام خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در کارمندان، شبانه روزی میباشد که در ادامه با این موضوع بیشتر آشنا میشوید.

لوله بازکنی در شهرک کارمندان شبانه روزی

همانطور که قبل تر نیز گفته شد، بسته شدن راه فاضلاب ممکن است در هر مواقعی رخ دهد که این مورد، شما را نگران می‌کند. یکی از بدترین موقعی که شامل این مورد میشود، گرفتگی فاضلاب در ساعات شبانه مانند 2 بامداد است.

به عنوان مثال شاید شما هنگام استفاده از توالت ایرانی یا فرنگی کاغذ دستمالی و چیز دیگری را داخل چاه بیندازید، دقت کنید اگر هر گونه اشیا وارد لوله شود لوله را مسدود می‌کند، شاید در این زمان ها ندانید با کی تماس بگیرید با چیکار کنید.

در هنگام مواجه شدن با مشکلاتی شامل مواردی که گفته شد، از خدمات شبانه روزی شرکت لوله بازکنی زنجان استفاده نمایید. مطمئن باشید در کمترین لحظه مشکل شما را بدون اینکه سر و صدا ایجاد شود حل خواهیم کرد.

با مواردی که در داخل سایت تا به الان گفته شد، مطمئنا شما نیز با ویژگی های ما آشنا هستید و همانطور که مشاهده می‌کنید بهتر است شماره لوله بازکنی شهرک کارمندان را ذخیره کنید.

ضمانت لوله بازکنی شهرک کارمندان چگونه است؟

تضمین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و حفر چاه در شهرک کارمندان را می‌توان به یکی از مهم ترین ویژگی های شرکت به شمار آورد. زیرا، این تضمین است که باعث اعتماد و اطمینان مشتری به این مرکز میشود.

لوله بازکنی شهرک کارمندان خدماتی شامل رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب، تخلیه چاه فاضلاب، حفر چاه فاضلاب و آب، در آوردن اشیا بدون آسیب و … را با فاکتور انجام می‌دهد.

یکی از مواردی که هنگام انجام خدمات رعایت میشود، توجه به رضایت صاحب کار است، برای همین است که خدمات ضمانت میشود تا رضایت کاربر جذب شود و اطمینان شما به شرکت لوله بازکنی زنجان افزایش یابد.

اما، در صورتی که خدمات تضمین شده و شما و همان مشکل قبلی برای شما ایجاد شده است نمی‌خواهد دوباره برای باز کردن لوله هزینه کنید، با استفاده از فاکتور شرکت درخواست لوله بازکن نمایید تا رایگان مشکلتان بررسی و حل شود.

زمان حضور لوله بازکن شهرک کارمندان در محل چقدر است؟

حضور لوله بازکن در شهرک کارمندان 15 دقیقه
لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی زنجان مجهز به موتور هستند و کمتر از 15 دقیقه در منزل مشتری حاضر خواهند شد.

مهم ترین چیزی که رضایت کاربر را جذب می‌کند، مدت زمانی است که طول می‌کشد لوله بازکن به شهرک کارمندان و در منزل مشتری حاضر شود، مطمئنا اگر این زمان طولانی شود رضایت مشتری نیز کم می‌شود.

ما سعی کرده ایم این مشکل را تا حد ممکن درک و رفع کنیم و زمان حضور را در محل کاهش داده و رضایت مشتری را جلب کنیم. مواردی که برای رفع این مشکل انجام شده عبارت اند از موارد زیر:

 • مجهز لوله بازکن های شرکت به موتور سیکلت سواری
 • قرار دادن سرویسکار در هر نقاط و محله زنجان
 • اعزام سریع نیرو به محل در کمترین زمان
 • موتور سواری ماهرانه و سریع متخصص

پس هر لحظه که به لوله بازکن نیاز پیدا کردید، تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان نیرو به منزلتان اعزام کنیم.

آیا با روش های خانگی می‌توان لوله بازکنی کرد؟

افرادی هستند که در هنگام مواجه با مشکل چاه، فکر می‌کنند آیا می‌توان بدون تماس با مرکز لوله بازکنی و با روش خانگی مشکل را حل کرد؟ و یا بغضی افراد بدون فکر و تحقیق این کار را انجام می‌دهند، انجام این کار کاملا اشتباه است.

بهترین روش لوله بازکنی، فنر های شرکت لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور که قوی ترین و بهترین دستگاه لوله بازکنی میباشد است. استفاده از راه حل های خانگی بی فایده است مگر اینکه مشکل سطحی و عمیق نباشد و با راه حلی مانند آب جوش یا فشار آب حل شود.
راه حل ها و روش های خانگی عبارت اند از:

 • محلول لوله بازکن
 • فشار آب جوش با شیلنگ
 • فنر دستی که از فروشگاه خریداری میشود
 • تلمبه زن
 • اسید

توجه نمایید به هیچ وجه از روش های بالا که خانگی هستند استفاده نکنید. زیرا، مطمئن باشید به لوله خود فقط آسیب میرسانید. بلکه موادی مانند اسید موجب نشتی لوله میشود.

خدمات دیگر لوله بازکنی شهرک کارمندان

 • تخلیه چاه شهرک کارمندان
 • حفر چاه در شهرک کارمندان
 • در آوردن اشیا از داخل لوله در شهرک کارمندان
 • کورگذاری و طوقه چینی چاه شهرک کارمندان

جمع بندی

در نتیجه امیدواریم توانسته باشیم، مشکل شما عزیزان را با مقاله لوله بازکنی شهرک کارمندان زنجان حل کنیم. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در این محله تماس بگیرید.

✅️ قیمت لوله بازکنیفنر معمولی 150 هزار
✅️ روش چاه بازکنیفنر و دستگاه ژنراتور
✅️ علت گرفتگیزباله
✅️ شماره تماس09104788070

آیا هزینه خدمات لوله بازکنی شهرک کارمندان زنجان چقدر است؟

قیمت خدمات رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی شهرک کارمندان توسط معیار هایی مانند شدت گرفتگی لوله و روش لوله بازکنی تعیین میشود. قیمت خدمات شرکت لوله بازکنی زنجان زیر قیمت میباشد و تخفیف نیز داده میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت چاه بازکنی مقاله را کامل و بخش مربوطه را مطالعه نمایید.

زمان رسیدن لوله بازکن شهرک کارمندان به منزل مشتری چقدر زمان میبرد؟

همانطور که در مقاله نیز تعریف شده است، سرویسکاران شرکت لوله بازکنی زنجان به موتور سیکلت مجهز شده اند و در تمام نقاط استان زنجان جهت کاهش زمان حضور لوله بازکن مستقر کرده ایم، و این مدت زمان بین 15 دقیقه الی 45 دقیقه طول خواهد کشید.

آیا هنگام رفع مسدودی چاه خرابکاری و سر و صدا ایجاد میشود؟

خیر، قطعا نباید اینطور باشد. زیرا، مشتری رضایت کافی از خدمات این مجموعه را از دست می‌دهد. همانطور که در مقاله درباره ویژگی های روش دستگاه ژنراتور که برای چاه بازکنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، کمترین خرابی در محل به بار نمی آورد و با توجه به تجربه سرویسکاران شرکت این مشکل تا حد ممکن رعایت خواهد شد. در ضمن محل بعد از انجام کار شستشو داده خواهد شد.

آیا باز کردن لوله ضمانت دارد و چند ماه گارانتی میشود؟

بله، 100٪ باید اینطور باشد. قطعا یکی از مهم ترین عامل های جلب رضایت مشتری تضمین خدمات است. دقت کنید بعد از انجام کار از لوله بازکن درخواست فاکتور نمایید و باز شدن کامل لوله شما به مدت 12 ماه گارانتی میشود.

پست های مرتبط

4 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام وقتتون بخیر، وبسایت شما رو یکی از دوستان عزیزم بهم معرفی کرده بود. دیروز از خدماتتون استفاده کردیم واقعا خدماتتون عالیه. تشکر از لوله بازکنی شهرک کارمندان که انقد منصفانه و خوب کار میکنید.

  موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
  • سلام وقت شما نیز بخیر دوست عزیز، تشکر از دوست عزیز شما و خوشحال هستیم که از خدمات شرکت لوله بازکنی زنجان و لوله بازکنی شهرک کارمندان راضی هستید.

   با تشکر از ثبت دیدگاه و نظرتون.

   پاسخ
 • با سلام، لوله بازکنی شهرک کارمندان زنجان عالیه واقعا. دستتون درد نکنه و موفق باشید با این خدمان خوبی که ارائه میدید. ما لوله فاضلابمون گرفته بود تماس گرفتیم و سریع از شرکت شما اومدن و کار رو انجام دادن، هم سریع انجام شد و هم قیمت بسیار منصفانه و مناسب بود.

  امیدوارم موفق باشید. با تشکر.

  پاسخ
  • سلام حسن آقا، بسیار خوشحال هستیم که مشکل فاضلاب شما و گرفتگی چاه توسط شرکت لوله بازکنی شهرک کارمندان رفع شده و از خدمات این مجموعه راضی هستید، امیدواریم دیگر همچین مشکلی برایتان پیش نیاد و زندگی بدون مختل داشته باشید.

   همچنین تشکر میکنیم از اینکه نظر خود را در سایت به اشتراک گذاشته اید و از قیمت و کار ما راضی هستید.

   با تشکر از شما و به اشتراک گذاشتن دیدگاهتان.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید