لوله بازکنی عظیمیه کرج

folder_openلوله بازکنی کرج
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی عظیمیه کرج

لوله بازکنی عظیمیه کرج نزدیک ترین لوله بازکنی به شماست. مطمئن شمایی که این مطلب را می‌خوانید قطعا در عظیمیه زندگی میکنید و با گرفتگی چاه مواجه شدید لازم نیست نگران باشید! تنها با تماس با شماره تلفن موجود در سایت اقدام به رفع مشکل در ساعات کوتاه نمایید.

لوله بازکنی عظیمیه کرج مطمئن ترین لوله بازکنی در محل شماست. زیرا، به دلیل تضمین خدمات، ارائه فاکتور و گارانتی این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم. هر گونه مشکل و گرفتگی را در کمترین زمان تنها با یک تماس حل نمایید. نیرو های شرکت شبانه روزی حاضر به خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

مجموعه لوله بازکنی زنجان شعبه ای را در عظیمیه کرج و همچنین شعبه فعال دیگری را با عنوان لوله بازکنی جهانشهر کرج در این محل قرار داده است تا مشکل خدمات افراد این منطقه را رفع نماید.

✅️ روش لوله بازکنی عظیمیه کرجدستگاه بروز و جدید ( ژنراتور (
✅️ نوع خدماتخدمات منزل و فاضلاب
✅️ قیمت لوله بازکنی130 هزار ریال
✅️ تضمین لوله بازکنیتحویل لوله باز شده با ارائه فاکتور
✅️ شماره تماس لوله بازکن09104788070
✅️ موقعیت سرویسکارعظیمیه کرج

لوله بازکنی عظیمیه کرج استان البرز، کرج

عظیمیه کرج ( شهرک رسالت ) یکی از بهترین و بالاترین مناطق تهران می‌باشد، جمعیت این منطقه نیز به میزان قابل توجهی زیاد است. عظیمیه از مناطق خوش آب و هوا و خوب استان البرز و شهرستان کرج میباشد.

عظیمیه کرج در منطقه یک شهرداری کرج و همین طور شمال شرقی این شهر واقع شده است. عظیمیه در کنار محله گوهردشت در کرج میباشد و دسترسی نیز به این محله بسیار آسان است. به دلیل جمعیت بیشتر این منطقه و افزایش آن یک از مشکلات آن که روزانه افراد زیادی به آن برخورد می‌کنند، گرفتگی راه های فاضلاب میباشد.

لوله بازکنی عظیمیه کرج مشکل را حل نمود. نیرو های فنی شرکت لوله بازکنی زنجان در محله عظیمیه در کرج نیز ساکن شدند و هر گرفتگی و مشکل خدماتی در این محله رخ دهد، سریع ترین سرویسکار فوری به محل مشکل اعزام و مشکل را رفع می‌کند.

لوله بازکنی عظیمیه کرج پشتیبانی

پشتیبانی لوله بازکنی عظیمیه کرج بسیار بالا میباشد. خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‌شوند به صورت کامل به مدت 12 ماه به عنوان گارانتی با بهترین کیفیت پشتیبانی خواهند داشت و در صورت بروز هر گونه مشکل سریع حل می‌شود.

در ضمن این موضوع به ارائه خدمات شبانه روزی نیز صدق میکند، یعنی پشتیبان لوله بازکنی عظیمیه در همه ساعات شبانه روز حتی 4 بامداد و بقیه ساعات پاسخگوی افرادی می‌باشند که قصد رفع مشکل توسط لوله بازکن تخصصی را دارند و هر گونه مشاوره و سوالات قبل از اعزام نیرو نیز بود پاسخ داده میشود.

خدمات لوله بازکنی 12 ماه پشتیبانی میشود در صورتی که مشکل لوله مجددا رخ داد وظیفه ماست بدون گرفتن هزینه موضوع را پیگیری و حل کنیم. گارانتی خدمات با فاکتور معتبر شرکت انجام می‌گردد.

مشکل لوله های فاضلاب عظیمیه کرج

گرفتگی فاضلاب در عظیمیه کرج
از عمده ترین مشکلاتی که برای لوله های فاضلاب به وجود می آید، مسدودی آنها است، این مشکل بزرگ را می‌توان با رعایت نکات مهمی کاهش داد.

لوله های فاضلاب هر از گاهی با مشکلاتی روبه رو می‌شوند که می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • انسداد فاضلاب
 • شکستگی لوله
 • سوراخ شدن راه فاضلاب
 • ترکیدگی لوله
 • نشتی لوله
 • و موارد دیگر

جهت حل هر یک از مشکلات فاضلاب بالا باید با لوله بازکن عظیمیه کرج یا لوله کش در این منطقه تماس بگیرید. زیرا، این مشکلات خدماتی تنها به دست یک تخصص و فرد با تجربه می‌تواند به صورت کامل و اساسی حل شود در غیر این صورت امکان بروز مجدد مشکل نیز وجود دارد.

لوله بازکنی عظیمیه کرج آماده است تا مشکل فاضلاب را حل نماید. هر مشکل خدماتی اعم از گرفتگی نشتی و … داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید تا متخصص مربوطه به محل مشکل جهت دفع موضوع اعزام شود.

تجربه لوله بازکن عظیمیه کرج

لوله بازکن هایی که در مناطق مختلف کرج از سوی شرکت لوله بازکنی زنجان به منزل مردم فرستاده می‌شوند به بیش از 10 سال سابقه برخوردار هستند، زیرا این نیرو ها از بین افراد با استعداد و خوب انتخاب می‌شوند و با دوره های مربوطه که گذرانده اند از مهارت و تجربه کافی برخوردار هستند.

لوله بازکن عظیمیه کرج با سال ها کار در زمینه های رفع گرفتگی انواع راه های فاضلاب با انواع مشکلات لوله ها توالت آشپزخانه و … آشنایی دارند و هر گونه مشکلی که مانند رسوب سیمان و سخت داشتید بدون کمترین نگرانی و گمان بد تنها با یک تماس حل کنید.

تخصص لوله بازکن های این مجموعه باز کردن کلیه لوله های فاضلاب میباشد، در ضمن در هنگام کار لوله با کوچک ترین ریسک، کثیفی، آسیب و غیره همراه نخواهد شد.

ارائه خدمات لوله بازکنی در عظیمیه کرج در شرایط کرونا

بعضی از سوالات رایج افراد از این مجموعه مربوط به کرونا میباشد، اینکه آیا خدمات چاه بازکنی در این شرایط نیز انجام میگردد؟ آیا خدمات شما با چه نکاتی جهت جلوگیری از ویروس های همانند کرونا انجام میشود؟

با اطمینان کامل گفته می‌شود در ارائه خدمات لوله بازکنی عظیمیه کرج کلیه نکات بهداشتی جهت رفاه حل مشتریان، سلامتی همشهریان عزیز و پیشگیری از ویروس نکات زیر حتما حتما رعایت میشود:

 • استفاده از ماسک یکبار مصرف هنگام ورود و خروج به منزل مشتری عزیز
 • داشتن الکل ضد عفونی همراه لوله بازکن عظیمیه
 • شستن تجهیزات و وسایل لوله بازکنی در همه جا
 • رعایت نکات ریز تر همانند دست دادن

بهتر است بگوییم سلامتی شما عزیزان برای ما از هر چیز با اهمیت تر است. به همین دلیل جهت قطع زنجیره ویروس کرونا و داشتن خیال آسوده شما نکات بالا در ارائه خدمات رعایت و انجام میشود.

ارائه مناسب ترین قیمت لوله بازکنی

همانطور که می‌دانید، هزینه خدمات رفع گرفتگی انسداد در فاضلاب به گونه است که توسط هر یک از شرکت ها با قیمت متفاوت انجام می‌گردد به همین دلیل شما دوست عزیز باید سعی کنید ارزانترین گزینه را انتخاب و تماس بگیرید.

شرکت های زیادی موجود هستند که حتی با کیفیت پایین خدمات نیز هزینه های اضافی از مشتری درخواست می‌کنند، گول نخورید آنها لوله بازکن نیستند بلکه همانطور که مشخص است کلاه برداران لوله بازکنی نامیده می‌شوند. بلکه شما باید با اتحادیه لوله بازکنی عظیمیه کرج تماس بگیرید.

درست آمده اید! اینجا بهترین مرکز لوله بازکنی کل ایران میباشد. این مجموعه با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و باز کردن انسداد فاضلاب با کیفیت کافی در زمان کوتاه قیمت مناسب و نرخ اتحادیه را از مشتری دریافت می‌کند و هزینه اضافی نیز به هیچ وجه پرداخت نخواهید کرد.

قیمت رفع گرفتگی راه های فاضلاب

مطمئنا همه شما عزیزان دوست دارید بدانید، هزینه باز کردن لوله های منزل توسط این مجموعه چگونه و چقدر است؟ فنرزنی با توجه به نرخ اتحادیه انجام می‌گیرد ولی کمتر از این نرخ. تعیین کننده قیمت چاه بازکنی موارد زیر هستند:

 • عامل گرفتگی
 • شیوه لوله بازکنی عظیمیه کرج
 • زمان کامل دفع مشکل

سه مورد بالا تعیین کننده هزینه خدمات لوله بازکنی عظیمیه کرج می‌باشند. افرادی نیز هستند که پشت تلفن از ما درخواست گفتن هزینه را دارند ولی اینکار غیر ممکن بوده و باید محل گرفتگی بررسی می‌شود.

باید گفت لوله بازکنی با فنر 6 متری 100 الی 160 هزار میباشد، فنر 15 متری نیز هزینه هایی در حدود 200 الی 450 هزار را دارد. در کل بعد از بررسی محل قیمت دقیق به مشتری اعلام خواهد شد و در صورت تایید مشتری کار انجام میشود.

علائم نشان دهنده انسداد فاضلاب

علائم نشان دهنده مسدودی فاضلاب
از مهم ترین و رایج ترین علائم های نشان دهنده گرفتگی یک لوله، تخلیه نشدن و بالا زدن آب میباشد.

معمولا افراد گرفتگی فاضلاب را با علائم بالا زدن آب می‌شناسند ولی این اشتباه بوده و میتوان با علائم دیگری سریع تر از قبل گرفتگی لوله را فهمید و نیز فوری اقدام به رفع مشکل کنید. علائم هایی نیز موجود هستند که لوله برای مسدودی آماده می‌شود و این اتفاق قرار است بیفتد و یا 50% رخ داده، این علائم عبارت اند از:

 • صدای قرقر از لوله هنگام تخلیه آب
 • عبور و یا تخلیه بسیار کند آب از لوله ها
 • آمدن بوی بد فاضلاب از لوله
 • بالا آمدن آب هنگام ریختن آن به لوله
 • و …

با مشاهده علائم بالام قطعا گرفتگی برای لوله شما عزیز رخ داده است و یار قرار است اتفاق بیفتد به همین دلیل باید سریع اقدام به اعزام متخصص جهت حل مشکل نمایید در غیر این صورت قطعا بعدا کثیف کاری و … در منزل ایجاد میشود.

برای این مورد میتوانید با متخصصان لوله بازکنی عظیمیه کرج تنها با تماس با شماره 09104788070 تماس بگیرید، به محض تماس هر مشتری فوری آماده ترین لوله بازکن به آدرس مورد نظر 20 دقیقه اعزام میشود.

آسیب های احتمالی ناشی از سرویسکار به لوله در عظیمیه کرج

در مواقعی این اتفاق رخ میدهد که لوله بازکن مربوطه هنگام باز کردن لوله یکدفعه با ابزار چاه بازکنی همانند فنر لوله را سوراخ می‌کند، این مورد در بیشتر موارد مشاهده شده است به همین دلیل شما باید در انتخاب متخصص دقت فراوان نمایید.

در استان کرج صد ها لوله بازکن وجود دارد که این خدمات را انجام می‌دهد ولی نمی توان به همه افرا گفت لوله بازکن، بلکه برخی اصلا عضو اتحادیه نیستند و بیواسطه لوله بازکنی می‌کنند و تضمین ضمانت و گارانتی ندارند. شما باید از شرکت های معتبر و زیر نظر اتحادیه خدمات دریافت کنید.

لوله بازکنی عظیمیه کرج را پیشنهاد میکنیم. زیرا، با خیالی آسوده فقط با یک تماس کوتاه مشکلتان حل خواهد شد. این مجموعه عضو اتحادیه بوده و ارائه فاکتور برای مشتری از اولویت های ما میباشد، افراد متخصص نیز جهت دفع مشکل مربوطه اعزام می‌گردند.

چگونگی جبران خسارات در لوله بازکنی عظیمیه کرج

آیا میدانید دلیل آسیب خوردگی لوله توسط افراد لوله بازکنی چیست؟ بسیاری از مردم بدون فکر و اطلاعات کافی با هر شماره تماس که روبه رو شود تماس می‌گیرند ولی اینکار بسیار اشتباه است. زیرا، لوله بازکن های بی تجربه وجود دارد که علاوه بر باز نکردن کامل لوله و ایجاد خسارت کار دیگری از آنها بر نمی آید.

در خدمات لوله بازکنی عظیمیه کرج همانطور که در مقاله های قبل نیز خوانده اید، این مجموعه باز شدن کامل لوله را تضمین می نماید و بدین صورت در مواقعی که گرفتگی مجدد چاه را مشاهده کردید باید به وسیله فاکتور مشکل را پیگیری نمایید.

در مواقعی ممکن است لوله بازکن ناشی هنگام انجام کار بدون عمد لوله را به وسیله فنر سوراخ یا بشکند، اطمینان می‌دهیم اگر این اتفاق رخ داد تمامی خسارات وارد شده بر عهده لوله بازکن بوده و شرکت جبران و لوله را ترمیم می‌کند.

زمان حداکثر حضور لوله بازکن در عظیمیه کرج

یکی از مهم ترین مواردی که باید توجه زیادی به آن شود، مدت زمانی است که چاه بازکن عظیمیه طول می‌شوند به محل مشتری برسد. سوال مشتریان عزیز نیز هنگام تماس تلفنی از پشتیبانی این مورد میباشد.

لوله بازکنی عظیمیه کرج این موضوع را حائز اهمیت بالا می‌داند و تا حد ممکن بهینه می‌کند. نیرو های فنی شرکت به مدت 20 دقیقه در منزل مشتری در محله عظیمیه حاضر می‌شوند. موارد زیر جهت حضور سریع مورد استفاده و رعایت میشود:

 • سوار لوله بازکن بر موتوری ( موتور سیکلت وسیله مراجعه به منزل مشتری )
 • قرار دادن شعبه در عظیمیه کرج جهت رسیدن سریع
 • اعزام فوری نیرو به محض تماس مشتری
 • بررسی و پیدا نمودن آماده ترین سرویسکار جهت اعزام

موارد بالا از نکاتی می‌باشند که این مجموعه برای رسیدن سریع افراد به محل مورد نظر رعایت کامل می‌کند. در ترافیک جاده ها نیز به دلیل استفاده از موتور سیکلت این مورد حل میباشد.

تجهیزات و وسایل مورد نیاز لوله بازکنی عظیمیه کرج

وسایل مورد نیاز لوله بازکنی
کلیه وسایل، تجهیزات و مواردی که در هنگام لوله بازکنی مورد نیاز است را در تصویر مشاهده می‌کنید.

لوله بازکنی در آدرس مورد نظر مشتری و ساختمان با روش های مطمئن چاه بازکنی انجام می‌گیرد، روش چاه بازکنی همانند قبل، فنر و دستگاه ژنراتور میباشد این روش فوق العاده قوی و بروز میباشد و هر نوع گرفتگی را حل می‌کند.

وسایل مورد نیاز برای رفع گرفتگی فاضلاب در محله عظیمیه در زیر تعریف شده است:

 1. دستگاه ژنراتور برقی ( بروز، جدید، پیشرفته و قوی )
 2. فنر مورد نیاز با توجه به متراژ لوله و نوع گرفتگی و شدت آن
 3. دستکش مخصوص لوله بازکن جهت حفظ نکات بهداشتی و محافظ دست
 4. داشتن تجربه بالا و مهارت کافی سرویسکار جهت حل کامل مشکل از ریشه
 5. دانستن عامل انسداد در فاضلاب

کلیه نکات بالا و وسایل با توجه در ویژگی های نیرو های این شرکت هستند. همچنین کیفیت فوق العاده و بهتر کار را اطمینان می‌دهیم و فاکتور تحویل می‌دهیم.

نحوه دانستن علت اصلی گرفتگی لوله

بعد از حضور هر لوله بازکنی در موقعیت مشتری اولین موردی که به فهمیدن و دانستن آن نیاز است، علت گرفتگی و ریشه مشکل است. در صورتی که فردی بتواند عامل مشکل لوله را بررسی و پیدا کند توانایی باز کردن کامل لوله را خواهد داشت.

لوله بازکن های حرفه ای در کرج قابلیت فهمیدن دلیل گرفتگی را دارند، این موضوع می‌تواند با یکی از روش های زیر انجام شود:

 • استفاده از دستگاه های مخصوص و پیشرفته جهت دانست علت گرفتگی
 • استفاده لوله بازکن از تجربیات و مهارت کافی

هر کسی یا فردی این ویژگی را ندارد که دلایل انسداد را بداند، ولی اطمینان می‌دهیم نیرو های فنی شعبه لوله بازکنی عظیمیه کرج این قابلیت را دارند درباره ریشه و دلیل گرفتگی بررسی و آن را پیدا کنند.

لوله بازکن عظیمیه کرج با اولین فنرزنی موردی که منجر به انسداد در لوله فاضلاب شده است را پیدا می‌کند اینکار از مهارت های نیرو های این مجموعه میباشد. در مواقعی نیز می‌توان از دستگاه تشخیص دلیل گرفتگی استفاده کرد.

تفاوت رفع گرفتگی فاضلاب با کشف سبب گرفتگی و عدم دانستن آن

باز کردن لوله با دانستن علت آن و بدون دانستن این موضوع بسیار فرق می‌کند. بدون آگاه بدون از علت اصلی گرفتگی فاضلاب نمی‌توان مشکل را از ریشه دفع کرد. برای مثال اگر گرفتگی علت رسوبی داشته باشد، هر چه سعی و تلاش به درد نمی‌خورد و تنها راه آن نیز استفاده از فنر الماسی میباشد.

افرادی وجود دارند که به عنوان لوله بازکنی در استان البرز اعم از عظیمیه فعالیت می‌کنند، افراد هیچ گونه توانایی در باز کردن لوله های ساختمان ندارند و اگر از موضوع خارج نشویم بدون تلاش برای آگاهی از دلیل گرفتگی همینطور با یک روش ساده اقدام به دفع انسداد می‌کنند و این مشکل قطعا 100% حل نمی‌شود و دوباره آن را تجربه خواهید کرد.

ولی افراد باتجربه در مواقع لوله بازکنی و گرفتگی با فهمیدن علت آن برای مثال مو، با فنر مخصوص مو های موجود در داخل لوله بیرون کشیده و برای همیشه شما را از شر گرفتگی آن لوله خلاص خواهند کرد.

صبحت آخر

این مقاله در ارتباط با لوله بازکنی عظیمیه کرج میباشد. در این مقاله بسیار مهم سعی کردیم تمامی نکات و مواردی که مربوط به لوله بازکنی در منطقه عظیمیه در کرج میباشد را شرح دهیم و بدین صورت برای استفاده از خدمات برتر این شرکت با شماره تلفن درج شده در سایت میتوانید تماس حاصل کنید.

سوالات رایج چاه بازکنی عظیمیه کرج

آیا لوله بازکن عظیمیه کرج از چه نوع دستگاه لوله بازکنی برای رفع گرفتگی استفاده میکند؟

لوله بازکن های منطقه عظیمیه کرج اکنون در حال استفاده از دستگاه جدید و بروز به نام ژنراتور میباشند، این دستگاه ویژگی های منحصر به فرد مانند رفع کامل گرفتگی لوله، مناسب برای باز کردن کلیه لوله های ساختمان و هر نوع گرفتگی، سبک و عملکرد خوبی نسبت به دیگر روش ها همانند پمپ و دریل دارد.

نیرو های فنی شرکت لوله بازکنی عظیمیه کرج در چه مدت زمانی به منزل مشتری میرسند؟

کلیه سرویسکاران این مجموعه در حال حاضر به موتور سیکلت مجهز می‌باشند و همانطور که میدانید از محله خودتان یعنی عظیمیه به آدرس مورد نظر در این محله اعزام خواهند شد، زمان رسیدن نیز بین 20 الی 35 دقیقه میباشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید