لوله بازکنی مهرشهر کرج

folder_openلوله بازکنی کرج
comment2 دیدگاه
لوله بازکنی مهرشهر کرج

لوله بازکنی مهرشهر کرج تقدیم می‌کند! آیا شما عزیز در مهرشهر کرج زندگی میکنید و تحت شرایطی به مشکل انسداد فاضلاب برخوردید! لازم نیست نگران باشید! آسوده خاطر باشید و مشکل را به ما بسپارید. تنها با یک تماس از خدمات ویژه ما + تخفیف ویژه 40% بهره مند شوید. این مقاله در رابطه با لوله بازکنی در مهرشهر کرج میباشد، در این نوشته به طور کامل با خدمات لوله بازکنی در محله مهرشهر آشنا خواهید شد و یاد می‌گیرید چگونه مشکل گرفتگی فاضلاب را حل کنید پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

✅️ تعداد لوله بازکن در مهرشهر کرج4 نفر
✅️ شیوه لوله بازکنی مهرشهر کرجدستگاه لوله بازکنی ژنراتور به همراه فنر
✅️ مدت زمان گارانتی خدمات لوله بازکنی6 الی 12 ماه
✅️ قیمت لوله بازکنی مهرشهر130 هزار
✅️ شماره تماس لوله بازکن مهرشهر09104788070
✅️ ساعات کاری24 ساعته

لوله بازکنی در مهرشهر کرج

مهرشهر کرج یکی از مناطقی میباشد که شرکت لوله بازکنی زنجان آن را تحت اختیار و پوشش خود قرار داده است. مجموعه شرکت های لوله بازکنی در مهرشهر بسیار میباشد! ولی به تعداد نیست! در انتخاب این موضوع باید دقت بالایی را بکنید.

اطمینان می‌دهیم در صورت انتخاب اشتباه در رابطه با شرکت های لوله بازکنی بعد مدتی برایتان دردسر خواهد شد زیرا، در آینده با گرفتگی مجدد و رایج همان لوله و متوجه دریافت هزینه بالا جهت باز شدن لوله خواهید شد. قیمت چاه بازکنی در انواع شرکت ها متفاوت بوده و در هر کجا فرق می‌کند و با هزینه های مختلف خدمات را انجام می‌دهند.

لوله بازکنی در مهرشهر کرج توسط نیرو های با مهارت شرکت انجام می‌گیرد! سرویسکاران ما از تخصص بسیار بسیار بالایی برخوردار هستند و حدود 4 سال سابقه لوله بازکنی دارند با این وجود لازم نیست نگران باز نشدن لوله، گرفتگی دوباره لوله و … باشید.

معرفی محله مهرشهر کرج

در ابتدا سعی داریم با محله مهرشهر کرج و این محدوده آشنا شویم. مهرشهر کرج یکی از بزرگترین منطقه های استان البرز یا کرج محسوب می‌شود در گذشته این چنین نبود ولی با گذشت زمان با وجود فضای سرسبز و خوب منطقه افراد زیادی حتی از تهران به مهرشهر کرج آمدند و جمعیت در حال رشد به بالا است.

مهرشهر کرج یکی از بزرگترین و لوکس ترین مناطق کرج میباشد، این محله در غرب کرج قرار دارد و تقریبا دارای سه فاز است به همین دلیل بوده که گفته شد از مناطق بزرگ البرز است. مهرشهر در کرج در بین دو منطقه 4 و 12 کرج قرار دارد.

دسترسی به محله مهرشهر کرج بسیار راحت است. ولی نیرو های ما در خود مهرشهر قرار دارند. لوله بازکنی مهرشهر کرج در نزدیکی شماست و به محض تماس میتوانید از خدمات ویژه ما استفاده کنید.

لوله بازکنی مهرشهر کرج با پشتیبانی چند ماهه
لوله بازکنی در مهرشهر کرج با چند ماه پشتیبانی و گارانتی کیفیت خدمات و قیمت مناسب انجام میشود.

لوله بازکنی مهرشهر کرج پشتیبان چند ماهه

افراد زیادی در کرج هستند که بعد از استفاده از خدمات لوله بازکنی در مهرشهر کرج شاهد گرفتگی مجدد چاه یا اینکه متوجه اینکه هزینه های اضافی از آنها دریافت شده می‌شوند، این مشکل مردم دیگر را نیز نگران می‌کند و کلاه برداری لوله بازکن ها شایعه شده است.

لوله بازکنی مهرشهر کرج نیز به علت موضوع بالا، کاری که از دست آن بر می آمد را کرد، یعنی برای انواع خدماتی که در محله مهرشهر کرج همانند لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام میدهد، فاکتور ضمانتی به مشتری میدهد. یعنی داخل فاکتور کیفیت، قیمت و باز شدن کامل لوله گارانتی خواهد شد.

لوله بازکن های بیواسطه در استان کرج بسیار بوده و در حال انجام خدمات لوله بازکنی هستند لازم است بدانید این افراد فاکتوری ندارند که برای خدمات تضمین شود ولی شما دوست عزیز میتوانید از فاکتور شرکت ما کاملا واقعی و خدمات تضمینی بهره مند شوید.

گرفتگی فاضلاب مهرشهر کرج
گرفتگی فاضلاب در محله مهرشهر کرج از مشکلات عمده افراد این منطقه میباشد، جهت رفع مشکل باید با لوله بازکنی مهرشهر کرج تماس بگیرید.

انسداد فاضلاب مهرشهر کرج

مطمئنا یکی از بدترین و آزاردهنده ترین مشکلات منطقه مهرشهر کرج گرفتگی فاضلاب است. همانطور که می‌دانید انسداد راه های فاضلاب نیز قطعا دلیل و علتی دارند مگر نه این اتفاق رخ نمی‌دهد. تنها دلیل انسداد فاضلاب نیز چیزی نیست جز زباله ها و آشغال های ساختمان که وارد لوله میشود!

با ورود اولین زباله به داخل لوله فاضلاب قطر لوله به آرامی کم می‌شود و آب به سختی از لوله پایین می‌رود بعضی از افراد متوجه این موضوع می‌شوند و سریع فنرزنی برای لوله میکند ولی برخی دیگر نیز اینکار را نمی‌کنند، بعد از مدتی که اشیا و وسایل دیگر کنار آن زباله گیر می‌کنند لوله به طور کامل کیپ می‌شوند و آب از لوله مانند کاسه توالت یا حمام و حتی آشپزخانه بالا می‌زند. در زیر عوامل دیگری نیز که قصد گرفتگی لوله را دارند نام شده است:

 • روغن مایع غذا
 • چربی های داخل مواد غذایی
 • پارچه مرطوب
 • نایلون بزرگ
 • عبور وسایل ساخت ساز خانه تازه ساخت
 • همه زباله ها، وسایل، اشیا و موارد ساختمان منزل و محل کار

اگر قصد دارید انسداد فاضلاب را به بهترین شکل ممکن داخل منزلتان کم کنید باید سعی کنید اجازه ندهید به غیر از آب داخل لوله وسیله یا چیزی وارد شود. در نتیجه هر چیزی به جز آب احتمال گرفتگی را افزایش می‌دهد.

موارد تاثیر گذار بر کاهش گرفتگی در مهرشهر کرج

حتما شما دوست عزیز بعد از مطالعه پاراگراف های بالا و متوجه علت گرفتگی در منزلتان حالا به دنبال کاهش این مشکل هستید تا از این موضوع آزار دهنده و ناخوشایند راحت شوید. در اینجا ما نکات بسیار مهمی را جهت پیشگیری از گرفتگی در راه های فاضلاب خدمت شما عرض خواهیم کرد.

یک موضوع بسیار مهم است که نباید ناگفته بماند در مقاله های قبلی نیز این موضوع را عرض کردیم. موضوع بسیار مهم اینکه مطلع شوید، نمی‌توان به هیج وجه با هر روش و راه حلی مشکل گرفتگی راه های فاضلاب را کامل یکباره برای همیشه حل کرد ولی می‌توان آن را با روش های زیر کاهش داد:

 • اجازه ندادن به عبور مو بلند داخل فاضلاب حمام
 • جلوگیری از انداختن زباله ها داخل لوله به جای سطل زباله
 • قرار گیری سطل آشغال کنار لوله ها
 • ریختن مایع پاک کننده لوله داخل را های فاضلاب
 • آب جوش را با کتری هر یک ماه داخل لوله ها بریزید!
 • مواد غذایی یا باقی مانده غذا را داخل سینک نشسته شود! چون چربی ها و مواد روغنی غذا گرفتگی شدید را تشکیل می‌دهد.

با رعایت نکات مهم بالا به شما اطمینان می‌دهیم هر از گاهی در طولانی مدت با مشکل گرفتگی مواجه خواهید شد که این موضوع نیز بسیار عادی میباشد و لازم نیست نگران باشید!

راه های خانگی لوله بازکنی مهرشهر کرج

در مواقعی که گرفتگی اتفاق می افتد مردم عزیز مهرشهر کرج دو راه را انجام می‌دهند که این مورد بستگی به شرایط و تصمیم فرد دارد. این راه حل ها عبارت اند از دو مورد زیر:

 1. امتحان کردن و آزمایش راه حل های خانگی
 2. تماس گیری با لوله بازکنی مهرشهر کرج شبانه روزی

در اینجا قصد داریم درباره راه حل های خانگی مواردی را توضیح دهیم و همچنین بهترین روش های خانگی امن و مطمئن را خدمت شما خواهیم گفت اگر قصد داشتید استفاده نمایید.
می‌توان گفت راه حل های خانگی چندان کارآمد نیستند ولی می‌توان جهت باز کردن لوله های آسان استفاده کرد چون ممکن است مشکل را حل کند. اگر قصد دارید روش های خانگی را امتحان کنید حتما از موارد زیر که تضمینی هستند استفاده نمایید:

 • جوش شیرین
 • سرکه
 • نوشابه
 • جارو برقی
 • آب جوش

اگر نحوه استفاده از موارد بالا را نمی‌دانید با جستجو در اینترنت، آموزش کامل لوله بازکنی با این روش ها را ببینید.

شیوه لوله بازکنی مهرشهر کرج دستگاه ژنراتور و فنر
شیوه کار خدمات لوله بازکنی در مهرشهر کرج، دستگاه ژنراتور برقی و فنر لوله بازکن مهرشهر کرج میباشد.

شیوه لوله بازکنی مهرشهر کرج

لوله بازکنی مهرشهر کرج انواع گرفتگی ها را که هر گونه مانند سیمانی سخت و رسوبات باشد و چه راحت رفع می‌کند. در گذشته در بعضی منازل حتی بعضی از افراد مجبور به کنده کاری و لوله کشی می‌شدند به دلیل باز نشدن لوله ولی امروزه با وجود دستگاه های بروز لوله بازکنی این موضوع قدیمی شده.

باید گفت شرکت لوله بازکنی مهرشهر کرج از دستگاهی به نام ژنراتور به همراه فنر برای انواع گرفتگی ها در همه منازل و تمامی لوله ها استفاده می‌کند. دستگاه ژنراتور برقی از چندین سال های پیش ساخته شد و دیگر دریل و پمپ هوا در کنار این دستگاه کارایی ندارند و به کار برده نخواهند شد.

باید گفت روشی که فرموده شد بدون کمترین حجم کثیف کاری در محل و موارد دیگر همچون سر و صدا و … با کیفیت فوق العاده هر گونه گرفتگی را رفع می‌کند. و یک موضوع بسیار مهم دیگر نیز اینکه برای بهره مندی از کیفیت بالای کار و عدم آسیبات به لوله و غیره باید فردی با مهارت و با تجربه اینکار را انجام دهد که متخصصان لوله بازکنی مهرشهر کرج مخصوص انجام چنین کاری هستند.

دلیل گفتن موضوع بالا چه بود؟ به کار بردن دستگاه ژنراتور و فنر برقی توسط فردی تازه کار خطرات احتمالی بسیاری را به دنبال دارد که مهم ترین آنها شکستگی و سوراخ شدن لوله توسط فنر میباشد.

طریقه لوله بازکنی با دستگاه جدید ژنراتور

متخصصان و سرویسکاران شرکت لوله بازکنی مهرشهر همیشه در همه جا این روش را مورد استفده قرار می‌دهند. دستگاه بروز ژنراتور برقی بسیار سبک میباشد و قابل حمل است و قیمت مناسبی نیز در لوله بازکنی دارد. لوله بازکنی با فنر و دستگاه طبق مراحل زیر انجام میگردد:

 1. آماده سازی دستگاه: در مرحله اولیه موارد مربوط به آماده سازی دستگاه ژنراتور انجام میشود. سیم دستگاه را به برق میکنیم، محل قرار گیری فنر در دستگاه را با توجه به اندازه فنر تنظیم می‌کنیم. فنر را داخل دستگاه قرار میدهیم.
 2. رساندن فنر به محل گرفتگی: در این مرحله فنر را داخل لوله می اندازیم و دستگاه که قابلیت چرخاندن فنر را دارد به همین صورت فنر مربوطه را جلو می‌بریم فنر زمانی که ایستاد محل گرفتگی لوله مشخص می‌شود.
 3. رفع گرفتگی: در این مرحله بسیار حساس لوله بازکن با مهارتی که دارد فنر را از محل گرفتگی رد می‌کند، به این صورت لوله نیز باز می‌شود و تمام. دقت کنید کلیه این مراحل بسیار حساس بوده و هر فردی نمی‌تواند انجام دهد.

فنر های مخصوص لوله بازکنی مهرشهر کرج

بعضی از همشهریان عزیز در مهرشهر هنگام تماس با پشتیبانی سوال می‌کنند آیا هنگام لوله بازکنی کثیف کاری میشود؟ آیا شما از یک فنر برای باز کردن تمام لوله ها استفاده میکنید؟ آیا شما از فنر توالت برای حمام استفاده میکند؟ جواب این سوال ها خیر است.

فنر های جداگانه و مختلف در لوله بازکنی مهرشهر کرج مورد استفاده قرار می‌گیرد. فنر ها از 2 متر تا 45 متر در شرکت موجود است و برای انواع گرفتگی ها با توجه به شرایط لوله برای مثال اندازه لوله طول لوله و نوع گرفتگی استفاده می‌شوند.

در ضمن فنر های مخصوص لوله های ساختمان وجود دارد. برای سرویس بهداشتی از یک فنر مخصوص استفاده می‌شود برای حمام، آشپزخانه، پارکینگ و … نیز همینطور.

در رابطه با موضوع کثیف کاری نیز به دلیل استفاده از دستگاه های جدید و پیشرفته و فنر های جداگانه و مهارت لوله بازکن این مورد هرگز اتفاق نمی افتد یعنی در محل خرابکاری صورت نخواهد گرفت.

موارد تاثیر گذار بر قیمت لوله بازکنی مهرشهر کرج

بعضی از مردم ادعا می‌کنند لوله بازکن ها کلاه برداری می‌کنند و مواردی همانند این. این موضوع حقیقت دارد ولی نه همه شرکت های لوله بازکنی افراد بی واسطه اینکار را انجام میدهند. چندین مورد مهم وجود دارد که می‌توانند هنگام لوله بازکنی بر قیمت باز کردن لوله تاثیر مستقیم بگذارند که عبارت اند از:

 • باز نشدن لوله و استفاده از روشی دیگر
 • اعزام سرویسکار دیگر به محل جهت انجام کار خاصی
 • افزایش مدت زمان لوله بازکنی
 • تغییر روش لوله بازکنی به عنوان مثال پمپ تراکم هوا به فنر برقی
 • احضار لوله بازکن های ماهر و کاربلد به محل
 • و موارد دیگر را نیز می‌توانید در مقاله های قبل تر مطالعه کنید.

عزیزانی هستند که دغدغه می‌کنند سه نظام داخل دستگاه ژنراتور دروغ است، ولی اشتباه است این موضوع. از هر کارشناس لوله بازکنی و سازنده دستگاه ژنراتور نیز تحقیق کنید سه نظام داخل دستگاه وجود دارد.

تهی سازی چاه فاضلاب در مهرشهر کرج
خدمات تهی سازی چاه فاضلاب در مهرشهر کرج با ماشین های آماده شرکت توسط نیرو های ما انجام می‌گردد.

تهی سازی چاه مهرشهر کرج

خدمات تخلیه چاه مهرشهر کرج نیز همانند خدمات لوله بازکنی مهرشهر کرج از مهم ترین و پر استفاده ترین خدمات این مجموعه میباشد. تخلیه چاه با پمپ مورد نیاز چاه و طبق تصمیم شما با ماشین های تخلیه بزرگ یا کوچک انجام خواهد گرفت.

همه چاه های فاضلاب موجود حفاری شده در مهرشهر کرج قطعا روزی پر خواهند شد، علائم ها و نشانه هایی نیز برای این مورد وجود دارد که نشان می‌دهد چاه پر شده است و نیاز به تخلیه دارد به همین دلیل اگر روزی یا موقعی که به خالی کردن چاه فاضلاب نیز نیاز داشتید میتوانید در طول شبانه روز با پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید تا ماشین مورد نظر به محلتان اعزام شود.

ماشین های تخلیه چاه شرکت در همه ساعات روز در حال ارائه خدمات هستند. تانکر های 6000 و 12000 هزار لیتر موجود است، پمپ مکنده که بهترین روش تخلیه چاه مهرشهر محسوب می‌شود مورد استفاده قرار میگیرد این پمپ کلیه مواد چاه را خالی می‌کند.

تماس مستقیم با راننده تانکر شبانه روزی: 09104788070

دفع بوی زننده فاضلاب مهرشهر

یکی دیگر از بدترین مشکلاتی که برای مردم عزیز مهرشهر در کرج با آن روبه رو می‌شوند، ایجاد بوی بد آزاردهنده از لوله است. تقریبا می‌توان گفت این مشکل به گرفتگی لوله نیز ارتباط دارد. در فهرست زیر با دلایل ایجاد این مشکل بد آشنا خواهید شد:

 • گاز های داخل چاه فاضلاب سپتیک
 • پر شدن چاه فاضلاب
 • گرفتگی در راه های فاضلاب

سه علت بالا از رایج ترین و مهم ترین عوامل ایجاد بوی بد در لوله ها هستند. اگر تا به حال با این مشکل مواجه نشدید الان قطعا نمی‌دانید چه کار کنید و از بوی بد لوله نیز رنج می‌برید، ما بهترین راه حل را برای شما عزیزان خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

هنگام مواجه با بوی آزار دهنده لوله بهتر است با یک لوله بازکن یا لوله کش تماس بگیرید، بعد از بررسی کارشناس علت این موضوع مشخص می‌شود و در صورتی که به هر تخصصی نیاز داشت این مورد نیز با اعزام سرویسکار حل خواهد شد برای مثال اگر مشکل از پر شدن چاه بود با ماشین تخلیه چاه اقدام به خالی نمودن چاه خواهیم کرد.

خارج کردن اشیا از داخل لوله فاضلاب در مهرشهر
خدمات بیرون آوردن شئ با ارزش همانند طلا و کلید خانه در مهرشهر در سریع ترین زمان بدون ریسک انجام میشود.

خارج کردن شئ با ارزش از چاه

از خدمات دیگری که لوله بازکن ها توانایی انجام آن کار را دارند، بیرون کشیدن اشیاء از داخل لوله میباشد. شرکت لوله بازکنی مهرشهر نیز همانند بقیه این خدمات را نیز انجام می‌دهد اما با کیفیت بالاتر و سریع کاملا فوری.

در حین انجام این کار باید کار به صورت تخصصی توسط فرد باتجربه ای انجام بگیرد. یعنی اگر هنگام در آوردن اشیا کوچک ترین ریسکی شود قطعا امکان دارد به وسیله یا شئ مورد نظر آسیب وارد شود.

افتادن وسیله به داخل لوله دلیل و علتی ندارد، برای مثال ممکن است فردی هنگام استفاده از سرویس بهداشتی کلید خانه یا سوییج ماشین از جیب آن بیفتد و داخل لوله فرو برود، اشیا در محلی از لوله که مارپیچی است گیر می‌کند

توجه توجه هنگام بودن شئ در لوله هرگز داخل لوله آب نریزید زیرا احتمال فرو رفتن کامل اشیا به درون چاه وجود دارد.

سخن آخر

در نتیجه این مقاله در رابطه با خدمات لوله بازکنی مهرشهر کرج بود، امیدواریم به دنبال آنچه که بوده اید رسیده باشید در این مقاله سعی شد تمامی موارد مربوط به این مورد بیان شود.

شماره تماس پشتیبانی: 09104788070

در خدمات لوله بازکنی مهرشهر کرج رعایت جهت پیشگیری از ویروس کرونا چه نکاتی رعایت میشود؟

سلامتی همشهریان عزیز برای لوله بازکنی مهرشهر کرج از حائز اهمیت بسیار بالایی است. مشتریان عزیز نگران سلامتی خود هستند زیرا ویروس کرونا در حال انتشار بوده و بسیار نیز خطرناک میباشد به همین دلیل جهت رفاه حال مشتریان عزیز نکات بسیار مهمی حین انجام خدمات رعایت می‌شوند که عبارت اند از: ماسک زدن هنگام انجام خدمات، ضد عفونی لوله بازکن به ترتیب، شستشو وسایل و تجهیزات لوله بازکنی، استفاده از دستکش و لباس مخصوص.

آیا دستگاه جدید لوله بازکنی ژنراتور و فنر لوله بازکن برای گرفتگی های سخت سیمانی و رسوبات موثر و جواب میدهد؟

روش جدید لوله بازکنی مهرشهر کرج که با نام فنر برقی ذکر میشود، بهترین و ارزانترین ترین راه حل جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب میباشد این روش برای تمامی لوله های ساختمان و گرفتگی های سخت و حتی چربی و رسوبات نیز صدق می‌کند و به دست لوله بازکن حرفه ای کارساز است.

آیا لوله بازکنی مهرشهر چند ماه باز شدن کامل لوله را تضمین میکند؟

سرویسکاران لوله بازکنی مهرشهر از تجربه بالایی برخوردار هستند. در همه مواقع برای مشتری باز شدن تکمیلی و کامل لوله به مدت 12 ماه یعنی 1 سال گارانتی خواهد شد.

پست های مرتبط

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام عرض ادب خدمات شرکت لوله بازکنی زنجان به ویژه در لوله بازکنی مهرشهر کرج واقعا عالیه ضمن تشکر از این مجموعه واقعا ممنونم.

  پاسخ
  • سلام آقای صابری، وقتتون بخیر امیدواریم حالتون خوب باشد، تشکر از اینکه دیدگاهتان را به اشتراک گذاشتید. آروزی سلامتی برای شما. ما در خدماتتان هستیم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید