لوله بازکنی کمالشهر کرج

folder_openلوله بازکنی کرج
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی کمالشهر کرج

لوله بازکنی کمالشهر کرج در حال حاضر از خدمات برتر لوله بازکنی زنجان میباشد. هم وطنان عزیز که در کمالهشر کرج زندگی می‌کنند می‌توانند جهت رفع مشکلات خانگی از جمله گرفتگی فاضلاب جهت اقدام به رفع مشکل با شماره تلفن 09104788070 تماس گرفته شود، نیروی های فنی شرکت در زمان کوتاه به مشکل رسیدگی خواهند کرد.

لوله بازکنی در کمالشهر کرج را می‌توان از خدمات برتر استان کرج محسوب کرد. زیرا، محله کمالشهر نیز عظیم بوده و جمعیت حدودا زیادی در اینجا ساکن هستند و 20% مشکلات فاضلاب در کمالشهر صورت می‌گیرد.

اطلاعات خدماتتکمیلی
✅️ شرح خدماتلوله بازکنی کمالشهر کرج
✅️ قیمت خدمات165 هزار ریال
✅️ روش لوله بازکنیفنر لوله بازکن و دستگاه ژنراتور
✅️ تضمین لوله بازکنیتحویل لوله 100% باز شده
✅️ سابقه فعالیت20 سال
✅️ ساعت کاری شرکت24 ساعت

در هر صورت جای نگرانی نیست! زیرا لوله بازکنی زنجان با ارائه بهتر خدمات لوله بازکنی در انواع شهر ها مشکل را همچنان رفع نموده و عزیزان این مناطق می‌توانند تنها با یک تماس درخواست لوله بازکنی نمایند.

لوله بازکنی در محله کمالشهر کرج

کمالشهر
لوله بازکنی در منطقه کمالشهر کرج زیر قیمت فوری.

کمالشهر کرج از مناطق بسیار قدیمی کرج میباشد که در گذشته با نام کمال آباد یاد میشد. مقدار جمعیت در کمالشهر تا حدودی متوسط است. کمالشهر از چندین منطقه شهری تشکیل شده است که در زیر موجود هستند:

 • کمال آباد ( کمالشهر مرکزی )
 • شهرک رضوانیه
 • شهرک امیرالمؤمنین
 • شهرک پیشاهنگی
 • شهرک خرمدشت
 • شهرک گلدشت

لوله بازکنی زنجان همانطور که در بقیه محله های کرج از جمله لوله بازکنی عظیمیه کرج شعبه فعال دارد، همشهریان عزیز کمالشهر نیز می‌توانند از خدمات تضمینی و نرخ بسیار خوب بهره مند شوید.

لوله بازکن کمالشهر کرج دقیقا از خود محله کمالشهر به منازل مختلف این منطقه اعزام میشود. زیرا افرادی ساعت ها منتظر سرویسکار می‌شوند و این مشکل را اعتراض می‌دهند زیرا، احتمال اینکه لوله بازکن از دور منطقه اعزام شود وجود دارد و …

به علت بالا شعبه فعال دیگری در کمالشهر قرار داده شد تا رسیدنه به محل آسان و سریع تر انجام بگیرد. عوامل و موارد دیگری نیز وجود دارند که این مجموعه از آنها مانند استفاده از موتوری جهت حضور زود تر آنها را رعایت می‌کند.

لوله بازکن کمالشهر + معرفی

اطلاعات لوله بازکنتکمیلی
✅️ سابقه فعالیت لوله بازکن4/5 سال
✅️ نامحسین
✅️ نام خانوادگینوروزی
✅️ سن32

لوله بازکن نوروزی در کمالشهر حدود 4/5 سال تجربه و سابقه فعالیت در زمنیه لوله بازکنی دارد و مهارت و تجربه چاه بازکنی خوبی دارد، گرفتگی به هر صورت، علت و گونه ای که باشد بدون وقفه فوری توسط نیرو های فنی و حرفه ای شرکت قابل رفع است.

به همان گونه که می‌دانید لوله بازکنی های زیادی در شهر های مختلف ایران در حال ارائه خدمات رفع گرفتگی فاضلاب هستند، در این روز ها عده ای از افراد شاهد کلاه برداری توسط لوله بازکن ها می‌شوند، این موضوع مردم را نگران می‌کند زیرا، این افراد با نام لوله بازکنی با روش های مخصوص هزینه میلیونی از مشتری دریافت می‌کنند.

لوله بازکنی کمالشهر کرج نیز جهت درک این موضوع و حل این مشکل برای از بین نرفتن اعتماد افراد روش های مطمئنی را انجام می‌دهد تا اعتماد و اطمینان مشتری را جلب نماید که در زیر میتوانید مشاهده نمایید:

 1. تضمین خدمات به وسیله فاکتور و ارائه
 2. ضمانت قیمت خدمات لوله بازکنی
 3. تضمین اینکه لوله به طور کامل باز شده است

در چه مواقعی درخواست لوله بازکن پیشنهاد میشود؟

مطمئنا زمانی لوله بازکن ها کاربرد دارند که مشکل فاضلاب همانند گرفتگی لوله اتفاق بیفتد، در این مواقع راهی جز رفع گرفتگی نخواهید داشت‌. روش های خانگی و غیر خانگی و زیادی است که می‌توان جهت رفع گرفتگی استفاده نمود ولی بهتر است در انتخاب خود دقت کنید.

عده ای از افراد هنگام مواجه با انسداد روش های خانگی مانند اسید را آزمایش می کنند ولی این کار به شدت خطرناک است و توصیه نمی‌شود. اگر توجه کنید از راه حل های خانگی هیچ کدام کاربرد ندارند و آنها زمانی به کار برده می‌شوند که گرفتگی بسیار بسیار آسان تر از این حرف ها باشد.

در ابتدای کار بهتر است با یک متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید تا مشکل را برایتان حل نماید، مهم ترین کار نیز همین مورد است یعنی انتخاب لوله بازکن کار راحتی نیست و اگر اشتباه کنید شاهد کلاه برداری خواهید شد. لوله بازکن های معتبر و ضمانتی را از لوله بازکنی کمالشهر کرج 24 ساعته دریافت کنید.

نحوه لوله بازکنی در کمالشهر کرج

لوله بازکنی در کمالشهر با روش فنر لوله بازکنی
رفع گرفتگی تمامی لوله های فاضلاب به وسیله فنر با دستگاه ژنراتور برقی در سریع ترین زمان.

لوله بازکنی در کماشهر کرج می‌تواند با شیوه های مختلفی انجام بگیرد، به یاد داشته باشید در حال حاضر مجموعه شرکت های چاه بازکنی از فنر مخصوص لوله بازکن به همراه دستگاه بهره می‌برند.

روش های دیگری نیز از جمله دستگاه پمپ هوا و دریل موجود هستند، ولی اینها در گذشته کاربرد داشت با اختراع دستگاه ژنراتور لوله بازکنی دیگر رفع گرفتگی آسان، سریع، فوری و بسیار تمیز و کیفیت فوق العاده انجام میشود.

مهم ترین ویژگی لوله بازکنی فنر برقی، قیمت بسیار پایین آن است. لوله بازکنی با فنر معمولی با دستگاه در حال حاضر 100 الی 200 هزار تومان است و نسبت به راه حل های دیگر نیز از کیفیت بالاتری برخوردار است.

خطرات احتمالی لوله بازکنی با فنر و دستگاه

لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور تا به امروز بهترین روش چاه بازکنی بوده است و همچنان ادامه دارد. باید بدانید این روش خطراتی را به همراه دارد که تنها اگر بی دقتی و مهارت کافی نباشد رخ خواهند داد که در زیر عبارت اند از:

 • سوراخ شدن لوله توسط فنر
 • شکستگی لوله
 • نشتی لوله

سه مورد بالا از خطراتی هستند که توسط روشی که گفته شد ممکن است ایجاد شوند، ولی این مشکل چه زمانی رخ میدهد؟ همانطور که میدانید لوله بازکن بی شماری در سطح زمین یعنی ایران در حال انجام این خدمات هستند، این مشکلات توسط کلاه برداران لوله بازکنی انجام میشود.

برخی از افراد که تجربه و مهارت لوله بازکنی کمالشهر کرج ندارند این خدمات را ارائه می‌کنند و مشکلات لوله هنگام انجام کار نیز در همین مواقع رخ میدهد، پس بهتر است از خدمات شرکت های معتبر و قدیمی استفاده کنید.

در ضمن اگر در کار شکستگی و مشکلی برای لوله ایجاد شود مسئولیت آن بر عهده لوله بازکن خواهد بود.

رفع گرفتگی خط فاضلاب در کمالشهر

لوله بازکنی کمالشهر کرج برای کلیه راه های فاضلاب اعم از: ماشین لباسشویی، سینک آشپزخانه، توالت، سینک حمام، پارکینگ و پشت بام صدق می‌کند. در تمام مواقع در منازل مختلف با توجه به شرایط گرفتگی و نوع آن از روش ها و فنر های متفاوت استفاده خواهد شد.

لوله بازکن کمالشهر کرج سال هاست خدمات رفع انسداد فاضلاب را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و با سال ها تجربه آماده هستیم تا هر گونه گرفتگی با هر علتی را رفع کنیم. ایجاد گارانتی و ضمانت کیفیت خدمات نیز انجام خواهد گرفت.

گرفتگی می‌تواند برای کلیه لوله ها صدق کند برای مثال مشتریان عزیز مشاهده شده اند که هنگام استفاده شبانه از سرویس بهداشتی در ساعات 3 بامداد این اتفاق برایشان رخ داده، بعضی از افراد نمی‌داند چه کار کنند و با کدام مجموعه تماس بگیرند و سر درگم می‌شوند

در همچنین مواقعی در هر کجای ایران که هستید تهران کرج و زنجان و شهر های دیگر از طریق این وبسایت تماس بگیرید تا درخواست لوله بازکن ثبت شود، خدمات بدون ایجاد سر و صدای زیاد و خرابی انجام خواهد شد.

در صورت کلاه برداری لوله بازکن چه باید کرد؟

کلاه برداری لوله بازکن ها در سراسر شهر های ایران رواج یافته، آیا این حقیقت دارد؟ بله 100% در بیشتر شهر ها از جمله تهران، مشهد، کرج و … دریافت هزینه های بالاتر از مشتری به منظور کلاه برداری انجام میشود و مردم نگران هستند.

ما یک راه برای جلوگیری از این مشکل پیشنهاد میکنیم، اگر از هر شرکتی و مجموعه ای که خدمات لوله بازکنی کمالشهر را برایتان انجام داده اند بعد از اتمام کار از سرویسکار فاکتور دریافت کنید مطمئن باشید در این صورت حتی در صورت دریافت هزینه بالا از شما می‌توان آن را بازگرداند.

در صورتی که متوجه کلاه برداری شده اید، از طریق شکایت اتحادیه میتوانید هزینه ای که اضافی داده اید را بازگردانید.

راه خانگی جهت رفع گرفتگی فاضلاب

روش خانگی لوله بازکنی در کمالشهر کرج
خدمات لوله بازکنی در کمالشهر کرج را می‌توان با استفاده از روش های کاملا خانگی همانند محلول لوله بازکن انجام داد ولی باید دقت شود تا سبب آسیب به لوله نشود.

بعضی از افراد معتقدند می‌توان با استفاده از روش ها و راه حل های خانگی گرفتگی لوله را برطرف کرد، در واقع این راه تنها مواقعی کارساز است که مشکل سطحی و آسان باشد در غیر این صورت اینها هیچ کمکی به لوله نخواهد کرد. در زیر لیستی از روش های خانگی موجود است:

 • رفع گرفتگی با استفاده از شیلنگ آب داغ
 • ریختن اسید داخل لوله
 • استفاده از محلول های شیمیایی
 • جوش شیرین و سرکه
 • و موارد دیگر

موارد بالا را می‌توان از راه حل های خانگی محسوب کرد، بسیاری از روش ها همانند اسید و سرکه به چسب های لوله آسیب وارد می‌کنند و موجب از بین رفتن لوله خواهند شد، در مواقعی که قصد استفاده از روش خانگی را دارید پیشنهاد ما، فشار آب، تلمبه میباشد.

هرگز اسید و محلول شیمیایی را داخل لوله نریزید این مواد اسیدی و شیمیایی بوده و سریع لوله را از بین می‌برند ولی فشار آب و تلمبه ضرری به لوله نمی‌رسانند و استفاده آنها در لوله بازکنی کمالشهر ارزش دارد.

برای رفع گرفتگی لوله های سیمانی، رسوبات چه کار باید کرد؟

رسوب گرفتگی و گرفتگی سیمانی لوله های فاضلاب از بدترین نوع گرفتگی محسوب میشوند، در این مواقع برای این نوع گرفتگی باید از روش خاصی استفاده کرد که لوله بازکنی کمالشهر کرج از فنر فولادی با دستگاه ژنراتور برقی پیروی می‌کند.

رسوب گرفتگی را نمی‌توان به هیچ وجه با فنر، اسید، دریل و … رفع نمود، تنها راه آن فنر الماسی است و این روش نیز به تخصص خاصی نیاز دارد در غیر این صورت ممکن است شاهد اتفاق بدتر لوله شوید.

لوله بازکن کمالشهر کرج تخصص که از سوی این مجموعه به منزل مشتری اعزام خواهد شد، این توانایی را دارد که با استفاده از فنر فولادی گرفتگی های سیمانی و رسوب را رفع نماید، پس لازم نیست نگران باشید!

هزینه لوله بازکنی با فنر الماسی

فنر الماسی نسبت به فنر های دیگر لوله بازکنی بزرگ و کوچک متفاوت است، قدرت و عملکرد این فنر بسیار بالاست که در صورت استفاده نادرست ممکن خسارات جبران ناپذیری به لوله و شما وارد شود، پس بهتر است در این موضوع با دقت تصمیم بگیرید.

فنر فولادی با سر دنده داخل لوله کار میکند، یعنی در استفاده از این فنر سر دنده که داخل دستگاه وجود دارد استفاده خواهند شد، به ازای مصرف هر عدد سر دنده داخل دستگاه هزینه مربوطه از مشتری دریافت خواهد شد.

این خدمات لوله بازکنی با فنر الماسی تضمینی و ضمانت کامل انجام میشود و در صورت بروز کوچک ترین مشکلی بر عهده شرکت خواهد بود.

مراحل اعزام لوله بازکن به کمالشهر کرج

در خدمات لوله بازکنی کمالشهر کرج اعزام لوله بازکن مهم ترین مورد در ارائه خدمات میباشد، این مورد باید سریع و فوری انجام شود تا مشتری نیز زیاد منتظر نماند. لوله بازکن های این مجموعه به منطقه کمالشهر در مراحل زیر اعزام میگردد:

 1. تماس مشتری با لوله بازکنی کمالشهر کرج: در اولین گزینه مشتری به محض گرفتگی با شرکت تماس می‌گیرد، اطلاعات مربوطه از مشتری همانند: آدرس محل مورد نظر، نوع گرفتگی، طول لوله و … دریافت می‌شود.
 2. . اعزام لوله بازکن به آدرس مورد نظر در کمالشهر: در مرحله بعدی به محض تماس مشتری لوله بازکن آماده و در واقع حرفه ای و سریع به محل، منزل و یا محل کار مشتری اعزام خواهد شد.
 3. حضور 20 دقیقه ای سرویسکار در آدرس: مورد بعدی مدت زمانی است که طول خواهد کشید چاه بازکن به محل مشتری برسد، این زمان بین 10 دقیقه الی 45 دقیقه میباشد زیرا به دلیل داشتن موتوری و اعزام از نزدیک ترین شعبه سریع خواهند رسید.

معرفی فنر لوله بازکنی کمالشهر کرج

فنر لوله بازکنی
فنر لوله بازکن که به همراه دستگاه لوله بازکنی جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد در حال حاضر بهترین روش جهت رفع انسداد فاضلاب است.

در روش لوله بازکنی کمالشهر کرج از روش فنر برقی استفاده خواهد شد، فنر مهم ترین چیز در این روش است، طول فنر و قدرت و قطر آن حائز اهمیت بالا است. فنر های شرکتی موجود عبارت اند از:

 • فنر معمولی در طول 6 الی 10 متر
 • فنر بزرگ 10 الی 20 متر
 • فنر فولادی ( قدرتمند، قوی، بلند، عملکرد عالی )

در انواع گرفتگی هایی که اتفاق می افتد، قطعا متفاوت می‌باشند و نوع گرفتگی، دلیل گرفتگی و سختی گرفتگی در هر کجا فرق می‌کند به همین دلیل نیز در هر جا با توجه به شرایط لوله از فنر مخصوص و متفاوت استفاده خواهد شد.

در ضمن لوله های فاضلاب تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند، فنر های جداگانه برای خط های فاضلاب استفاده می‌شوند تا از کثیف کاری بیش از حد جلوگیری و کیفیت کار افزایش یابد.

راه حل های خانگی برای کاهش انسداد فاضلاب

برای بعضی از افراد اتفاق می افتد که در ماه به تعداد 2 بار گرفتگی برای آنها اتفاق می افتد و این مشکل آنها را آزار میدهد در صورتی که این مشکل غیر طبیعی است و گرفتگی 1 بار در سال عادی است، برای بهتر شدن کامل پیشنهاد میشود راه حل های زیر را برای جلوگیری از گرفتگی متعدد انجام دهید:

 • استفاده یکبار در ماه از محلول لوله بازکن
 • ریختن تاید به همراه آب هر ماه داخل لوله ( بهترین روش جلوگیری از گرفتگی )
 • عدم انداختن زباله و وسایل داخل ورودی لوله
 • هرگز غدا و باقی مانده آن را ورودی لوله سینک ظرفشویی نریزید!

دوستان و همشهریان عزیز لوله بازکنی کمالشهر، با انجام دادن موارد بالا قطعا و اطمینان می‌دهیم هرگز همواره با مشکلات فاضلاب و انسداد در خط های فاضلاب مواجه نخواهید شد.

در بسیاری از خانه ها خانواده عزیز منزل وسایل، زباله ها و منابع را به جای اینکه در سطل آشغال بریزند داخل لوله می اندازند به همین دلیل نیز است که در بسیاری مواقع علت گرفتگی کاغذ دستمالی و زباله های مختلف ساختمان میباشد.

سایر سرویس خدمات لوله بازکنی کمالشهر کرج

لوله بازکنی کمالشهر علاوه بر اینکه خدمات رفع گرفتگی کلیه لوله های فاضلاب را انجام می‌دهد، خدمات مربوط به فاضلاب را همانند تخلیه چاه … را ارائه می‌دهد که در زیر میتوانید لیست کامل آنها را مشاهده کنید:

 • تخلیه چاه در کمالشهر کرج
 • حفر چاه فاضلاب و آب در کمالشهر کرج
 • بیرون آوردن شئ با ارزش از لوله کمالشهر
 • رفع بوی بد فاضلاب

حرف نهایی

در نتیجه گیری اگر به مشکلاتی همانند انسداد در راه های فاضلاب و دیگر خدمات برخوردید بدون نگرانی و سر درگم از خدمات لوله بازکنی کمالشهر کرج به صورت شبانه روزی و از کیفیت خدمات و قیمت های مناسب و پایین ترین از رقبا بهره مند شوید.

پاسخ به سوالات مشتریان لوله بازکنی کمالشهر

لوله بازکن کمالشهر چگونه گرفتگی های سخت را مانند رسوب گرفتگی باز میکند؟

همانطور که در میان مقاله گفته شد، باز کردن لوله های بسیار سخت و سیمانی توسط لوله بازکن به وسیله سرزنده با فنر فولادی و دستگاه انجام میشود و باز شدن قطعی لوله نیز تضمین میشود.

آیا سرویسکاران شرکت لوله بازکنی کمالشهر کرج در چه ساعاتی فعالیت میکنند؟

نیرو های فنی شرکت که در شعبه لوله بازکنی کمالشهر کرج مستقر شده اند در طول شبانه روز در همه ساعات آماده خدمت رسانی می‌باشند، در هر ساعتی که نیاز داشتید میتوانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

نحوه ارتباط با نزدیک ترین لوله بازکن چگونه است؟

جهت ارتباط با نیرو های ما در کمالشهر با شماره تماس 09104788070 تماس بگیرید، به محض دریافت آدرس مشتری نزدیک ترین نیرو به محل اعزام میشود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید