لوله بازکنی گلشهر زنجان

folder_openلوله بازکنی زنجان
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی گلشهر زنجان

با سلام، به صفحه لوله بازکنی گلشهر زنجان از لوله بازکنی زنجان خوش آمدید. مطمئن شما نیز به دلیل مشکل خدماتی مانند گرفتگی چاه این صفحه را دنبال کرده اید. در این مقاله به خدمات چاه بازکنی در محله گلشهر زنجان کامل پرداخته می‌شود.

✅️ نام خدماتلوله بازکنی گلشهر زنجان
✅️ مدت زمان 30 دقیقه
✅️ ناشر لوله بازکنی زنجان
✅️ نوع خدماترفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب
✅️ قیمت لوله بازکنی 150 هزار
✅️ روش انجام کارفنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور برقی

فهرست مطالب

معرفی محله گلشهر زنجان

گلشهر زنجان
گلشهر زنجان یکی از محله های بالای زنجان و بزرگترین شهرک های استان زنجان محسوب می‌شود.

گلشهر یکی از بزگترین محله ها و شهرک های استان زنجان است و افراد زیادی ساکن این منطقه هستند و زندگی می‌کنند. یکی از بدترین مشکلات این محدوده گرفتگی چاه فاضلاب است. زیرا، مجموعه های چاه بازکنی به همین دلیل راه اندازی شد.

لوله بازکنی گلشهر زنجان محله گلشهر را تحت پوشش خود در آورده است و هر موقع فردی به خدماتی همچون رفع گرفتگی لوله نیاز داشت، این خدمات در سریعترین زمان ممکن در دسترس او قرار می‌گیرد.

چاه بازکنی گلشهر زنجان بدون ایجاد تعطیلی در روز های هفته آماده است تا مشکل شما عزیزان را حل کند. زیرا تنها کاری که کافیست شما عزیزان انجام دهید تماس با درج شده مورد نظر در سایت است.

لوله بازکنی شهرک گلشهر زنجان

از مشکلات متعدد شهرک گلشهر، مسدود چاه و فاضلاب است. این مشکلات دلایل خاصی دارند که در ادامه به آنها پرداخه میشود و کامل توضیح خواهیم داد.

لوله بازکنی شهرک گلشهر زنجان با روش های تضمینی مانند روش دستگاه و فنر انجام می‌گردد. زیرا بقیه روش ها مانند پمپ و واترجت خطرات زیادی دارند و دیگر معایب آنها ایجاد کثیفی و صدا در منطقه است.

امروزه قطر لوله های منزل بسیار کوچک بوده و قابل گرفتگی سریع است. حتی یک کاغذ دستمالی و دستمال کوچک موجب گرفتگی در لوله میشود و قطر لوله کم شده و آب به سختی جریان دارد.

پیشنهاد ما به شما عزیزان مردم عزیز گلشهر، ننداختن هر گونه اشیا و وسایل ساختمان داخل لوله های منزل مانند توالت فرنگی و ایرانی است. به خاطر داشته باشید هر گونه جامد چاه را مسدود می‌کند.

عوامل گرفتگی فاضلاب گلشهر زنجان

از بدترین علل های گرفتگی چاه رسوب است. علت رسوب بستگی لوله چاه، روغن و غذا مخصوصا که داخل سینک ریخته می‌شود، است. برخی مواد داخل لوله تحنشین می‌شود و رسوب می‌بندد.

گرفتگی چاه دلایل متفاوت و مختلفی دارد، چند نمونه از علت های گرفتگی انواع لوله های منزل در زیر آمده است:

 • تعمیر و ساخت و ساز خانه
 • دستمال توالت
 • زباله و اشیا ساختمان
 • چربی
 • و موارد دیگر

دقت کنید اگر هر چیزی غیر از آب فاضلاب داخل لوله وارد شود، احتمال گرفتگی لوله بسیار بیشتر است. پس اجازه ندهید به غیر از آب وسایل دیگری به لوله نفوذ کند.

معرفی دستگاه و ابزار لوله بازکنی گلشهر زنجان

دستگاه ژنراتور و فنر بهترین روش لوله بازکنی در گلشهر زنجان
فنر های لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور به دلیل محبوبیت زیاد و مزایای بی شمار، رفع گرفتگی چاه با این روش انجام میشود.

راه حل های زیادی برای لوله بازکنی وجود دارد اما قطعا باید از یک روش مطمئن و بهتر برای رفع گرفتگی 100% و تضمینی لوله استفاده کرد، تا کیفیت و مشکل از ریشه رفع شود.

روش های موجود لوله بازکنی شرکتی عبارت اند از:

 • تراکم هوا
 • ژنراتور

پیشنهاد میکنیم مقاله لوله بازکنی شهرک کارمندان را برای اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید. زیرا، انواع روش های لوله بازکنی معرفی شده است. و بهترین روش جهت باز کردن لوله نیز مشخص و مزایا و معایب آن کامل توضیح داده شد.

در مقاله قبل نیز روش ژنراتور و فنر به عنوان بهترین روش انتخاب شد. زیرا، این روش نسبت به بقیه راه حل ها مزایا زیادی دارد و حتی یک گونه معایب نیز تا به حال از آن کشف نشده است.

لوله بازکنی در گلشهر زنجان

می‌دانیم گرفتگی لوله های منازل در شهر بسیار از گذشته بیشتر رخ میدهد و این مشکل مطمئنا زندگی شما را نیز مختل میکند، اما با وجود شرکت های لوله بازکنی فوری و شبانه روزی دیگر نیازی نیست نگران این مشکل باشید.

شرکت های بی شماری در زنجان در حال ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله هستند. اما یکی از مهم ترین موضوعات انتخاب درست لوله بازکنی است. زیرا، انتخاب نادرست علاوه بر از دست رفتن هزینه، کیفیت کار نیز بهتر نمی‌باشد.

اما لازم نیست نگران نباشید! چون بهترین شرکت لوله بازکنی گلشهر زنجان در خدمت شماست. باید بگوییم درست آمده اید. اینجا خدمات کاملا بهداشتی به بهترین کیفیت با کمترین هزینه این خدمات را انجام می‌دهد.

خدمات رفع چاه گرفتگی را از شرکت معتبر و تضمینی ما تنها با یک تماس دریافت نمایید.

مراحل لوله بازکنی در گلشهر زنجان

در مقاله های قبل تر گفته شد از روش فنر که با دستگاه ژنراتور کار می‌کند جهت باز کردن لوله های منازل استفاده می‌شود. در اینجا نیز قصد داریم مراحل لوله بازکنی را 3 مرحله است توضیح دهیم کامل.

 1. در اولین مرحله از رفع مسدودی لوله، لوله مسدود شده را بررسی می‌کند، اینکه لوله از کجا گرفتگی دارد، شدت گرفتگی چقدر است، طول فنر مورد نیاز چقدر باشد، فنر معمولی نیاز باشد یا فولادی، روش فنر آیا مناسب باز کردن لوله است، قطر و طول فنر چقدر باشد و …
 2. در دومین مرحله از چاه بازکنی، فنر مخصوص داخل دستگاه ژنراتور که گفته ایم انداخته میشود و سر فنر را برای عمل بهتر و برای اینکه از پیچ لوله رد شود کچ میکنیم، بعد از اینکار فنر داخل لوله کنترل می‌شود.
 3. در مرحله سوم از رفع گرفتگی لوله، سعی می‌کنیم موردی که موجب گرفتگی لوله شده است را داخل لوله تشخیص دهیم و با استفاده از فنر یا داخل چاه هدایت کنیم یا مواردی مانند مو را بیرون بکشیم و در نتیجه لوله را باز کنیم.

ایجاد حداقل کثیف کاری در چاه بازکنی

لوله بازکنی در گلشهر زنجان با حداقل خرابی
لوله بازکنی به دلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته همچون ژنراتور و تجربه سرویسکار بدون ایجاد کثیف کاری انجام میشود.

قطعا به دنبال جواب سوال آیا هنگام رفع گرفتگی لوله کثیف کاری ایجاد میشود هستید، اجازه دهید این مورد را کامل توضیح دهید.

قطعا باید هنگام باز کردن هر کدام از لوله های منزل کثیف کاری ایجاد شد به خصوص لوله سرویس بهداشتی، اما می‌توان میزان کثیف کاری را تا حد ممکن با روش های درست و بهینه کاهش داد.

یکی از قابلیت های روش ژنراتور و فنر که معرفی کرده ایم، ایجاد کمترین خرابی در محل گرفتگی است. در ارائه مزایای این روش در مقاله قبل تر نیز به این موضوع اشاره شده است.

با توجه به روش باز کردن لوله که بهترین روش ممکن بوده و حداقل کثیف کاری را ایجاد می‌کند، تجربه سرویسکاران این محموعه نیز در این موضوع تأثیر بسزایی دارد.

به شما عزیزان قول میدهیم، در هنگام انجام کار در باز کردن لوله، خدمات بدون ایجاد کوچک ترین آسیب و کثیفی انجام می‌گردد. حتی در صورت ایجاد شدن میزان کثیفی محل توسط لوله بازکن شسته خواهد شد.

لوله بازکنی بدون آسیب رساندن

یکی از نوع خسارت هایی که به لوله بازکن یا مشتری وارد میشود، شکستن لوله هنگام باز کردن لوله توسط لوله بازکن است. این اتفاق بد به دلیل تجربه کم و مهارت ناکافی سرویسکار است.

باید گفت، سرویسکاران مجموعه چاه بازکنی زنجان آموزش دیده و تجربه درخشان بالای 10 سال در زمینه های لوله بازکنی و رفع گرفتگی انواع لوله ها دارند و شکستگی لوله و اینگونه موارد توسط آنها غیر ممکن است.

همانطور که گفته شده است، خدمات چاه بازکنی تضمینی انجام می‌گیرد. در صورتی که شکستگی و موارد مانند این موضوع برای مشتریان ما اتفاق بیفتد، طبق قانون و شرایط مربوطه خسارت بر عهده لوله بازکن است، که اطمینان می‌دهیم همچین چیزی غیر ممکن است.

در متن های بالا گفته ایم که، یکی از مهم ترین مواردی که باید رعایت شود انتخاب درست شرکت لوله بازکنی است، این مورد مربوط به همین موضوع است و دربر می‌گیرد.

رفع گرفتگی لوله با تراش رایگان

علاوه بر اینکه گرفتگی در هر یک از لوله های فاضلاب دلایل مختلفی دارند، شدت و نوع گرفتگی متفاوتی نیز دارند. در بعضی از گرفتگی ها، شدت مسدود بسیار بالا بوده و فنر معمولی نمی‌تواند بر مشکل غلبه کند به همین دلیل از فنر فولادی یا سر دنده استفاده می‌شود.

در صورت نیاز به فنر بلند، انجام این کار را ( فنر تراش ) می‌نامند. باید گفت تراشکاری و تراش لوله توسط ما برای جلب شما مشتری عزیز و یک نوع تخفیف محسوب شده و رایگان انجام میشود.

اولین و مهم ترین چیزی که در اولویت اول در هنگام ارائه خدمات قرار دارد، رضایت مشتری است. برای کسب رضایت مشتریان سعی می‌شود خدمات به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد و شما عزیزان از تخفیفات ویژه ما نیز برخوردار هستید.

تخفیف ویژه 30% درصدی برای کسب رضایت شما تعلق میگیرد و تراش رایگان نیز که گفته شد انجام میشود.

25 دقیقه تا حضور لوله بازکن گلشهر زنجان در منزل مشتری

از مهم ترین مواردی که در کسی رضایت مشتری بی تأثیر نیست، زمانی است که طول می‌کشد سرویسکار به منزل مشتری برسد، این زمان باید توسط همه شرکت ها بهینه باشد.

مدت زمان رسیدن لوله بازکن های شرکت ما تا محل شما 25 دقیقه است. چون نیرو های شرکت موتور سواری می‌کنند و از نزدیک ترین شعبه اکیپ به منزل اعزام میشود.

به عنوان مثال: هنگام تماس بعضی مشتریان با پشتیبانی، سوال می‌کنند آیا سرویسکار کی به منزل ما می‌رسد؟ و در صورتی که این موضوع رعایت نشده و دیر شود مشتری ناراحت میشود.

برای همین، اطمینان می‌دهیم نیرو های شرکت در سریعترین زمان اعزام میشوند و فوری در منزل حضور می‌شوند.

خطرات احتمالی هنگام اجرا لوله بازکنی

همانطور که شما عزیزان نیز میدانید، در هنگام اجرا رفع گرفتگی لوله فضولات احتمال شکستگی و شامل خطرات دیگر است که ممکن است رخ دهد که قطعا نباید اینطور شود مگر اینکه لوله بازکن ناشی و بی تجربه باشد.
در زیر چندین نوع از خطرات مهم لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور آمده است:

 1. شکستگی لوله: فنر لوله بازکن قدرت بسیار زیادی دارد و برای همه نوع گرفتگی و چاه عمل می‌کند به همین دلیل و قدرت زیاد آن ممکن است به دلیل بی تجربه گی لوله بازکن، لوله دچار شکستگی شود. ولی با لوله بازکنی زنجان نگران همچنین موردی نباشید!
 2. نشتی لوله: از دومین موارد خطرات، نشتی لوله است که در بعضی مواقع انجام می‌دهد، اما این مورد نیز به دلیل تجربه کم و سابقه سرویسکار است. نشتی لوله موجب ریزش سقف خانه و وارد طبقه های زیرین میشود. در این مورد فنر لوله را سوراخ می‌کند.

2 مورد بالا از مهم ترین خطرات لوله، هنگام رفع گرفتگی فاضلاب هستند. شما عزیزان تنها کافیست مشکل خود را با لوله بازکنی زنجان مطرح کرده و به ما بسپارید.

دلیل گرفتگی مجدد لوله باز شده در مدت کوتاه

در برخی موارد هنگام گرفتگی لوله و باز شدن توسط شرکت های لوله بازکنی، مشاهده می‌شود همان لوله دوباره در مدت بسیار کوتاهی مجدد دچار گرفتگی شده و در صورتی که مشتری عامل این مشکل نباشد قطعا مقصر لوله بازکن است.

برخی از لوله بازکن های سال تنها به دلیل دریافت هزینه لوله بازکنی می‌کنند و لوله های مسدود را به طور سطحی و از ریشه حل نمی‌کنند و قطعا روزی آن لوله مسدود میشود، به همین دلیل است که از لوله بازکن باید درخواست فاکتور نمایید.

در مقاله های سایت نیز گفته شد، بعد از انجام کار از لوله بازکن های شرکت ما فاکتور تضمینی درخواست نمایید. اما لوله بازکن های ما آموزش دیده و مطمئن هستند و اطمینان می‌دهیم شاهد مشکلات شامل اینها نخواهید شد.

تجربه سرویسکاران شرکت و روش لوله بازکنی جدید سال 1401 اجازه همچین مشکلاتی را نمی‌دهد. بنابراین، خیالتان راحت.

لوله بازکنی گلشهر زنجان 100% ضمانت و تضمینی

لوله بازکنی با 100% تضمینی و فاکتور
برای کسب رضایت مشتریان عزیز شرکت خدمات را با تضمین و ضمانت 100% انجام می‌گردد.

تضمین خدمات ارائه شده توسط شرکت های لوله بازکنی، یکی از مهم ترین وظایف آنها است. زیرا، اگر هدف یک شرکت رفع مشکل مشتری و ارائه خدمات خود باشد، خدمات تضمینی انجام می‌دهد.

لوله بازکنی گلشهر زنجان ارائه فاکتور برای انواع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و … را مهم ترین ویژگی خود می‌داند. زیرا موجب رضایت مشتری و اعتماد بیشتر می‌شود.

فقط با یک کلیک و تماس از خدمات تضمینی و مطمئن ما بهره مند شوید.

راه های انتخاب لوله بازکنی گلشهر زنجان مطمئن و تضمینی

در مقاله های قبل تر نیز گفته شد مهم ترین مورد در هنگام مسدود فاضلاب، انتخاب لوله بازکنی مطمئن و همینطور ارزان است. در زیر ویژگی های شرکت خوب و شامل مواردی که گفته شد آمده است:

 • ارائه فاکتور برای کار انجام شده
 • حضور نیرو در منزل مشتری در کمتر از نیم ساعت
 • فعالیت در 7 روز هفته
 • قیمت منصفانه کیفیت بهتر
 • رعایت اصول بهداشت به خصوص در شرایط کرونا
 • حداقل کثیف کاری در منزل مشتری
 • کارکنان بیشتر و مطمئن

دقت کنید، مهم ترین ویژگی های شرکت خوب تضمین است. بعضی از شرکت های لوله بازکنی بدون تضمین انجام می‌دهند خدمات لوله بازکنی را و در صورت مجدد مشکل، دیگر حتی در دسترس نخواهند بود.

پیشنهاد ما تماس با شرکت معتبری همچون ما است. زیرا، علاوه بر داشتن ویژگی های بالا که گفته شد، زیر قیمت همکاران چاه بازکنی می‌کند.

تخلیه چاه گلشهر زنجان

لوله بازکنی گلشهر زنجان علاوه بر خدمات رفع گرفتگی لوله، تخلیه چاه گلشهر زنجان نیز ارائه داده میشود. قطعا شما زمانی به خدمات تخلیه کردن چاه فاضلاب نیاز خواهید داشت. زیرا، زمانی چاه فاضلاب شما پر خواهد شد.

مانند خدمات لوله بازکنی، هزینه تخلیه چاه نیز در برخی از شرکت های خدماتی متفاوت است. بنابراین باید از خدمات ارزان و همینطور تضمینی مانند لوله بازکنی زنجان استفاده نمایید.

تخلیه چاه گلشهر زنجان توسط راننده تانکر های شرکت انجام میشود. به محض تماس مشتری با شرکت در کمترین زمان ماشین به محل مشتری اعزام میشود و مدت زمان معمول برای رسیدن تحت شرایط مانند ترافیک 1 ساعت است.

خالی کردن چاه فاضلاب با ماشین های مختلف و پمپ های پیشرفته و متفاوت در شرایط های مختلف برای مشتری انجام میشود. در ادامه با ماشین های تخلیه چاه و پمپ ها آشنا میشوید و هر کدام را توضیح خواهیم داد.

تخلیه چاه با ماشین های مختلف

در خدمات خالی کردن چاه چند نوع ماشین وجود دارد که برای چاه های متفاوت و مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند که در زیر تعریف شده است.

تخلیه چاه با ماشین 6 هزار لیتری: این نوع ماشین معمولا برای همه چاه ها مناسب است و تقریبا 90% مشتریان از این ماشین استفاده می‌کنند. زیرا هم کوچک و مناسب همه چاه ها است.

تخلیه چاه با تانکر 8000 لیتری: این تانکر متوسط است و مانند ماشین قبلی برای انواع چاه ها می‌توان استفاده کرد.

تخلیه چاه با خاور 12 هزار لیتری: بزرگترین ماشین در ایران باید خاور 12000 لیتری باشد. به هیچ وجه نباید از این روش برای چاه های متوسط و کوچک استفاده کرد. این تنها برای چاه هایی با عمق زیاد و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خالی کردن چاه با پمپ های قوی و پیشرفته

علاوه بر ماشین های مختلف برای خالی کردن چاه باید از یک نوع پمپ استفاده کرد. پمپ های مختلفی وجود دارد که در زیر به تعریف آنها پرداخته شده است.

مکنده: پمپ مکنده قوی ترین و بهترین نوع پمپ برای تخلیه چاه فاضلاب میباشد. مکنده تمام مواد چاه از جمله آب، لجن، سپتیک و … را ترکیبی و کاملا پاکیزه خالی می‌کند.

آبکش: پمپ آبکش برای تخلیه آب چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعضی از مشتریان عزیز لوله بازکنی زنجان برای خالی کردن آب چاه تماس می‌گیرند، این نوع پمپ در این مواقع به درد می‌خورد.

لجن کش: پمپ لجن کش نیز مانند پمپ آبکش، تنها یک نوع مواد چاه را تخلیه می‌کند که به آن لجن گفته می‌شود. این ابزار برای کسانی که برای تخلیه لجن چاه تماس می‌گیرند مناسب است.

حفاری چاه در منطقه گلشهر زنجان

حفر چاه در گلشهر زنجان
خدمات حفاری و کندن چاه نو فاضلاب و آب در محله گلشهر انجام میشود.

از دیگر خدمات این مجموعه می‌توان به حفر چاه در این محله اشاره کرد. خدمات حفر چاه نیاز عزیزانی که تازه ساخت و ساز کرده اند یا چاه آنها ریزش کرده، است.
معمولا دو نوع چاه نیاز شما عزیزان میشود که عبارت اند از:

 • چاه فاضلاب
 • چاه آب

از این سو که آب در محله گلشهر زنجان فرهم است و نیازی به آب نیست، معمولا چاه فاضلاب نیاز برخی از مشتریان عزیز میشود. مقنی های شرکت در هر زمان آماده ارائه خدمات هستند.

معمولا سوال بعضی از افراد از مقنی، چقدر زمان می‌برد چاه کامل حفر شود؟ در پاسخ باید گفت نیرو های ما سعی خود را می‌کنند و هدف اصلی اتمام کار در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت است.

ارتباط با لوله بازکنی گلشهر زنجان و نتیجه گیری

در نتیجه اگر به خدماتی همچون، رفع مسدود راه آب، خالی کردن مواد و فضولات داخل چاه، بیرون آوردن شی با ارزش از لوله و … نیاز دارید با شماره زیر لوله بازکنی گلشهر زنجان تماس بگیرید.
اطمینان میدهیم، خدمات بلافاصله در کمترین زمان به بهترین شکل ممکن با کمترین قیمت انجام میشود.

09104788070

آیا لوله بازکنی گلشهر زنجان در روز های تعطیل نیز خدمات ارائه میکند؟

بله، قطعا. از مهم ترین ویژگی های شرکت لوله بازکنی گلشهر زنجان ارائه خدمات در تمام روز های هفته مانند جمعه و ایام تعطیلات است.

آیا پمپ تراکم هوا را در همه ی لوله های گرفته در زنجان می توان استفاده کرد؟

بله می‌توان استفاده نمود. پمپ تراکم هوا هیچ گونه خطری برای لوله ندارد و تنها هوا داخل لوله وارد می‌کند که ممکن است گرفتگی را رفع کند، اما این روش بیشتر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و در بیشتر مواقع جوابگو نیست و به همین دلیل از روش دستگاه و فنر استفاده میکنیم.

آیا لوله ای که با فنر سوراخ شود را حتما باید عوض کنیم؟

تنها دو راه پیش رو دارید: 1 اینکه لوله کش یا تعمیر کار به منزل اعزام شده و لوله را تعمیر کند. 2 اگر لوله شکستگی زیادی داشت و یا میل به عوض کردن لوله داشتید، لوله کامل عوض شود.

علت اصلی گرفتگی لوله در ساختمان چیست؟

معمولا در بیشتر مواقع گرفتگی چاه های فاضلاب، زباله های ساختمان است همه وسایل ساختمان اعم از کاغذ دستمالی و اسباب بازی به غیر از آب لوله را مسدود خواهد کرد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید