لوله بازکنی گوهردشت کرج

folder_openلوله بازکنی کرج
commentبدون دیدگاه
لوله بازکنی گوهردشت کرج

لوله بازکنی گوهردشت کرج، خوش آمدید در این مقاله به تعریف خدمات رفع گرفتگی در منطقه گوهردشت کرج میپردازیم، شما قطعا به عامل انسداد اینجا مراجعه کردید پس اگر تلاش در حل مشکل فاضلاب دارید این مقاله منبع حل مشکل شماست!

شرکت لوله بازکنی زنجان ارائه دهنده برترین خدمات در کل شهر های ایران میباشد از جمله کرج پس محله گوهردشت نیز شامل این مجموعه میشود با شاهد گرفتگی متعدد لوله در این محله، جداگانه به معرفی و این خدمات را شرح می‌دهیم.

لوله بازکنی گوهردشت کرج از خدمات ویژه این شرکت به شمار می‌رود. لوله بازکن های خِبره و کاربلدی را مجموعه لوله بازکنی زنجان با شعبه فعال شبانه روزی در منطقه گوهردشت قرار داد.

اطلاعاتتکمیلی
✅️ناشرلوله بازکنی گوهردشت کرج
✅️ روش لوله بازکنیدستگاه ژنراتور، فنر برقی
✅️ مدت زمان انجام کار1 ساعت
✅️ ساعات کاری24 ساعته
✅️ سابقه کاری شرکت20 سال
✅️ ضمانت خدماتتضمین کیفیت و قیمت
✅️ شرح خدماترفع گرفتگی کلیه لوله های فاضلاب ساختمان
✅️ زمان حضور در محل20 دقیقه
✅️ میزان کثیف کاریبدون کوچک ترین کثیف کاری
✅️ قیمت لوله بازکنیبستگی به شدت گرفتگی لوله

فهرست مطالب

معرفی منطقه گوهردشت کرج

لوله بازکنی در گوهردشت
خدمات روز لوله بازکنی در کل منطقه گوهردشت فاز ۱، ۲ و ۳ فوری انجام میشود.

لوله بازکنی گوهردشت تصمیم در این دارد که در ابتدا بهتر است به معرفی محله مورد نظر یعنی گوهردشت کرج بپردازد، همانطور که می‌دانیم گوهردشت از مناطق بالا و با فرهنگ استان البرز میباشد و محبوبیت زیادی برخوردار است.

گوهردشت در منطقه 7 شهر داری کرج واقع شده و تاکنون جمعیت آن رو به افزایش بوده است و ادامه دارد، این محله دارای 3 فاز اصلی است که به 13 خیابان تقسیم شده است.

امیدواریم توانسته باشیم به معرفی هر چه بهتر این محدوده پرداخته باشیم در ادامه مقاله به توضیحات درباره رفع گرفتگی لوله خواهیم پرداخت، پیشنهاد می‌شود همراه ما باشید.

لوله بازکن گوهردشت

لوله بازکنی گوهردشت کرج بهترین نیرو ها را به منازل مختلف مشتری در انجام خدمات اعزام میکند، نیرو ها از سریع ترین شعبه موجود ارسال خواهند شد، نزدیک ترین شعبه به گوهردشت، لوله بازکنی عظیمیه کرج میباشد که دسترسی در این صورت بسیار آسان میشود.

ولی چاه بازکن گوهردشت از عظیمیه اعزام نخواهد شد! بلکه از محله خود گوهردشت اعزام میشود، زیرا در صورت وجود شعبه شبانه روزی در گوهردشت چرا از عظیمیه کرج نیرو ارسال شود پس از این موضوع خیالتان را راحت می‌کنیم.

در شرح مهارت و تجربه سرویسکاران باید گفت لوله بازکن ها از سابقه 4 ساله برخوردار هستند و نیرو هایی که به تازگی در شرکت استخدام شده اند نیز موظف اند آموزش های مربوط به چاه بازکنی را بگذرانند.

لوله های فاضلاب گوهردشت چرا مسدود میشوند؟

علت انسداد لوله در گوهردشت چیست
گرفتگی لوله های فاضلاب را در محدوده گوهردشت عبور منابع ساختمان داخل لوله ایجاد می‌کنند.

قبل از اینکه به تعریف خدمات لوله بازکنی گوهردشت بپردازیم قصد داریم شما را با دلایلی که منجر به گرفتگی راه های فاضلاب میشود آشنا کنیم چرا که می‌توان با فهمیدن این موضوع از وقوع مشکل جلوگیری کرد. عوامل مهم انسداد عبارت اند از:

 • عبور مدفوع، مو، صابون، دستمال توالت، پارچه و موارد دیگر داخل ورودی لوله
 • رعایت نکات مهم بهداشتی و اصول کاهش انسداد ( مثال هر یک ماه داخل لوله آب داغ جوش بریزید )
 • رسوبات و چربیات تکراری که در مدت زمان طولانی و بسیار شدت برای لوله رخ می‌دهد
 • و بسیاری از موارد دیگر

لوله های فاضلاب به نوعی درست شده اند که تنها آب می‌تواند به راحتی در آنها جریان داشته باشد در غیر این صورت قطعا اتفاقی برای لوله واقع می‌شود برای مثال اگر کودکی اشیای را به ورودی لوله پرت کند شئ مورد نظر موجب مسدودی لوله میشود.

تنها کاری که می‌توانید در این باره انجام دهید این است که اجازه ندهید موجود، اشیا، وسایل و یا چیزی به لوله وارد شود، غیر از آب عبور هر وسیله ای داخل راه فاضلاب خطرناک است.

بهترین راه حل اصولی رفع انسداد راه فاضلاب

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می‌تواند به شکل های متعددی اتفاق بیفتد که می‌توان به اسید، فنر و … اشاره کرد، در بسیاری مواقع نیز مشاهده شده است مشتری عزیز به دلیل استفاده از محلول غیر طبیعی به منظور باز کردن لوله موجب افزایش شدت گرفتگی لوله شده است در این مواقع حتی امکان دارد مشکل به دست لوله بازکن ها نیز حل نشود و مجبور به کنده کاری شود.

بهترین راه حل این است که در ابتدای مشکل کار را به یک فرد بسیار خبره و کار درست بسپارید که مشکل را از ریشه رفع کند، استفاده از محلول لوله بازکن و دیگر موارد مانند فنر دستی به هیچ وجه پیشنهاد شرکت های لوله بازکنی نیست.

(( کار را باید به کاردان سپرد ))

بنابراین، نتیجه میگیریم بهترین راه حل موجود جهت حل مشکلات فاضلاب از جمله گرفتگی تماس با متخصص لوله بازکنی گوهردشت کرج میباشد که بهترین روش موجود است البته در این موضوع نیز باید دقت فراوانی شود که توضیح میدهیم.

در صفحه لوله بازکنی جهانشهر بیشتر درباره راه های رفع گرفتگی فاضلاب بخوانید.

چگونگی تماس با معتبر ترین مرکز لوله بازکنی گوهردشت

در بسیاری از مواقع دیده شده است که افراد ناشی از عمد، در مشاهده گرفتگی لوله تلفن همراه خود را برداشته و همینطور با هر شماره تماس لوله بازکن که مواجه شوند تماس می‌گیرند و در نتیجه نیز متوجه کلاه برداری، حقه و … می‌شوند.

برای تماس با شرکتی معتبر در زمنیه لوله بازکنی باید به نکات زیر توجه کنید:

 • طول سابقه شرکت
 • میزان مهارت و توانایی سرویسکاران شرکت
 • تعرفه قیمت خدمات
 • نحوه تضمین کیفیت خدمات
 • ضمانت قیمت خدمات انجام شده

بهتر است در این باره از دوستان نزدیک و همسایه خود نیز مشورت کنید تا در صورت در دست بودن لوله بازکنی معتبر به شما معرفی شود، تعریف از خود نباشد شرکت لوله بازکنی گوهردشت بهترین انتخاب برای شماست. چرا؟

دلیل برتر بودن لوله بازکنی گوهردشت نسبت به همکاران

لوله بازکنی گوهردشت کرج با سابقه ترین مرکز لوله بازکنی یعنی زیر نظر اتحادیه میباشد که همچنان از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است کیفیت بالا و قیمت پایین خدمات موجب محبوبیت و اعتماد به این مجموعه شده است.

دلایل اعتماد به چاه بازکنی گوهردشت و برتری آن:

 • تضمین پایین تر قیمت لوله بازکنی
 • ضمانت باز شدن کامل لوله
 • ارائه بهترین کیفیت نسبت به سایر رقبا
 • استفاده از فاکتور برای تضمین خدمات
 • پشتیبانی دائمی
 • گارانتی خدمات بلند مدت ( 12 ماه )
 • مجهز به موتور هندا جهت حضور سریع
 • دارا به دستگاه ژنراتور لوله بازکنی
 • ارائه بدون تعطیلی خدمات چاه بازکنی
 • و … که سایر شرکت های لوله بازکنی این ویژگی ها را ندارند.

اولین هدف اصلی شرکت رضایت مشتری است. یعنی اگر در خدماتی رضایت مشتری کافی نباشد ما قادر به دریافت هزینه نخواهیم بود و دریافت نمکنیم و تنها در صورت 100% رضایت خدمات انجام می‌گردد.

مراحل لوله بازکنی در گوهردشت کرج

لوله بازکنی گوهردشت تضمینی و فوری
کلیه مراحل رفع گرفتگی لوله در محله گوهردشت به دست لوله بازکن مربوطه بسیار حساس بوده و با دقت انجام میشود.

لوله بازکنی در گوهردشت کرج در چند مرحله بسیار دقتی انجام می‌گردد، توجه شود کلیه مراحل حساس بوده و فرد خبره ای باید این کار را بر عهده بگیرد تا به درستی و مشکل حل شود.

مراحل دقیق به دقیق لوله بازکنی گوهردشت:

 1. ابتدا، گرفتگی در منزل مشتری رخ میدهد و فرد نیز اگر توانایی باز کردن لوله را نخواهد داشت یا در غیر این صورت نیز با لوله بازکنی در منطقه نزدیک تماس می‌گیرد که اگر گزینه انتخابی ما باشیم مراحل زیر صورت می‌گیرد:
 2. بعد اطلاعات مورد نظر پشت تلفن دریافت می‌شود که عبارت اند از: نام و نام خانوادگی، شدت گرفتگی لوله، کدام لوله فاضلاب، آیا تا به حال این مشکل رخ داده بود؟، مدت زمان حضور در منزل، علت گرفتگی، طول لوله تا چاه یا سر لوله، آدرس مورد نظر مشتری و نکات ریز.
 3. بعد از دریافت اطلاعات، لوله بازکن گوهردشت که در نزدیکی مشتری قرار دارد به منزل اعزام میشود، بعد از حضور سرویسکار محل گرفتگی یکبار دقیق مورد بررسی ویژه قرار خواهد گرفت تا علت و نوع گرفتگی مشخص شود.
 4. در این مرحله با استفاده از فنر مخصوص نوع و شرایط لوله، گرفتگی توسط لوله بازکن از ریشه رفع میشود و با فاکتور و ضمانت تحویل مشتری می‌گردد.

رعایت نکات بهداشت حین ارائه خدمات

یکی از مهم ترین نکات که لوله بازکنی گوهردشت کرج به آن توجه می‌کنید رعایت اصول بهداشت در ارائه خدمات است، ویروس های متعددی سلامتی ما انسان را تهدید می‌کند بدین صورت رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.

مواردی که به منظور رعایت نکات بهداشت رعایت خواهند شد عبارت اند از:

 • ماسک یکبار مصرف ( استفاده از ابتدای کار تا اتمام کار )
 • الکل ضد عفونی ( لوله بازکن همواره به وسیله این وسیله دست ها و خود را ضد عفونی می‌کند )
 • شستشو تجهیزات ( شستن فنر و اندکی دستگاه در همه جا )

سلامتی هموطنان گرامی و عزیز برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است پس در ارائه خدمات تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به بهترین شکل انجام بگیرد.

کثیف کاری حداقل در محل کار

مشتریان عزیز و خانم ها بیشتر نگران ایجاد خرابی در محل مورد نظر می‌باشند و سوال تکراری مردم میباشد، برای اینکه این موضوع را حل کنیم می‌توان از چند راه پیروی کرد:

راه اول استفاده از دستگاه پیشرفته یعنی ژنراتور همراه فنر میباشد، این روش به گونه ای عمل می‌کند که فنر به جای ضربه زدن به صورت چرخیدن لوله با باز می‌کند و کثیف کاری به حداقل می‌رسد.

نیازی به راه حل دوم نیست بلکه چاه بازکن های فنی شرکت مهارت و تجربه کافی در این کار دارند و تمام سعی خود را در این زمینه و کار می‌کنند تا کار بدون خرابکاری و بهترین شکل انجام گردد.

هزینه ثابت لوله بازکنی گوهردشت

مطمئنا 90% سوال شما در ارتباط با قیمت لوله بازکنی گوهردشت میباشد. این موضوع به به عوامل مختلفی وجود دارد، رفع لوله مسدود شده به گونه ای است که ممکن است شرایط تغییر کند برای مثال ممکن است در موقعی لوله اصلا باز نشود یا در مکانی راه فاضلاب با نیم متر فنر باز شود.

نوع گرفتگی لوله حرف اول را در هزینه میزند، چنانچه امکان دارد لوله حتی رسوب ببندد که بحث این موضوع جداگانه است و باید فنر مخصوص فولادی مورد استفاده قرار بگیرد.

در جدول زیر قیمت لوله بازکنی با انواع فنر ها آمده است:

شرح خدماتقیمت ( ریال )
رفع گرفتگی فاضلاب با فنر معمولی از 1 تا 6 متر با دستگاه ژنراتور1,800,000
باز کردن لوله های فاضلاب با فنر از 6 تا 15 متر با دستگاه ژنراتور برقی3,500,000
لوله بازکنی فاضلاب با فنر از 15 تا 25 متر با دستگاه چاه بازکنی7,800,000
رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر 30 متری با دستگاه10,000,000
لوله بازکنی با فنر فولادی ( الماسی یا بزرگ ) با دستگاه برقیبسته به نوع گرفتگی و شدت آن ( متفاوت )

تخفیفات 40% ویژه لوله بازکنی

از مهم ترین ویژگی های خوب این مرکز ارائه تخفیف 40 درصدی در مواقع خاص میباشد که مشتریان عزیز نیز بسیار راضی هستند در برخی مواقع و روز های خاص این تخفیفات شامل مشتری میشود که عبارت اند از:

 • عید نوروز
 • محرم
 • شهادت
 • مشتریان دائمی شرکت
 • تخفیف 20 درصدی به کل هم وطنان عزیز

فقط با یکبار تماس می‌توان به مشتریان دائمی ما پیوست. ارزانترین لوله بازکنی گوهردشت در کنار شماست تا به مشکل شما رسیدگی کنید. مهم نیست شما در چه ساعاتی تماس بگیرید زیرا هر موقعی از جمله 1 بامداد و … ما آماده خدمت رسانی هستیم.

خوش رفتاری با مشتری لوله بازکنی

لوله بازکنی با برخورد عالی با مشتری
داشتن برخورد عالی با مشتری و جلب رضایت مهم ترین اولویت ماست.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که اهمیت ویژه ای دارد، نحوه رفتار و برخور سرویسکار با مشتری است، لوله بازکن های گوهردشت بسیار خوش اخلاق و بهترین برخورد را با مشتریان عزیز تجربه می‌کنند.

رضایت 90 الی 100% مشتری در اولویت اول کار ما قرار داد، در برخی مواقع شاهد بوده ایم که بعضی از نیرو ها که از این مرکز نبوده اند با مشتری بد رفتاری نموده اند که این موضوع موجب به نارضایتی مشتری میشود.

کامل ترین و بهترین مجموعه لوله بازکن ها در شعبه مربوطه را مستقر کرده ایم تا مشکل مشتری را به بهترین نحوه ممکن رفع نمایند.

اتحادیه لوله بازکنی گوهردشت

لوله بازکنی گوهردشت زیر نظر اتحادیه خدمات چاه بازکنی را انجام می‌دهد، بدین صورت در صورت متوجه علائم یا چیزی شدید میتوانید به راحتی از از طریق اتحادیه پیگیری نمایید.

قیمت های ما با توجه به نرخ روز اتحادیه اعلام و از مشتری دریافت می‌شود و با در نظر گرفتن تخفیف ویژه 20 % که گفته شد، هزینه زیر قیمت اتحادیه به پایان می‌رسد.

نکات ضروری هنگام گرفتگی لوله فاضلاب!

در مواقعی همانند گرفتگی یکی از لوله های منزل ممکن است افراد زیادی در این زمان دست به کار هایی بزنند برای مثال اسید را داخل لوله بریزند این کار ها کار را بدتر از قبل می‌کند، پس از ریختن محلول شیمیایی داخل راه فاضلاب خودداری کنید.

نکات مهم هنگام مسدودی فاضلاب:

 • تا هنگام رسیدن متخصص لوله بازکن داخل لوله آب نریزید چون ممکن است آب بالا بزند و کثیفی ایجاد شود.
 • انواع محلول های شیمیایی را ورودی لوله نریزید، زیرا باعث نابودی لوله می‌شوند.
 • فوری با یک متخصص لوله بازکنی در گوهردشت تماس بگیرید.

همچنین اگر قصد دارید خودتان اقدام به رفع گرفتگی لوله کنید بهتر است از روش های اصولی و استاندارد پیروی کنید که بهترین آنها ریختن آب جوش داخل لوله میباشد و بسیار مواظب باشید.

لوله بازکنی گوهردشت شامل چه سرویس هایی میشود؟

لوله بازکنی فنرزنی چاه بازکنی گوهردشت
لوله بازکنی به منظور رفع گرفتگی انواع لوله های منزل یا ساختمان در گوهردشت است.

لوله بازکنی منطقه گوهردشت به ساکنین منطقه گوهردشت در کرج با نیرو های مجرب و آماده به کار انجام میشود. کلیه لوله های فاضلاب که گرفتگی در آنها ایجاد میشود قابل رفع هستند.

چاه بازکنی فاضلاب شامل کلیه لوله های منزل می‌شوند که در زیر فهرست شده است:

 • رفع انسداد ( مسدودی ) فاضلاب آشپزخانه با فنر مخصوص بدون کثیف کاری
 • باز کردن گرفتگی توالت ( فرنگی و ایرانی ) با سه نظام لوله بازکنی سریع تر از همه جا
 • چاه بازکنی حمام 100% تضمینی و فوری
 • لوله بازکنی تراس، ظرفشویی، حیاط و ….

بدین صورت اگر در هر نقطه از لوله های منزلتان انسداد مشاهده نمودید بلافاصه با ما تماس بگیرید تا متخصص مربوطه جهت انجام کار اعزام شود.

لوله بازکنی گوهردشت با رعایت قوانین اتحادیه

برای خدمات لوله بازکنی در محدوده گوهردشت اتحادیه نیز قوانینی افزوده است که شرح خواهیم داد، یکی از موارد مربوطه این است که آیا در صورت باز نشدن لوله نیز مشتری باید هزینه ای را به لوله بازکنی بپردازد؟

ممکن است شرایطی ایجاد شود که عامل گرفتگی لوله از بین نرود و لوله باز نشود معمولا این اتفاق برای لوله های رسوب گرفتگی و قدیمی رخ میدهد، البته ما نیز روش هایی برای اینگونه گرفتگی را داریم و میتوان باز کرد

بنابراین، در مواقعی که مشکل به دست لوله بازکن حل نشود تنها مبلغی به عنوان ایاب ذهاب که از 50 هزار تومن الی 150 هزار را مشتری پرداخت خواهد کرد و هزینه اضافی در بر نخواهد داشت.

نتیجه

و در پایان مقاله اگر در هر شرایطی، ساعتی، زمانی، لحظه ای که به مشکلات فاضلاب اعم از پر شدن چاه و گرفتگی چاه برخورد کردید میتوانید به صورت شبانه روزی از خدمات لوله بازکنی گوهردشت استفاده نمایید، ما فوری این خدمات را برای شما انجام می‌دهیم تضمینی و سریع. با تشکر.

پاسخ به سوالات تکراری لوله بازکنی

آیا در صورت باز نشدن لوله فاضلاب نیز باید به لوله بازکنی گوهردشت هزینه ای پرداخت کنیم؟

در صورتی که مشکل لوله فاضلاب به دست لوله بازکن حل نشد نیازی نیست هزینه ای به ما بپردازید، زیرا هزینه به شرط باز شدن لوله دریافت می‌شود و در غیر این صورت تنها هزینه حق زحمت که حدود 50 هزار ریال است را به لوله بازکن گوهردشت خواهید داد.

آیا امکان شکستگی لوله هنگام انجام کار وجود دارد، در این صورت باید چه کرد؟

حرفه، سابقه و مهارت سرویسکاران لوله بازکنی گوهردشت به گونه ای زیاد است که اصلا امکان ندارد این اتفاق رخ دهد، در صورتی که این موضوع رخ داد نیز هزینه تعمیر لوله بر عهده لوله بازکن میباشد و نیاز نیست شما کاری انجام دهید.

آیا بعد از تماس با شرکت لوله بازکنی گوهردشت چه قدر زمان می‌برد لوله بازکن به منزل ما برسد؟

ما معیار ها و راه حل هایی را در این موضوع قرار دادیم تا مدت زمان حضور نیرو در محل کاهش یاید که اولین مورد مجهز کردن آنها به موتوری و ارسال از نزدیک ترین شعبه میباشد، بنابراین این زمان بین 20 الی 40 دقیقه میباشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید